Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bøløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Bøløpet
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 14 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 228 påmeldte deltakere.

Andebu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 60-181554
Elisabeth RødAndebu ILD 60-79499

Asker Skiklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbÅpen mellom502140
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbÅpen mellom500003
Axel HoveidAsker SkiklubbÅpen mellom207564
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 17-181953

Botne SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-501730

Bø OL (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarle BotnenBø OLH 60-170925
Gaute Bratland SolbergBø OLN-åpen208647
Olav Bratland SolbergBø OLH 13-14208755
Oscar Foyn WahlqvistBø OLH 17-B
Tobias Harstad RindeBø OLN-åpen208649
Sebastian HyvikBø OLH -10
Tim KallestadBø OLN-åpen
Christina MadsenBø OLN-åpen
Kristoffer NilsenBø OLN-åpen
Tone NilsenBø OLÅpen kort227678
Eivind Frode RindeBø OLH 17-82350
Mariann RoeBø OLD 17-B227787
Haakon RomnesBø OLN-åpen227732
Henrik RomnesBø OLH -10227733
Rune RomnesBø OLH17-C227731
Elise StørenBø OLD 15-16203364
Emilie StørenBø OLD17-C176315
Victoria StørenBø OLN-åpen
Øyvind StørenBø OLH 40-203258
Aleksander Stålberg FosslandBø OLN-åpen104498
Johnny Stålberg FosslandBø OLH -10104483
Alfred StålbergBø OLN-åpen
Ola StålbergBø OLÅpen lang227682

Drangedal OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd AureDrangedal OLH 70-89873
Ronald BjervaDrangedal OLH 70-89878
Gro HagenDrangedal OLD17-C227070
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OLD 17-N227624
Rune HagenDrangedal OLH17-C227626
Silje HagenDrangedal OLD 13-16N227069
Astrid LundeDrangedal OLD 60-89887
Marit OddenDrangedal OLD 60-89885
Anna Henriette StraumeDrangedal OLD 15-16203548
Brit Solberg StraumeDrangedal OLD 70-89876
Einar StraumeDrangedal OLH 70-144133
Oskar StraumeDrangedal OLH 60-203532

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gjermund RørenEiker OLH 17-173451

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Erik GjeinFossum IFH 40-183678
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 50-195814

Hedrum OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH 70-203393
Helge FossheimHedrum OLH 70-182064
Sindre R HoltHedrum OLH 17-203283
Hanna JohanssonHedrum OLD 15-16502173
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-B501843
Astrid Reppesgård LieHedrum OLD 70-187296
Anton LommeHedrum OLH 70-203285
Martin NaufHedrum OLH 60-182122
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598

Høydalsmo IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILH 40-192443
Olav MostaulHøydalsmo ILH 80-39177

Idrettslaget Dyre Vaa (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre VaaÅpen mellom203010
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre VaaÅpen mellom86070
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre VaaD -10157214
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre VaaD -10157177
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre VaaN-åpen157204
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre VaaD -10157224
Maria TjønnIdrettslaget Dyre VaaD 17-B157220
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre VaaÅpen mellom157213

Kongsberg OL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are BisethKongsberg OLH 40-227498
Arne BisethKongsberg OLH -10157068
Olai BisethKongsberg OLN-åpen
Paul BisethKongsberg OLH 70-78849
Asbjørn BræckKongsberg OLH 70-181805
Hanne BræckKongsberg OLD 70-98986
Ingar HåkonsenKongsberg OLH 70-208631
Knut KjemhusKongsberg OLH 80-501833
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 50-222089
Celine RenardKongsberg OLD 17-201981
Damien RenardKongsberg OLH 17-201971
Elise RenardKongsberg OLD -10201982
Mathis RenardKongsberg OLN-åpen209723
Endre SandKongsberg OLH 11-12172219
Gro SandKongsberg OLD17-C172220
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLN-åpen63777
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLH 11-12217134
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OLD 40-98606

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sven OhrvikKonnerud ILH 50-215453
Veslemøy SolbergKonnerud ILD 50-195950

Lardal OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-502481
Audun Melby JacobsenLardal OLH 17-224627
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 13-14217355
Marit Melby JacobsenLardal OLD 17-195885
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLD 70-501160
Eline SchjervenLardal OLD 13-14192960
Even Tore SteinsholtLardal OLH 60-222259
Hallvard TjentlandLardal OLH 13-1482133
Monica Tveit TjentlandLardal OLD 17-B502527
Tollef TjentlandLardal OLH -1082132

Larvik OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 70-177772
Heidi EriksenLarvik OKD17-C211538
Tobias KristensenLarvik OKH 17-216933
Anne Gro ReppesgårdLarvik OKD 17-B114854
Asbjørn RoeLarvik OKH 17-B211615
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532
Helge TvedtenLarvik OKH 80-169252

