Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 26 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte lag.

DHHD (60)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Synne Strand3847712
2Sander Arntzen3978780
3Henrik Fredriksen Aas3981222
4Anna Øfsthus Gravir3850252
Asker Skiklubb 2
1Marit Isachsen
2Felix Finsrud3886363
3Sondre Ytterbø3677408
4Marianne Mellbye Larsen
Bodø og Omegn IF Orientering / IL BUL-Tromsø 1
1Kaja Samuelsen Skiri3977485
2Jonatan Graversen3951076
3Børge Harvey3741261
4Ane-Marte Borg Hanssen3982402
Byåsen IL / Freidig / OL Trollelg 6
1Emma Arnesen3662723
2Anders Haugskott4027199
3Vegard Kittilsen3652674
4Helen Palmer3624731
Byåsen IL 1
1Ingeborg Eide3997368
2Øyvind Wiggen4016267
3Håkon Sæternes4047015
4Lene Berg Hanssen3782240
Bækkelagets SK 1
1Lone Brochmann208706
2Henry McNulty220185
3Øystein Kvaal Østerbø500305
4Nikoline Ekeberg Schjerve500047
Bækkelagets SK 2
1Marthe Gløersen501217
2Vegard Ølstad Dalberg483040
3Carl Godager Kaas170550
4Mai Elin B. Watson505437
Bækkelagets SK 3
1Kine Gulliksen506937
2Olav Ekrheim195567
3Mathias Gløersen501324
4Agnethe Hasli501170
Eiker OL 1
1Sølvi Fossøy3679859
2Kenneth Sandvold3680758
3Oda Isnes Tyse3973492
4Anne Marthe Peveri3970126
Emblem IL / NTNUI 5
1Marte Hoff Hagen3588902
2Åsmund Aamodt Resell3328408
3Audhild Bakken Rognstad3676889
4Tonje Aasheim Nymark3690344
Fossum IF 1
1Pernille Katla191341
2Einar Melsom507072
3Emil Ahlbäck500294
4Victoria Hæstad Bjørnstad197990
Fossum IF 2
1Gunvor Hov Høydal201520
2Oskar Størmer209002
3Erling Hjermstad190677
4Ragnhild Hjermstad502915
Fossum IF 3
1Åsne Naadland Holo221407
2Øyvind Hjermstad221133
3Erik Hæstad Bjørnstad197833
4Rikke Blakkestad Ingesen500116
Fossum IF 4
1Tonje Rognerud Bøe502954
2Peter Andreas Gisholt198904
3Eivind Berner Myhre187105
4
Fredrikstad SK 1
1Marit Kahrs
2Anton Sjökvist4046579
3Gaute Hallan Steiwer4045290
4Marie Olaussen4039566
Freidig / Frol IL / IL Gular 5
1Eirin Svanøe-Hafstad206562
2Simen Spets Storhov4041687
3Kristian Fredrik Lynum3830288
4Mari Fjellbirkeland Johannesen3828795
Freidig / Konnerud IL / Ringerike OL 4
1Tuva Aas Stræte210737
2Jo Even Kolstad3642055
3Håkon Holstad3649894
4Nora Småge Hilsen212632
Freidig / Konnerud IL 3
1Anniken Ranvik504337
2Jonas Grønli3904703
3Oscar Lyngen3584232
4Amanda Skyttersæter Saugerud507041
Freidig 1
1Hanne Sandstad3802295
2Håvard Sandstad Eidsmo132
3Mattis Holt3597143
4Vera Melkild3781788
Freidig 2
1Mari Angell-Petersen3905791
2Mats Eidsmo3816279
3Oskar Spets Storhov3983350
4Dina Reitan3884194
Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) 2
1Marie Line Furland4040242
2Markus Andreas Breivold9
3Ole Kristian Taksdal3
4Marthe Svihus32
Ganddal IL 1
1Janne Tjørhom Aasheim3738929
2Clemens Sundby Øxnevad5
3Tobias Rødde2
4Aud Hognestad Taksdal25
Hadeland OL 1
1Stefani Popova3685062
2Ove Sætra3942893
3Bjørnar Kvåle3917804
4Ingeborg Rognstad4041455
Halden SK 1
1Kine Hallan Steiwer181110
2Emil Wingstedt208496
3Jesse Laukkarinen3693496
4Lizzie Ingham216466
Halden SK 2
1Jo Shepherd506930
2Niels Christian Hellerud206905
3Erlend Brendstuen195770
4Hedda Raadal Bjørlo506934
Haugesund IL Orientering 1
1Lisbeth Voll
2Aleksander Jørgensen4042321
3Sigurd Paulsen Vie3830213
4Ingvild Paulsen Vie3977873
Heming Orientering 1
1Malene Teresia Jebsen506802
2Magnus Eide-Fredriksen509580
3Kasper Harlem Fosser506933
4Hanna Eckhardt Andersen216924
Heming Orientering 2
1Maya Jones Arnesen501521
2Harald Astrup Arnesen222447
3Kristian Østermann187042
4Signe Astrup Arnesen196768
Heming Orientering 3
1Guro Harstad216884
2August Syrdal Øen501505
3Henrik Reusch504388
4Marit Inngjerdingen172350
IL Leik 1
1Line Sølberg3906294
