Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM knockoutsprint og O-idol

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NM knockoutsprint og O-idol
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 21 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 310 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 19-20E3981222
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbH 164023511
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 19-20E3978780
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 17-18E3884079
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 17-18E3886363
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 17-18 E3850252
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 21-E3785482
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 163810595
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 163925302
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD 17-18 E3645579
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 17-18E3677408

Bergens TF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD 16

Bodø og Omegn IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringD 17-18 E3977485

Botne SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD 163907326

Byåsen IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILH 163903382
Ingeborg EideByåsen ILD 21-E3801479
Ragnhild EideByåsen ILD 19-20 E3996592
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 17-18E3985710
Hedda Hoff HagenByåsen ILD 17-18 E3709094
Lene Berg HanssenByåsen ILD 19-20 E3980190
Håkon SæternesByåsen ILH 17-18E4047015
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-E4016267

Bækkelagets SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21-E3980323
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKH 21-E3946571
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21-E3781937
Mathias GløersenBækkelagets SKH 21-E4055901
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SKD 21-E4041141
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SKH 21-E3777877

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine HoenEiker OLD 17-18 E3572500
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 17-18 E3952454
Anna Isnes TyseEiker OLD 19-20 E

Elverum OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 16
Mats LindaasElverum OKH 163828647
Mats LindaasElverum OKH 16

Fana IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birk Bell LysakerFana ILH 17-18E3489101
Marie Roll-TørnqvistFana ILD 16
Kristine Bog VikaneFana ILD 164055406

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 164003869

Fitjar IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar ILH 17-18E3490588

Fossum IF (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-E3884384
Marius BakkeFossum IFH 17-18E4041471
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 19-20E4048492
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 21-E3986239
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH 17-18E3410735
Peter Andreas GisholtFossum IFH 19-20E3869567
Sondre Zahl HagenFossum IFH 17-18E4041414
Erling HjermstadFossum IFH 19-20E3903523
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21-E3946902
Øyvind HjermstadFossum IFH 19-20E4042669
Rikke Blakkestad IngesenFossum IFD 19-20 E4042115
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-18 E3658655
Pernille KatlaFossum IFD 19-20 E3861374
Einar MelsomFossum IFH 19-20E3980489
Eivind Berner MyhreFossum IFH 17-18E4040150
Emil StørmerFossum IFH 19-20E3781820
Oskar StørmerFossum IFH 21-E4027991
Birk Felland SætnanFossum IFH 163947603

Fredrikstad SK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SKH 17-18E3794260
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 17-18E3946639
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-18 E3979390
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-E4047338
Sondre OttesenFredrikstad SKH 17-18E3707346
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKH 21-E4045290
Håvard WedegeFredrikstad SKH 21-E4006789

Freidig (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 21-E3634599
Mari EidsmoFreidigD 163939592
Mats EidsmoFreidigH 19-20E3816279
Vetle Grønvik EkraFreidigH 164049920
Jonas GrønliFreidigH 17-18E3904703
Håkon HolstadFreidigH 17-18E3649894
Mattis HoltFreidigH 21-E3597143
Mikkel HoltFreidigH 17-18E3967130
Sindre JohannessenFreidigH 21-E3693868
Vegard KittilsenFreidigH 17-18E3652674
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 164045530
Ane Malene KolstadFreidigD 163654035
Jo Even KolstadFreidigH 17-18E3642055
Oscar LyngenFreidigH 19-20E3584232
Kristian Fredrik LynumFreidigH 19-20E3830288
Vera MelkildFreidigD 19-20 E3781788
Hanne SandstadFreidigD 21-E3505393
Lars SandstadFreidigH 17-18E3802295
Oskar Spets StorhovFreidigH 19-20E3983350
Simen Spets StorhovFreidigH 17-18E4041687
Maria Ulseth SylteFreidigD 19-20 E3785326

Frol IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias AlstadFrol ILH 17-18E4055182
Maren GrandeFrol ILD 21-E3649910
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-E4041968
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol ILD 21-E3787835
Stian SundsvikFrol ILH 21-E3691508
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21-E3230364

Ganddal IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 17-18 E4044541
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 17-18E4051280
Tobias RøddeGanddal ILH 17-18E4041315
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-18E4040598
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH 17-18E4035309

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 17-18 E4005344

Hadeland OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RognstadHadeland OLD 164041638
Ingeborg RognstadHadeland OLD 17-18 E4041455

Halden SK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SKH 17-18E
Karoline AuneHalden SKD 19-20 E3708542
Linus BjørkeHalden SKH 17-18E
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 19-20 E3694023
Peder HaugaardHalden SKH 16
Alf Kristian HelleHalden SKH 17-18E3668639
Niels Christian HellerudHalden SKH 19-20E
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 19-20 E3598398
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 16
Jakob TorgersenHalden SKH 17-18E3666609

