Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: søndag 4 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 353 påmeldte deltakere.

D14 (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Marita AskeFreidig3939360
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK3730678
Julie BrenåsVarteig OL4017570
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Julie DrønnesundEmblem IL
Ane Kristine EidKongsberg OL
Tiril Ebon EspedalNydalens SK3885606
Elida FuglemEmblem IL3826088
Marthe Graff-WiikSturla, IF3706843
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Aurora HaugenVerdal OK
Sigrid HaugskottOL Trollelg3807625
Maren HenriksenVang OL
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Signe HoloFossum IF3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Ida HøsøienTynset IF3994829
Tuva HøyerFossum IF3934593
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Oddrun Hjelmeset KirkeeideMarkane IL
Tora KittilsenFreidig3729365
Una KittilsenFreidig3728110
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Malin Nordgård LeirenByåsen IL3740537
Eline Lium FougnerElverum OK
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Solveig Louise NissenFreidig3736956
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF3962073
Helene NysæterBergens TF
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Synne SandvenNotodden OL3942455
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Guro SchjølbergTynset IF4018388
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Anna TaksdalGanddal IL4050324
Elise ThorsengFossum IF3823960
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)
Gunde TumelionisFossum IF228473
Hannah TyvoldByåsen IL3802501
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mia UrsetIL BUL-Tromsø3980141
Maria Strømdal WikFreidig3783719
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D15 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK3647971
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Henriette BergLøten o-lag3998945
Eileen BjanesTyrving IL3665163
Tina BoothKristiansand OK213740
Gina BrevikØstmarka OK224113
Emma DåsnesVang OL3658101
Josefin EylertsenHalden SK
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Anne FrøislandVang OL
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø3980893
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Sara HetlandHaugesund IL Orientering
Anja HoleFørde IL
Linnea HolstTyrving IL4021150
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Eline Horten JordetVingelen IL4033551
Marie KvarmeSturla, IF3977931
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Amalie LøkkebergFredrikstad SK
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3979440
Marielle MichelsenFossum IF3977287
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Anna Aurora NolteFreidig3985470
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Tuva SnøfuglVerdal OK
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering
Mathea Spets StorhovFreidig3575982
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL4030474
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720

D16 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Emma Bangstad BergersenHamar OK3640745
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Stella S. DahleFana IL
Mari EidsmoFreidig3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF
Emma EngehultNotodden OL3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL3996428
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Une HoltermannPorsgrunn OL
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering3715315
Selma HøivoldKongsberg OL
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Emilie JohansenSandefjord OK
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL503900
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Marie Lium FougnerElverum OK
Johanna Sofie LongfjeldModum OL
Kristin LundanesEmblem IL4042693
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Trude MarkhusVerdal OK3982147
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3934957
June MunkebyFrol IL
Linnea MunkebyFrol IL
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL4040614
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Serine Skogeng ReitenEmblem IL3682879
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Marie Roll-TørnqvistFana IL3589587
Eline SchjervenLardal OL3907722
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3495215
Ida SolliMo OK
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Lise StrømSandefjord OK207893
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3993128
Kristine Bog VikaneFana IL3490588
Mari ØverbyKongsberg OL3987138
Embla ØvretveitFredrikstad SK

H14 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Magnus AlstadFrol IL
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Jørgen AuneByåsen IL3946142
Mathias AxelsonEiker OL3685815
Rasmus BerglundRingerike OL4047916
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Simon DirfeldtOs IL212872
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Brage EikåsSandefjord OK
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Gabriel GjoneSandefjord OK
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Tristan HalvorsenFreidig504441
Jonas HickenIL Koll4041828
Aleksander Tanem IversenVerdal OK
Lars Horten JordetVingelen IL3916210
Niklas KristensenHarstad OL
Ragnar LandeEidskog OL3717923
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041026
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL4041711
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Eivind NæveIL Leik
Gjermund OsdalHarstad OL
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering3693066
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering
Ådne StordalByåsen IL4024253
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken
Vegard Lereim StorliFreidig3733698
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL4024337
Kristoffer Børke SætabergetVang OL
Aksel VikenByåsen IL3946365
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

H15 (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Herman Lien BackstrømHalden SK
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Arne BerganKongsberg OL3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Peder BryggenHalden SK202091
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL153596
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Eirik FrostAlta OL
Jakob GilljamØstmarka OK
Benjamin GjoneSandefjord OK
Emil GrønliFreidig3905791
Magne GuttvikWing OK
Christoffer GzylOK Moss
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Sverre HellevikFreidig
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Martin KaiserSturla, IF3658820
Anders KlavenesSandefjord OK3803533
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Sondre LadimOK Moss3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3963923
Peder Angel Lundquist LangenOs IL
Brage Bell LysakerFana IL3490075
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Harald MansaasFet OL225522
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996220
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)
Hans RogstadkjernetBergens TF
Tord RomundstadNidarøst OK4042271
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Ådne Krogstad StendahlFrol IL
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering
Ludvik SætherFredrikstad SK224883
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Iver Dalsaune ThunFreidig
Benjamin August VikenTverlandet IL
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H16 (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Stein Aas StræteRingerike OL3818085
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Erlend AuneByåsen IL3903382
Martin AusenPorsgrunn OL
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Sondre BataldenFana IL3492121
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Thomas BlomkvistFredrikstad SK
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Andreas DaleBergens TF
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett3980513
Johan EgerKongsberg OL3707791
Elias EidsvågGanddal IL
Vetle Grønvik EkraFreidig3647013
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn
Jonathan EylertsenHalden SK
Sebastian Rød FeragenTynset IF3658424
Sander Tonjer FingarsenElverum OK
Jørgen GlorvigenElverum OK
Peder HaugaardIndre Østfold OK
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Vegard JermstadSteinkjer OK
Oskar JohannessenBjerkvik IF3804325
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering4042321
Lukas KlausenSturla, IF
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig3672961
Erlend LangeggenKongsberg OL3690781
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Petter Andreas LonaWing OK
Iver Gjedrem LundVerdal OK3607835
Olav Gjedrem LundVerdal OK3605797
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Olav MelheimSturla, IF
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK3630464
Kristian Norum MeløysundNydalens SK4041364
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Thomas Barvik MælandGanddal IL
Vemund MølnvikFreidig3645892
Trygve Børte NomelandKristiansand OK3621224
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL3642519
August Hopstad NykvistWing OK
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering
Sivert PoppeFredrikstad SK3983137
Vegard RanestadHamar OK3636255
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Martin Vehus SkjerveVerdal OK
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK3978996
Elias StubberudNydalens SK4042529
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK3716933
Vegard Ulseth SylteFreidig3785326
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Brage TakleKristiansand OK3622016
Sindre UlsakerHemsedal IL3725124
Andreas Nybak UrdalGanddal IL4050076
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

Annonser

IOF Eventor