2Oskar Andrén19
3Andreas Sølberg3641958
4
Kongsberg OL 1
1Marlin Haavengen206386
2Damien Renard201971
3Mathias Drage500240
4Ingjerd Myhre200004
Kongsberg OL 2
1Tale Strand504515
2Rolf Trygve Haug178360
3Vetle Drage502338
4Ingvild Langeggen192879
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik504336
2Aslak Heimdal192570
3Jørgen Baklid201651
4Jenny Baklid508250
Konnerud IL 2
1Thea Sildnes Baklid187171
2Joar Gjerdahl188760
3Jonas Sommerstad Juveli503556
4Maiken Økern Hågård203655
Kristiansand OK 1
1Christiane Ruud Bøckman504438
2Dag Blandkjenn509377
3Vegard Danielsen230085
4Inga Vestøl Stødle186309
Larvik OK 1
1Runa Fremstad4039251
2Iver Ringheim3980646
3Jørn Sundby3822533
4Ida Sofie Hjortland4004107
Lillomarka OL 1
1Delphine Poirot3983566
2Elias Skjolden Sørensen3859287
3Mathias Benjaminsen3846219
4Charlotte Watson3977733
Lillomarka OL 2
1Siri Kollerud198836
2Mathias Pedersen Vold3886017
3Kristian Markhus Brekke3708427
4Maria Rørvik Haver3880689
Lillomarka OL 3
1Ingrid Blindheim3877859
2Joar Oldernes3568987
3Didrik Bredesen3979341
4Mathilde Sønsterudbråten3780897
Løten o-lag 1
1Evine Westli Andersen3918398
2Marius Øie4037768
3Harald Berge224526
4Emilie Westli Andersen3861846
NTNUI 1
1Ane Dyrkorn3684875
2Ulrik Astrup Arnesen3884848
3Audun Heimdal3917200
4Ingrid Lundanes3594934
NTNUI 2
1Triin Jäädmaa
2Vegard Jarvis Westergård3949302
3Emil Granqvist3671427
4Malin Sandstad3793395
NTNUI 3
1Isabel Donner
2Herman Ryen Martinsen3693843
3Håkon Fruseth Christiansen3443496
4Thea Dyrkorn3681244
NTNUI 4
1Signe Bredholt Jørgensen3786902
2Håvard Mo Vaadal3925393
3Olav Milian Schmitt Gran4024816
4Margrethe Wisløff3885043
Nydalens SK 1
1Ragne Wiklund501588
2Lars Young Vik204299
3Jon Aukrust Osmoen500301
4Silje Ekroll Jahren509233
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø3876273
2Christopher Ladim3981099
3Henning Bratland Carlsen4003398
4Johanne Bratland Tjernshaugen3771847
OL Trollelg 1
1Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno4046686
2Trond Einar Moen Pedersli3883857
3Ove Baardsgaard50
4Frida Haugskott4026308
OL Tønsberg og omegn 1
1Julie Eikeland177707
2Oliver Østby217854
3Vetle Mathisen503254
4Amalie Mathisen223789
Oppsal Orientering 1
1Ingvild Maalen-Johansen
2Kristoffer Fiane Pedersen
3Truls Hestengen
4Tina Kalleson
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend3863792
2Rasmus Mathisen4045837
3Halvard Kornmo3943537
4Elise Ausen3830908
Porsgrunn OL 2
1Guro Vassend3969136
2Alexander Repstad Storemyr3880002
3Magne Wiig Mathisen4038303
4Kjersti Adéla Westin3987047
Raumar Orientering 1
1Katja Synsfjell
2Anders Haga3808920
3Anders Horvei3650660
4Kristine Eide Rapp3506821
Raumar Orientering 2
1Trine Breen
2Øistein Fagerli Næss3938933
3Tommy Skårbø3710829
4Pernille Sønsterudbråten3780863
Sturla, IF 1
1Ine Instanes3830825
2Mathias Skourup Rognebakke3832847
3Johan Kristian Undeland3738093
4Malene Instanes
Tyrving IL 1
1Marion Aebi4033213
2Karl Fremstad3975901
3Styrk Hundseid Kamsvåg3947553
4Maren Jansson Haverstad4024055
Tyrving IL 2
1Oda J Sikkeland4031282
2Ådne Skjærstein4004479
3Kristoffer Jacobsen4013645
4Kristine Fjeldbo4042180
Tyrving IL 3
1Emma Meyer Larsson4038287
2Christian Holmboe3873106
3Iris Holst4041406
4Ingrid Lund Hovden3885175
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse3985348
2Per Harald Löfgren Johansen3709318
3Markus Kjærner-Semb3993813
4Kristine Fjellanger3905841
Varegg Fleridrett 2
1Tora Aasheim Nymark4030334
2Oskar Røen3778263
3Erik Nymo Bohne4021515
4Ingunn Martinsen27
Østmarka OK 1
1Ingrid Marie Stubban Hygen501167
2Tor Magnus Grøstad223605
3Kim Aleksander Hammer Iversen206185
4Marie Hammer Iversen504481

Annonser

IOF Eventor