Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mellomdistanse OL Vallset/Stange

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mellomdistanse OL Vallset/Stange
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: søndag 17 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 168 påmeldte deltakere.

N-åpen (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Mads Francis Book BratbakLillehammer OK233770
Marina Dagny Book BratbakLillehammer OK234115
Hans Axel BrodshaugOL Vallset/Stange224698
Sivert DåsnesVang OL188886
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Linnea HanebergVang OL236450
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Eunice Lundby KorsmoVang OL212007
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Niklas MyklesetVang OL234527
Tuva MyklesetVang OL213472
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL225107
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange223855
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF183830
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Anne FrøislandVang OL213777

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Karen RøedStokke IL211578

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D 35- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Lisbeth GråvVang OL190260
Elianne HanebergVang OL176153
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Ragnhild JetlundVang OL66658
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Yngvild MalmoVang OL66654
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Margrethe NilsenHamar OK221360
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Eli StensliLøten o-lag501070

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Berit DanielsenTyrving IL220726
Gro EllegaardVang OL84212
Ida EngenRaumar Orientering228076
Kjersti RønningHamar OK480289

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Magnus MolundTyrving IL213376
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL187269
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Elias HanebergVang OL98101
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Adrian Rogstad DørumVang OL
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering212626

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Jakob MoOL Toten-Troll197755

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FjellRøyken OL211494
Finn Ansgar HanebergVang OL98102
Magne JohansenVang OL203588
Anders JohnsenSturla, IF206565
Stein SandakerVang OL216678
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Sverre NarumVang OL206442
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Jan Ola PedersenVang OL221017
Anders SkjesetVang OL501416
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Pål StenbergVang OL217007
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Audun FingarsenElverum OK154731
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Jota BjørloHamar OK501667
Håkon DåsnesVang OL215534
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Knut JetlundVang OL66651
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508
Kjetil MolundTyrving IL211366
Roar SaxhaugRaumar Orientering213662
Hans Reier SigmondLillehammer OK67414
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Svein ThorsbergGrue IL222088
Henning WernøeHamar OK189105
Roger WiikSturla, IF205502

H 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Knut EngenRaumar Orientering228075
Erik HaugenRingsaker OK92332
John HofossHadeland OL503035
Andreas HuberHamar OK211653
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Øystein MelbyVang OL84213
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arild NordsveenRingsaker OK216773
Trond OlsenLøten o-lag235810
Egil RundbergetNydalens SK157483
Helge RyenHamar OK92223
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Tor StrandRaumar Orientering74968
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Trond FeiringHamar OK202135
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Olav HøiåsVang OL188709
Ole LienLøten o-lag480070
Einar LundHamar OK60530
Knut MalmoRingsaker OK501243
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
Asbjørn SchjerveLøten o-lag71802
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Knut SkjesetVang OL185959
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Terje WikstrømRingsaker OK501259

Annonser

IOF Eventor