Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport 8 Sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 21 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H17 (27)

NavnLagoppstilling
Berger og Svelvik OL 1
1Trude Hansen189096
2Håvard W. Pettersen188995
3Trude Hansen
4Håvard W. Pettersen
Bækkelagets SK / Nydalens SK 1
1Marthe Gløersen501217
2Anders Vister209926
3Marthe Gløersen501217
4Anders Vister209926
Hedrum OL 1
1Sindre R Holt221384
2Jørgen Fjære203391
3Sindre R Holt
4Jørgen Fjære
Hedrum OL 2
1Ludvig Johnsen203443
2Espen Johnsen182118
3Ludvig Johnsen
4Espen Johnsen
Hedrum OL 3
1Jarle Lysnes203389
2Anders Kristian Holt182126
3Jarle Lysnes
4Anders Kristian Holt
Kongsberg OL 1
1Tord Strand183842
2Håkon Lund500550
3Tord Strand
4Håkon Lund
Kongsberg OL 2
1Henrik André Larsen201911
2Sølve Drage502238
3Henrik André Larsen
4Sølve Drage
Konnerud IL / Eiker OL 2
1Vegard Myklemyr192295
2Joar Gjerdahl188760
3Vegard Myklemyr
4Joar Gjerdahl
Konnerud IL 1
1Aslak Heimdal192570
2Jørgen Baklid201651
3Aslak Heimdal
4Jørgen Baklid
Larvik OK 1
1Jørgen Frøyd197776
2Tobias Kristensen216933
3Jørgen Frøyd
4Tobias Kristensen
Notodden OL 1
1Even-Andre Thorbjørnsen197939
2Robert Fredriksen502352
3Even-Andre Thorbjørnsen197939
4Robert Fredriksen502352
OK Skeidi 1
1Øyvind Flaatten89677
2Helge Gisholt94900
3Øyvind Flaatten
4Helge Gisholt
OK Skeidi 2
1Erling Grammeltvedt502091
2Arve Glittum188444
3Erling Grammeltvedt
4Arve Glittum
OK Skeidi 3
1Bjørn Polland180686
2Inge Glittum190985
3Bjørn Polland
4Inge Glittum
OK Skeidi 4
1Lars Rune Lie206364
2Jan Glittum194707
3Lars Rune Lie
4Jan Glittum
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen501324
2Øystein Fruseth Christiansen194880
3Mathias Gløersen
4Øystein Fruseth Christiansen
OL Tønsberg og omegn 2
1Trym B Island177757
2Olav Aasmundtveit Hoff196872
3Trym B Island
4Olav Aasmundtveit Hoff
OL Tønsberg og omegn 3
1Roar Mathisen192566
2Helge Stenerud196723
3Roar Mathisen
4Helge Stenerud
OL Tønsberg og omegn 4
1Trond Evensen198820
2Frode Robertsen205575
3Trond Evensen
4Frode Robertsen
OL Tønsberg og omegn 5
1Anders Krona Haflan174869
2Håvard Fyhn234222
3Anders Krona Haflan
4Håvard Fyhn
Porsgrunn OL 1
1Dag Ausen89043
2Jon Skriubakken502929
3Dag Ausen
4Jon Skriubakken
Porsgrunn OL 2
1Børge Nordli183877
2Lars Ole Thunold199543
3Børge Nordli
4Lars Ole Thunold
Ringerike OL 1
1Monica Berglund182073
2Lars Berglund71663
3Monica Berglund182073
4Lars Berglund71663
Sandefjord OK 1
1Hallvard Arntzen Foss186941
2Trond Gjelstad208740
3Hallvard Arntzen Foss
4Trond Gjelstad
Sandefjord OK 2
1Jo Børre Eikås206461
2Per Erik Larsen186898
3Jo Børre Eikås
4Per Erik Larsen
Skien OK 1
1Skjalg Nysæter501323
2Gisle Nysæter217460
3Skjalg Nysæter
4Gisle Nysæter
Sturla, IF 1
1Sturla Frydenlund209840
2Ole Jørgen Bogen Arenth502377
3Sturla Frydenlund
4Ole Jørgen Bogen Arenth

Annonser

IOF Eventor