Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gimse by Night, fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gimse by Night, fellesstart
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 27 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 116 påmeldte deltakere.

A (81)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Øyvind Bremeraunet SchjelderupFreidig210013
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Gustav FiskumNTNUI220919
Jørgen FiskumFrol IL187167
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Aurora FossøyNTNUI62220
Philip FøyenNTNUI220763
Malthe GaarsdalNTNUI193211
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Emil GranqvistNTNUI501157
Jonas GrønliFreidig215144
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Erik GustafssonNTNUI169149
Andreas HaalandWing OK160423
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Sverre HellevikFreidig224471
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Øystein HusbyMalvik IL188777
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Johan IvarssonFreidig504287
Øystein Grande JarenFreidig206055
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik226229
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig179917
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Jan Erik LedalOL Trollelg501248
Are LodgaardByåsen IL216729
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Jørgen MadslienNTNUI157150
Claus MartinsenHeming Orientering181777
August MaskeFreidig212807
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Sonja MellbergNTNUI202890
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Helene OmdalNTNUI195483
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenNTNUI160424
Atle PedersenMelhus IL215066
Jenny PerssonByåsen IL202145
Mathilde RundhaugFrol IL211476
Jon RøstumOL Gaula178780
Malin SandstadFreidig504681
Håvard SingsaasFreidig214968
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Espen StornesNTNUI192522
John SvergjaKvikne IL157012
Håkon SæternesByåsen IL502484
Edvard SørbyFreidig181457
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Martin VisterFrol IL500292
Ingvild WangNTNUI158428
Øystein WiggenByåsen IL226114
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952
Martine ÅstebølNTNUI208108

B (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Martin AuneMelhus IL224269
Anna ChristensenFreidig225367
Emil GrønliFreidig211762
Arild HeggesetFreidig503919
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Ane Malene KolstadFreidig180130
John LerliMelhus IL211381
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Vemund MølnvikFreidig213305
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Siri StensgårdNTNUI235258
Oskar StorlerMelhus IL224320
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Ørjan SæterMelhus IL225268
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Maren VikenByåsen IL192325
Mona WindsethMelhus IL83227
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne de PresnoNTNUI500775
Knut HageMelhus IL234382
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Martin MelhuusMelhus IL197955
Michael OlsenMelhus IL225123

NY (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkMelhus IL148995
Johannes LerliMelhus IL197733
Karoline SkåraNTNUI

Annonser

IOF Eventor