Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterjukola 11

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinterjukola 11
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 18 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILA-kort181554

Hedrum OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OLC-nivå187285
Anders Kristian HoltHedrum OLA-kort182126
Sindre R HoltHedrum OLA-lang203283
Hanna JohanssonHedrum OLA-kort187323
Kristin JohanssonHedrum OLC-nivå501843
Espen JohnsenHedrum OLA-kort182118

Larvik OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKA-kort182002
Jørgen FrøydLarvik OKA-lang186832
Per Olav GulbrandsenLarvik OKA-lang204203
Tobias KristensenLarvik OKA-lang216933
Henrik Kaupang LyeLarvik OKA-kort212147
Iver RingheimLarvik OKA-kort195549
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKA-kort211532

Notodden OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLA-kort480044
Petter LøeNotodden OLA-kort86885
Jørn MyrlandNotodden OLA-kort500241
Åsmund SlokvikNotodden OLA-kort207902

OK Skeidi (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge GisholtOK SkeidiA-lang94900
Arve GlittumOK SkeidiA-lang188444
Jan GlittumOK SkeidiA-kort194707
Jan Kåre StokkeOK SkeidiA-kort216887

Porsgrunn OL (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OLA-kort213400
Mona HoltePorsgrunn OLA-kort153303
Une HoltermannPorsgrunn OLA-kort213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLC-nivå89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLA-kort200404
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OLA-lang188892
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLA-kort213424
Eli KlovningPorsgrunn OLC-nivå221368
Magne KlovningPorsgrunn OLA-kort203279
Halvard KornmoPorsgrunn OLA-kort184355
Thore KornmoPorsgrunn OLA-lang222121
Bjørn LiePorsgrunn OLA-kort501731
Rolf LyePorsgrunn OLA-kort200511
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLA-lang222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLA-lang480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLA-lang186855
Tobias MathisenPorsgrunn OLA-kort203281
Anna MeenPorsgrunn OLA-lang178035
Kjell MeenPorsgrunn OLA-kort221464
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLA-kort206517
Atle RemmePorsgrunn OLA-kort186202
Egil RonæssPorsgrunn OLC-nivå195709
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLA-kort187037
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLA-kort186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLA-kort176262
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLA-lang213681
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLA-kort199543
Dagfinn TorpePorsgrunn OLA-kort222595
Hanne VassendPorsgrunn OLA-lang203386
Hilde VassendPorsgrunn OLA-lang203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OLA-kort89041

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OKA-kort208739
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKA-lang186941

Skien OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per FuruheimSkien OKA-kort79087
Bjørn Richard KirsteSkien OKA-kort195867
Gisle NysæterSkien OKA-lang217460
Harald OmlandSkien OKA-kort184463
Rita RaastadSkien OKC-nivå502129

Annonser

IOF Eventor