Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mellomdistanse OL Vallset/Stange

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Mellomdistanse OL Vallset/Stange
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: søndag 17 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 168 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SKD 21-500047

Elverum OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKN-åpen227532
Audun FingarsenElverum OKH 35-154731
Emil Tonjer FingarsenElverum OKH -10227509
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 13-14500284
Håkon HalvorsenElverum OKH 65-500504
Gaute LindaasElverum OKH 13-14500901
Mats LindaasElverum OKH 13-14209963
Anna-Thekla TonjerElverum OKD 35-215579
Harald ØstbyeElverum OKH 55-221167

Gjø-Vard OL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Selma BekkelundGjø-Vard OLN-åpen217713
Even ErlienGjø-Vard OLH 45-480253
Johannes HøieGjø-Vard OLN-åpen225014
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLD 11-12N225015
Even LienGjø-Vard OLH 11-12187269
Mats LigaardenGjø-Vard OLH 11-12N217261
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OLN-åpen225107
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 13-14179860
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLD -10180944
Hege SolerødGjø-Vard OLD 45-76108
Are StrandlieGjø-Vard OLH 45-500062
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OLD -10221401
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLD 13-14179798
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLH 11-12N212132
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLN-åpen213126

Grue IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH 15-16191269
Svein ThorsbergGrue ILH 45-222088

Hadeland OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John HofossHadeland OLH 55-503035
Astrid RognstadHadeland OLD 13-14180263
Gunn Elin RudiHadeland OLD 45-502131
Berthe TesloHadeland OLD 15-16502452
Nikolai TesloHadeland OLH -10204702

Hamar OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OKH 35-209107
Emma Bangstad BergersenHamar OKD 13-14201925
Geir Jota BjørloHamar OKH 45-501667
Trond FeiringHamar OKH 65-202135
Andreas HuberHamar OKH 55-211653
Eirik Olsen KirkevikHamar OKH 11-12224063
Stine Olsen KirkevikHamar OKD 21-503033
Einar LundHamar OKH 65-60530
Sverre Berg LutnæsHamar OKH 35-502588
Margrethe NilsenHamar OKD 45-221360
Helge RyenHamar OKH 55-92223
Kjersti RønningHamar OKD 55-480289
Henning WernøeHamar OKH 45-189105

Lillehammer OK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OKN-åpen217718
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OKD 35-204727
Mads Francis Book BratbakLillehammer OKN-åpen233770
Marina Dagny Book BratbakLillehammer OKN-åpen234115
Hilde GrønengLillehammer OKD 45-191311
Jørgen Holm GrønengLillehammer OKH 11-12217876
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 13-14217670
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKN-åpen217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKN-åpen217673
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 13-14217671
Valborg MadslienLillehammer OKD 35-182160
Ville Langgård MunchLillehammer OKN-åpen224021
Hans Reier SigmondLillehammer OKH 45-67414
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKD 65-224483
Øystein SkappelLillehammer OKH 65-217864
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 13-14208587
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OKH 35-181685
Sindre Grøv SvensenLillehammer OKH 13-14181785
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKN-åpen234110

Løten o-lag (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lagH 55-202141
Sigurd DæhliLøten o-lagH 55-501376
Ove Antvord HaugereidLøten o-lagH 21-188987
Ole LienLøten o-lagH 65-480070
Trond OlsenLøten o-lagH 55-235810
Asbjørn SchjerveLøten o-lagH 65-71802
Eli StensliLøten o-lagD 45-501070
Kristian StorsveenLøten o-lagH 55-402944
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21-114842
Ole Hans ØieLøten o-lagH 55-180930

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil RundbergetNydalens SKH 55-157483

OK Øst (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens-Henrik SimonsenOK ØstH 35-206439
Liv SimonsenOK ØstD 17-N206440
Tor SimonsenOK ØstH 17-N203006

OL Toten-Troll (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-TrollH 65-204649
Amund FlaskerudOL Toten-TrollH 11-12184001
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-TrollD 35-197831
Lars FlaskerudOL Toten-TrollN-åpen198024
Marita HernandezOL Toten-TrollD 35-201974
Ole Solli KvikstadOL Toten-TrollH -10223805
Bjarte LindstadOL Toten-TrollH 55-207731
Jakob MoOL Toten-TrollH 15-16197755
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD 45-215031
Anders SollienOL Toten-TrollH 45-92154
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollH 11-12215632
Marius StaffOL Toten-TrollH 21-216850
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH 55-487977
Vanja StaffOL Toten-TrollD 45-207721
Onno VerberneOL Toten-TrollH 55-207674

