Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM knockoutsprint og O-idol

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM knockoutsprint og O-idol
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 21 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 17-18E (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL4055182
Jonatan AuneHalden SK
Marius BakkeFossum IF4041471
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK3623097
Cornelius BjørkSandefjord OK4005484
Linus BjørkeHalden SK
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett4021515
Markus Andreas BreivoldGanddal IL4051280
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Jonas GrønliFreidig3904703
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Hallvar HallanOK Skøynar
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Alf Kristian HelleHalden SK3668639
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Håkon HolstadFreidig3649894
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Mikkel HoltFreidig3967130
Isak JonssonNydalens SK4024378
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jens Øien KlosterFitjar IL3490588
Jo Even KolstadFreidig3642055
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Johannes LangaasNidarøst OK3942224
Jesper LundinIL BUL-Tromsø211325
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering4041042
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Tage RosenlundVaregg Fleridrett3831674
David RundeKristiansand OK3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Trym Nergård RønningOK Skøynar4009551
Lars SandstadFreidig3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Håkon SæternesByåsen IL4047015
Ole Kristian TaksdalGanddal IL4040598
Jakob TorgersenHalden SK3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF
Håvard VeieOK Skøynar4041182
Aksel VeskeOK Skøynar3971462
Anders VestølVegårshei IL3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Lars Young VikNydalens SK3993433
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

Annonser

IOF Eventor