Notodden OL (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OLD 11-12212548
Sondre Dahl BorkamoNotodden OLH -10212505
Joanna BuchaczNotodden OLÅpen kort209283
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 60-480044
Ingvild Buchacz EieNotodden OLD -10228500
Sigrid Buchacz EieNotodden OLD 11-12212476
Emma EngehultNotodden OLD 13-14213060
Rasmus EngehultNotodden OLH -10212066
Rune EngehultNotodden OLH 40-207904
Inga Jiang EriksenNotodden OLN-åpen213238
Anders FossøyNotodden OLH 50-86890
Britt Helene FossøyNotodden OLD 50-64748
Robert FredriksenNotodden OLH 17-502352
Harald KvisliNotodden OLH 50-207900
Vebjørn KvisliNotodden OLÅpen lang207899
Balder Torvanger LysbakkenNotodden OLN-åpen211939
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OLD 11-12212095
Bendik Schia LøeNotodden OLH 13-16C89009
Jakob Schia LøeNotodden OLH 15-1686892
Petter LøeNotodden OLH 50-86885
Jørn MyrlandNotodden OLÅpen kort500241
Sveinung RekaaNotodden OLH 60-480043
Synne SandvenNotodden OLD 11-12501119
Heidi SchatvetNotodden OLD 50-207905
Line Borgejordet SimonesNotodden OLD 11-12N213013
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15-16207902
Cathrine SognNotodden OLN-åpen213087
Lillian Fogt SundelinNotodden OLN-åpen214624
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OLH 17-197939

OK Skeidi (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiH 50-500673
Carl Ove BergOK SkeidiH 70-181694
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 40-89677
Helge GisholtOK SkeidiH 50-94900
Arve GlittumOK SkeidiH 50-188444
Hilde Gunn HellenesOK SkeidiD 17-B186982
Dag KristensenOK SkeidiH 60-206256
Kristil KristensenOK SkeidiD 60-158078
Gro PedersenOK SkeidiD 50-82951
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 80-211595
Tron SolbergOK SkeidiH 60-502083

OL Tønsberg og omegn (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 17-194880
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH 17-196872

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal OrienteringD -10217853
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 11-12217720

Porsgrunn OL (39)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OLH 17-89043
Elise AusenPorsgrunn OLD 15-16213400
Lill BirkelundPorsgrunn OLD17-C192954
Magnus BrodinPorsgrunn OLH 13-14213209
Thomas BrodinPorsgrunn OLH 40-213149
Une HoltermannPorsgrunn OLD 13-14213375
Jorunn IsaksenPorsgrunn OLD 40-213676
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 60-89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 60-200404
Eli KlovningPorsgrunn OLD 70-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 70-229517
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 15-16184355
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-222572
Thore KornmoPorsgrunn OLH 17-222121
Runar Torpe LienPorsgrunn OLH 17-155712
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLH 17-222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 40-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 40-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 13-14203281
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLD 50-222655
Kjell MeenPorsgrunn OLH 70-221464
Atle RemmePorsgrunn OLH 60-186202
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLD 70-207889
Egil RonæssPorsgrunn OLH 70-195709
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 13-14187037
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 17-170781
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-186852
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OLD 17-B80720
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLÅpen mellom169034
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLH 50-502929
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLH 40-199543
Dagfinn TorpePorsgrunn OLH 60-222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 60-184537
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-203386
Emilie WestinPorsgrunn OLD 17-203458
Kjell WestinPorsgrunn OLH 50-480106
Lenka WestinPorsgrunn OLD 40-92307
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 13-14199542

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 60-201595

Sandefjord OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKD 40-206453
Cornelius BjørkSandefjord OKH 15-16211220
Mai Britt BjørkSandefjord OKD 40-188443
Theodor BjørkSandefjord OKH 13-14213504
Brage EikåsSandefjord OKH 11-12182096
Ingeborg EikåsSandefjord OKD 11-12181214
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 40-206461
Sindre FurlandSandefjord OKN-åpen211880
Sturle FurlandSandefjord OKH 40-199596
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 70-221026
Daniella GjoneSandefjord OKD -10213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 11-12213383
Knut GjoneSandefjord OKH17-C223921
Benjamin HorntvedtSandefjord OKN-åpen207891
Børre Sander-RøkenesSandefjord OKN-åpen224349
Marcus WindvikSandefjord OKH -10223958

Skien OK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 17-B212833
Kjetil DahlSkien OKH 17-197315
Nea Ekre DalseggSkien OKN-åpen211715
Kjell DolvaSkien OKH 70-185921
Sindre Flatin ErichsenSkien OKH 11-12211704
Inger-Lene FlatinSkien OKD17-C211786
Brede Ekeberg FliidSkien OKH 17-B211768
Kristian Ekeberg FliidSkien OKH 11-12212732
Per FuruheimSkien OKH 60-79087
Ingunn GåsoddenSkien OKÅpen mellom185626
Emilie Holtskog-FeremansSkien OKD 11-12211854
Juliette Holtskog-FeremansSkien OKD -10212977
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-195867
Rune LaurantsenSkien OKH 60-114912
Vilde Aakre LeistadSkien OKD 11-12212805
Gaute NysæterSkien OKH 11-12170884
Skjalg NysæterSkien OKH 17-501323
David SolliSkien OKH 17-B219554
Ingrid StrandeSkien OKD 60-195812

Stokke IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander DybvikStokke ILN-åpen94396
Jens G. DybvikStokke ILH -10195951
Kenneth DybvikStokke ILH 17-B195593
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 60-231205
Arne KristensenStokke ILH 50-96681
Mathilde KristensenStokke ILN-åpen224336

Turun Metsänkävijät (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling SommerfeldtTurun MetsänkävijätÅpen mellom72042

Annonser

IOF Eventor