Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 26 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte lag.

DHHD (60)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Asker Skiklubb 2
1
2
3
4
Bodø og Omegn IF Orientering / IL BUL-Tromsø 1
1Kaja Samuelsen Skiri3977485
2Jonatan Graversen3951076
3Børge Harvey3741261
4Ane-Marte Borg Hanssen3982402
Byåsen IL / OL Trollelg 2
1
2
3
4
Byåsen IL 1
1
2
3
4
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
Bækkelagets SK 2
1
2
3
4
Bækkelagets SK 3
1
2
3
4
Eiker OL 1
1Sølvi Fossøy3679859
2Kenneth Sandvold3680758
3Oda Isnes Tyse3973492
4Anne Marthe Peveri3970126
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fossum IF 2
1
2
3
4
Fossum IF 3
1
2
3
4
Fossum IF 4
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1Marit Kahrs211091
2Anton Sjökvist500231
3Gaute Hallan Steiwer509350
4Marie Olaussen196727
Freidig / Frol IL 5
1Eirin Svanøe-Hafstad206562
2
3
4
Freidig / Konnerud IL 3
1
2
3
4
Freidig / Konnerud IL 4
1
2
3
4
Freidig 1
1
2
3
4
Freidig 2
1
2
3
4
Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) 2
1
2
3
4
Ganddal IL 1
1
2
3
4
Hadeland OL 1
1Stefani Popova3685062
2Ove Sætra3942893
3Bjørnar Kvåle3917804
4Ingeborg Rognstad4041455
Halden SK 1
1
2
3
4
Halden SK 2
1
2
3
4
Haugesund IL Orientering 1
1Lisbeth Voll
2Aleksander Jørgensen4042321
3Sigurd Paulsen Vie3830213
4Ingvild Paulsen Vie
Heming Orientering 1
1Malene Teresia Jebsen506802
2Magnus Eide-Fredriksen509580
3Kasper Fosser506933
4Hanna Eckhardt Andersen216924
Heming Orientering 2
1Maya Jones Arnesen501521
2Harald Astrup Arnesen222447
3Kristian Østermann187042
4Signe Astrup Arnesen196768
Heming Orientering 3
1Guro Harstad216884
2August Syrdal Øen501505
3Henrik Reusch504388
4Marit Inngjerdingen172350
IL Leik 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
Konnerud IL 1
1
2
3
4
Konnerud IL 2
1
2
3
4
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
Larvik OK 1
1Runa Fremstad4039251
2Iver Ringheim3980646
3Jørn Sundby3822533
4Ida Sofie Hjortland4004107
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 2
1
2
3
4
Lillomarka OL 3
1
2
3
4
Løten o-lag 1
1
2
3
4
NTNUI 1
1
2
3
4
NTNUI 2
1
2
3
4
NTNUI 3
1
2
3
4
NTNUI 4
1
2
3
4
NTNUI 5
1
2
3
4
Nydalens SK 1
1
2
3
4
OK Moss 1
1
2
3
4
OL Trollelg 1
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
Oppsal Orientering 1
1Ingvild Maalen-Johansen62357
2Kristoffer Fiane Pedersen208696
3Truls Hestengen237772
4Tina Kalleson206498
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
Porsgrunn OL 2
1
2
3
4
Raumar Orientering 1
1
2
3
4
Raumar Orientering 2
1
2
3
4
Sturla, IF 1
1Ine Instanes3830825
2Mathias Skourup Rognebakke3832847
3Johan Kristian Undeland3738093
4Malene Instanes
Tyrving IL 1
1
2
3
4
Tyrving IL 2
1
2
3
4
Tyrving IL 3
1
2
3
4
Varegg Fleridrett 1
1
2
3
4
Varegg Fleridrett 2
1
2
3
4
Østmarka OK 1
1Ingrid Marie Stubban Hygen501167
2Tor Magnus Grøstad223605
3Kim Aleksander Hammer Iversen206185
4Marie Hammer Iversen504481

Annonser

IOF Eventor