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OKD 163640745
Vegard RanestadHamar OKH 164046827

Haugesund IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 164042321
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 17-18E3830213

Hedrum OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik R HoltHedrum OLH 17-18E3905296
Sindre R HoltHedrum OLH 19-20E3867850

Heming Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 17-18E4004545
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 164003638
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH 17-18E3887056
Kasper Harlem FosserHeming OrienteringH 21-E3946514
Malene Teresia JebsenHeming OrienteringD 17-18 E3668720

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKD 16

IF Trauma (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mia HirschIF TraumaD 17-18 E3996287

IK Grane Arendal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 16
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 16
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal OrienteringH 17-18E4041042

IL BUL-Tromsø (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 19-20E
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøH 17-18E3951076
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-E3980893
Jesper LundinIL BUL-TromsøH 17-18E211325
Henning StrandIL BUL-TromsøH 163709789
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-18 E3692209
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøH 21-E3980141
Hans UrsetIL BUL-TromsøH 163980372

IL Gular (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 17-18 E3828795
Scott JuvikIL GularH 19-20E3871415
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH 19-20E3785060

Kongsberg OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OLH 17-18E3782216
Helene EgerKongsberg OLD 19-20 E3708633
Johan EgerKongsberg OLH 163707791
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLD 17-18 E4049821
Marlin HaavengenKongsberg OLD 19-20 E3852902
Åsne HaavengenKongsberg OLD 17-18 E3791977
Rolf Trygve HaugKongsberg OLH 17-18E3674843
Selma HøivoldKongsberg OLD 16
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 17-18 E3691557
Konstanse MoholthKongsberg OLD 163934957
Tale StrandKongsberg OLD 17-18 E3630720
Tord StrandKongsberg OLH 19-20E3712049
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLD 17-18 E3802121
Karoline TorøKongsberg OLD 17-18 E3726197
Andrea VaneboKongsberg OLD 19-20 E3922226
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 163656253
Mari ØverbyKongsberg OLD 163987138

Konnerud IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 17-18 E3984242
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 19-20 E4043337
Tiril HolenKonnerud ILD 163768009
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 21-E3620671
Tiril KihleKonnerud ILD 163924016
Andrea RanvikKonnerud ILD 17-18 E4025235
Anniken RanvikKonnerud ILD 17-18 E4026316
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-18 E3645793
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 163807716

Kristiansand OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OKH 19-20E3676079
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKH 17-18E3623097
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21-E3815594
Sebastian DalandKristiansand OKH 19-20E4040630
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH 164048716
Kristian PyttenKristiansand OKH 19-20E3940715
David RundeKristiansand OKH 17-18E3940681
Brage TakleKristiansand OKH 164049250

Lardal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 164004172
Eline SchjervenLardal OLD 163907722
Mina SchjervenLardal OLD 17-18 E3907722

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OKD 17-18 E4004107

Lillehammer OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fanny Horn BirkelandLillehammer OKD 21-E3020799
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 163639010
Marion Halvorsen NustadLillehammer OKD 17-18 E3656436
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 163982030

Lillomarka OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OLD 163635125
Mathias BenjaminsenLillomarka OLH 21-E3846219
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 17-18 E3877859
Didrik BredesenLillomarka OLH 19-20E3979341
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH 19-20E3979010
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLH 19-20E3708427
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 19-20E3782273
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLD 19-20 E3780897
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 19-20E3859287

Nidarøst OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD 17-18 E3942067
Johannes LangaasNidarøst OKH 17-18E3942224
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 17-18 E3943214

Nordre Follo Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Isabel HandstangerNordre Follo OrienteringD 17-18 E
Alva Marika NiklassonNordre Follo OrienteringD 164040614
Hanna RehnNordre Follo OrienteringD 163947199

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLD 163700697

NTNUI (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenNTNUIH 21-E3884848
Jørgen BaklidNTNUIH 19-20E3982477
Eirik Langedal BreivikNTNUIH 21-E3985207
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUIH 21-E3782323
Ane DyrkornNTNUID 19-20 E3684875
Thea DyrkornNTNUID 19-20 E3681244
Einar EkelandNTNUIH 19-20E4049094
Olav Milian Schmitt GranNTNUIH 21-E4024816
Idunn HaavengenNTNUID 21-E3607629
Aslak HeimdalNTNUIH 19-20E4009106
Audun HeimdalNTNUIH 21-E3917200
Marte Hoff HagenNTNUID 21-E3588902
Triin JäädmaaNTNUID 21-E
Styrk Hundseid KamsvågNTNUIH 19-20E3947553
Ingrid LundanesNTNUID 21-E4055141
Hannah MalmeiNTNUID 21-E3984929
Lars Maukon MurenNTNUIH 21-E
Erlend NydalNTNUIH 21-E
Malin SandstadNTNUID 21-E3793395
Espen Samuelsen SkiriNTNUIH 21-E3781606
Jakob Kalvig SkoganNTNUIH 21-E3684511
Lavran ThorstensenNTNUIH 19-20E3961216
Tonje VassendNTNUID 21-E3587961
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIH 21-E3949302