OL Vallset/Stange (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Axel BrodshaugOL Vallset/StangeN-åpen224698
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeH -10217242
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/StangeN-åpen223855

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL OrienteringH 65-208715

Raumar Orientering (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar OrienteringD 17-C500119
Ida EngenRaumar OrienteringD 55-228076
Knut EngenRaumar OrienteringH 55-228075
Berit SaxhaugRaumar OrienteringD 65-401102
Erik Dehli SaxhaugRaumar OrienteringH -10211710
Lars SaxhaugRaumar OrienteringH 65-400893
Roar SaxhaugRaumar OrienteringH 45-213662
Simen Dehli SaxhaugRaumar OrienteringH 13-16C212626
Gjermund Taje SkeieRaumar OrienteringH 11-12225512
Per Taje SkeieRaumar OrienteringN-åpen217808
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar OrienteringH 35-501149
Emil Bjørnstad StrandRaumar OrienteringH 17-20203377
Tor StrandRaumar OrienteringH 55-74968

Ringsaker OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OKD 55-500535
Erik HaugenRingsaker OKH 55-92332
Knut MalmoRingsaker OKH 65-501243
Arild NordsveenRingsaker OKH 55-216773
Terje WikstrømRingsaker OKH 65-501259
Geir Myhr ØienRingsaker OKH 21-401512

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten FjellRøyken OLH 17-C211494

Stokke IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Røed GjertsenStokke ILN-åpen223995
Georg Røed GjertsenStokke ILN-åpen224350
Lars Georg GjertsenStokke ILH 35-211583
Karen RøedStokke ILD 17-C211578

Sturla, IF (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IFD 11-12211867
Anders JohnsenSturla, IFH 17-C206565
Mina Akiko JohnsenSturla, IFD 13-14212043
Ingeborg KvarmeSturla, IFD 15-1667403
Jon Erik KvarmeSturla, IFH 45-71508
Marie KvarmeSturla, IFD 13-14183830
Roger WiikSturla, IFH 45-205502

Tyrving IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving ILD 55-220726
Per Kristian EkebergTyrving ILH 55-211555
Kjetil MolundTyrving ILH 45-211366
Magnus MolundTyrving ILH -10213376

Vang OL (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OLD 13-16C234304
Kenneth BilstadVang OLH 21-220950
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-20191177
Emma DåsnesVang OLD 13-14213609
Håkon DåsnesVang OLH 45-215534
Ola DåsnesVang OLH 11-12188854
Sivert DåsnesVang OLN-åpen188886
Gro EllegaardVang OLD 55-84212
Anne FrøislandVang OLD 13-16C213777
Lisbeth GråvVang OLD 35-190260
Elianne HanebergVang OLD 35-176153
Finn Ansgar HanebergVang OLH 17-C98102
Finn Elias HanebergVang OLH 11-12N98101
Linnea HanebergVang OLN-åpen236450
Olav HøiåsVang OLH 65-188709
Knut JetlundVang OLH 45-66651
Ragnhild JetlundVang OLD 35-66658
Magne JohansenVang OLH 17-C203588
Eunice Lundby KorsmoVang OLN-åpen212007
Yngvild MalmoVang OLD 35-66654
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-20226137
Øystein MelbyVang OLH 55-84213
Eirin Melgalvis BilstadVang OLN-åpen217782
Peder Melgalvis BilstadVang OLN-åpen217656
Niklas MyklesetVang OLN-åpen234527
Tuva MyklesetVang OLN-åpen213472
Sverre NarumVang OLH 17-20206442
Stein Arne NegårdVang OLH 55-170443
Jan Ola PedersenVang OLH 21-221017
Adrian Rogstad DørumVang OLH 11-12N
Stein SandakerVang OLH 17-C216678
Anders SkjesetVang OLH 21-501416
Knut SkjesetVang OLH 65-185959
Pål StenbergVang OLH 21-217007
Jan Åsmund SætabergetVang OLH 17-C89083
Heidi Therese WiestVang OLD 17-20173253

Annonser

IOF Eventor