Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM knockoutsprint og O-idol

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM knockoutsprint og O-idol
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 21 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 310 påmeldte deltakere.

D 16 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Emma Bangstad BergersenHamar OK3640745
Mari EidsmoFreidig3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF
Emma EngehultNotodden OL3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Une HoltermannPorsgrunn OL
Selma HøivoldKongsberg OL
Emilie JohansenSandefjord OK
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Trude MarkhusVerdal OK3982147
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3934957
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL4040614
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Marie Roll-TørnqvistFana IL
Eline SchjervenLardal OL3907722
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3993128
Kristine Bog VikaneFana IL4055406
Mari ØverbyKongsberg OL3987138

H 16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb4023511
Erlend AuneByåsen IL3903382
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett3980513
Johan EgerKongsberg OL3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig4049920
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn
Sander Tonjer FingarsenElverum OK
Peder HaugaardHalden SK
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering4042321
Lukas KlausenSturla, IF
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig4045530
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett
Mats LindaasElverum OK3828647
Mats LindaasElverum OK
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Trygve Børte NomelandKristiansand OK4048716
Vegard RanestadHamar OK4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Martin Vehus SkjerveVerdal OK
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Elias StubberudNydalens SK4042529
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Brage TakleKristiansand OK4049250
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

D 17-18 E (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Stine AuneNidarøst OK3942067
Elise AusenPorsgrunn OL3830908
Marte Madslien BakkenNydalens SK4004974
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL4049821
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Hedda Hoff HagenByåsen IL3709094
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Frida HaugskottOL Trollelg4026308
Mia HirschIF Trauma3996287
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Christine HoenEiker OL3572500
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK3979390
Ine InstanesSturla, IF
Malene InstanesSturla, IF
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Marie LilandNydalens SK3883089
Marie Lindløv JensenOK Moss3985686
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK3656436
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Andrea RanvikKonnerud IL4025235
Anniken RanvikKonnerud IL4026316
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK3943214
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Mina SchjervenLardal OL3907722
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Tale StrandKongsberg OL3630720
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL3802121
Karoline TorøKongsberg OL3726197
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579

D 19-20 E (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Karoline AuneHalden SK3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL4043337
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK3732518
Ane DyrkornNTNUI3684875
Thea DyrkornNTNUI3681244
Helene EgerKongsberg OL3708633
Ragnhild EideByåsen IL3996592
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF4042115
Pernille KatlaFossum IF3861374
Vera MelkildFreidig3781788
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Maria Ulseth SylteFreidig3785326
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897
Anna Isnes TyseEiker OL
Andrea VaneboKongsberg OL3922226

D 21-E (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK3020799
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Maren GrandeFrol IL3649910
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3980893
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Silje Ekroll JahrenNydalens SK4046611
Triin JäädmaaNTNUI
Ingrid LundanesNTNUI4055141
Hannah MalmeiNTNUI3984929
Anne M Hausken NordbergNydalens SK4043022
Hanne SandstadFreidig3505393
Malin SandstadNTNUI3793395
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg4046686
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL3787835
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Tonje VassendNTNUI3587961
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK4041141

H 17-18E (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL4055182
Jonatan AuneHalden SK
Marius BakkeFossum IF4041471
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK3623097
Cornelius BjørkSandefjord OK4005484
Linus BjørkeHalden SK
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett4021515
Markus Andreas BreivoldGanddal IL4051280
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Jonas GrønliFreidig3904703
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Hallvar HallanOK Skøynar
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Alf Kristian HelleHalden SK3668639
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Håkon HolstadFreidig3649894
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Mikkel HoltFreidig3967130
Isak JonssonNydalens SK4024378
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jens Øien KlosterFitjar IL3490588
Jo Even KolstadFreidig3642055
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Johannes LangaasNidarøst OK3942224
Jesper LundinIL BUL-Tromsø211325
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering4041042
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Tage RosenlundVaregg Fleridrett3831674
David RundeKristiansand OK3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Trym Nergård RønningOK Skøynar4009551
Lars SandstadFreidig3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Håkon SæternesByåsen IL4047015
Ole Kristian TaksdalGanddal IL4040598
Jakob TorgersenHalden SK3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF
Håvard VeieOK Skøynar4041182
Aksel VeskeOK Skøynar3971462
Anders VestølVegårshei IL3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Lars Young VikNydalens SK3993433
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

H 19-20E (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF4048492
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Sebastian DalandKristiansand OK4040630
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Mats EidsmoFreidig3816279
Einar EkelandNTNUI4049094
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL4004586
Peter GisholtFossum IF3869567
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett
Anders HaugskottOL Trollelg4027199
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Niels Christian HellerudHalden SK
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Elias JonssonNydalens SK3917549
Scott JuvikIL Gular3871415
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI3947553
Håkon KornmoPorsgrunn OL3912037
Lukas LilandNydalens SK4045928
Even LindaasVang OL3998374
Oscar LyngenFreidig3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Einar MelsomFossum IF3980489
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Kristian PyttenKristiansand OK3940715
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3983350
Tord StrandKongsberg OL3712049
Emil StørmerFossum IF3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lavran ThorstensenNTNUI3961216

H 21-E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Eirik Langedal BreivikNTNUI3985207
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI3782323
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Karl FremstadTyrving IL3975901
Mathias GløersenBækkelagets SK4055901
Olav Milian Schmitt GranNTNUI4024816
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Audun HeimdalNTNUI3917200
Mattis HoltFreidig3597143
Sindre JohannessenFreidig3693868
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Carl Petter LyngenFrol IL4041968
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318
Hans Petter MathisenFredrikstad SK4047338
Lars Maukon MurenNTNUI
Erlend NydalNTNUI
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3883857
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Espen Samuelsen SkiriNTNUI3781606
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3684511
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK4045290
Oskar StørmerFossum IF4027991
Stian SundsvikFrol IL3691508
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø3980141
Håvard WedegeFredrikstad SK4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Øyvind WiggenByåsen IL4016267
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

Annonser

IOF Eventor