Nydalens SK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SKD 19-20 E3521028
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 163644838
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 17-18 E4004974
Gaute BerganNydalens SKH 164042909
Bojan BlumensteinNydalens SKH 21-E4015533
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-18E3830601
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 164028940
Silje Ekroll JahrenNydalens SKD 21-E4046611
Elias JonssonNydalens SKH 19-20E3917549
Isak JonssonNydalens SKH 17-18E4024378
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 17-18E3847779
Lukas LilandNydalens SKH 19-20E4045928
Marie LilandNydalens SKD 17-18 E3883089
Anne M Hausken NordbergNydalens SKD 21-E4043022
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 21-E3882081
Oda ScheeleNydalens SKD 17-18 E4015764
Elias StubberudNydalens SKH 164042529
Lars Young VikNydalens SKH 17-18E3993433
Pia Young VikNydalens SKD 163993128

OK Moss (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 19-20 E3771847
Aurora GjølsjøOK MossD 19-20 E3876273
Marie Lindløv JensenOK MossD 17-18 E3985686

OK Skøynar (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvar HallanOK SkøynarH 17-18E
Trym Nergård RønningOK SkøynarH 17-18E4009551
Håvard VeieOK SkøynarH 17-18E4041182
Aksel VeskeOK SkøynarH 17-18E3971462

OL Trollelg (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugskottOL TrollelgH 19-20E4027199
Frida HaugskottOL TrollelgD 17-18 E4026308
Trond Einar Moen PedersliOL TrollelgH 21-E3883857
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL TrollelgD 21-E4046686

OL Tønsberg og omegn (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 17-18 E
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 16
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-18E3972825
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-18E3965977
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 16

Oppsal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tina KallesonOppsal OrienteringD 17-18 E3876877
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 17-18 E3916764
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH 163884863

Porsgrunn OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OLD 17-18 E3830908
Une HoltermannPorsgrunn OLD 16
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 16
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 17-18E3943537
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 19-20E3912037
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 19-20E4045837
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 163980380
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 16
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 19-20 E
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 19-20E3880002

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OLH 164047882

Sandefjord OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OKH 17-18E4005484
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 164041281
Emilie JohansenSandefjord OKD 16

Stavanger Orienteringsklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 17-18 E3996709
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 163986742
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 164039046

Steinkjer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKD 19-20 E3732518
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKH 16

Sturla, IF (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ine InstanesSturla, IFD 17-18 E
Malene InstanesSturla, IFD 17-18 E
Lukas KlausenSturla, IFH 16
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH 17-18E3832847
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 17-18E

Tynset IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen SchjølbergTynset IFH 17-18E4019048

Tyrving IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl FremstadTyrving ILH 21-E3975901
Stella HolmboeTyrving ILD 17-18 E3873106
Mina JørgensenTyrving ILD 17-18 E3699832
Oda J SikkelandTyrving ILD 21-E4031282
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILH 21-E3980869

Vang OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil FrøislandVang OLH 19-20E4004586
Even LindaasVang OLH 19-20E3998374
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 19-20E4042842

Varegg Fleridrett (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg FleridrettH 17-18E4021515
Jørgen Rokne DahleVaregg FleridrettH 16
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH 163980513
Kristine FjellangerVaregg FleridrettD 21-E3905841
Magnus GjerstadVaregg FleridrettH 19-20E
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH 17-18E
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 21-E
Magnus Strømme LidVaregg FleridrettH 16
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21-E3709318
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH 17-18E
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD 17-18 E4030334
Tage RosenlundVaregg FleridrettH 17-18E3831674
Oskar RøenVaregg FleridrettH 21-E3778263

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH 17-18E3910221

Verdal OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trude MarkhusVerdal OKD 163982147
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKH 17-18E
Martin Vehus SkjerveVerdal OKH 16
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 19-20 E

Ås-NMBU Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU OrienteringH 19-20E3964889
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 19-20E3780814
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringH 17-18E3981974

Annonser

IOF Eventor