Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gromløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Gromløpet
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 11 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 543 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif BergersenAsker SkiklubbH 60-3536547
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-163884079
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-
Simen Dalen EriksenAsker SkiklubbH -10
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 19-203816220
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 15-163886363
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 60-3383262
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 15-163567971
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 50-3385135
Bjørn GulbrandsenAsker SkiklubbH 50-3502952
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 19-203785482
Bård Engzelius GylverAsker SkiklubbH 17-A kort
Guro HjerpaasenAsker SkiklubbD 13-16C213298
Jon OIav HjerpaasenAsker SkiklubbH 17-C168813
Jan Anders IstadAsker SkiklubbH 45-3830999
Kristian KalagerAsker SkiklubbH 55-
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 19-203638103
Håkon LøvliAsker SkiklubbH 55-3599255
Vegard LøvliAsker SkiklubbH 17-183639051
Steinar LågAsker SkiklubbH 45-
Rune MoianAsker SkiklubbH 45-A kort228406
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 55-3848223
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 55-
Ida Kristine NordvikAsker SkiklubbD 15-16B
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 50-
Jørn Bue OlsenAsker SkiklubbH 65-207969
Hans-Ingar SætraAsker SkiklubbH 55-3505120
Siri Scherdin SætraAsker SkiklubbD 55-3505211
Tore VaajeAsker SkiklubbH 70-400434
Anne Lise ØfsthusAsker SkiklubbD 75-502379
Hilda ØfsthusAsker SkiklubbD 50-3385135

Austmarka IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn SolbergseterAustmarka ILH 55-502487

Bækkelagets SK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aksel EideBækkelagets SKH 11-123886736
Raphael FerrandBækkelagets SKH 21-
Karl FremstadBækkelagets SKH 21-3598547
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21-3781937
Jonas HirschBækkelagets SKN-åpen3519097
Markus HirschBækkelagets SKH 11-123809324
Oskar HoltvedtBækkelagets SKH 11-123606621
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKH 11-123516572
Magne JutulstadBækkelagets SKH 21-3227857
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 19-203623527
Håvard MyhreBækkelagets SKH 21-
Mathias NipenBækkelagets SKH 21-
Thomas NipenBækkelagets SKH 21-
Louise OramBækkelagets SKD 21-3788544
Lisa SchubnellBækkelagets SKD 21-3623980
Simen SmestadBækkelagets SKH 21-3780996
Anders StorbratenBækkelagets SKH 21-
Arne TorgersenBækkelagets SKH 21-3781978
Maria TorgersenBækkelagets SKD 50-3782000
Olav TorgersenBækkelagets SKH 17-1863825

Driv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per-Erik ØstlieDriv ILH 65-

Eiker OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål Woldstad HanssenEiker OLH 55-3852621
Lars-Erik ØsterudEiker OLH 17-C

Fet OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom Andre AndreassenFet OLN-åpen
Johannes ArnøFet OLH 13-16N
Mathias BerganFet OLH 13-16N
Tom BerganFet OLH 45-
Julie BerntzenFet OLD 13-16C3886488
Raymond BerntzenFet OLH 17-C
Elmer BlomFet OLN-åpen
Laila Eriksen BlomFet OLD 21-B
Kyrre GranFet OLH 45-3883626
Jane HelmersenFet OLD 17-C
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 13-143661295
Øyvind HelmersenFet OLH 50-
Andrea H. RogndokkenFet OLD 13-16C3882081
Jarle RogndokkenFet OLH 21-B
Gaute SkjønhaugFet OLN-åpen
Torgeir SkjønhaugFet OLH 45-A kort

Fossum IF (56)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 50-3565124
Harald BakkeFossum IFH 45-
Marius BakkeFossum IFH 15-16
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-183625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-183625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-183624384
Ragnhild Blom-HagenFossum IFD 13-14
Hanne BrendeFossum IFD 21-B
Mari BrendeFossum IFD 13-143885464
Trond BrevikFossum IFH 50-
Audun Rognerud BøeFossum IFH 19-203702511
Johanne Rognerud BøeFossum IFD 13-143662012
Tonje Rognerud BøeFossum IFD 17-183662855
Kjell H. EriksenFossum IFH 80-500403
Lars Erik GjeinFossum IFH 45-3868254
Fredrik GrønsethFossum IFN-åpen
Hildegunn GrønsethFossum IFD 45-A kort
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-143521564
Sondre Zahl HagenFossum IFH 15-163861598
Stein H. HagenFossum IFH 50-3448610
Olav HasaasFossum IFH 45-A kort3632999
Ståle HeitmannFossum IFH 45-
Lars HjermstadFossum IFH 60-3389178
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21-3389483
Øyvind HjermstadFossum IFH 17-183849346
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-183725991
Charlotte Williksen HøilandFossum IFD 17-C
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD 13-143886306
Håkon JendalFossum IFH 50-3885985
Marit Tørudbakken JendalFossum IFD 21-B
Selma Tørudbakken JendalFossum IFD 13-16C3682200
Bent Sande KvermeFossum IFH 50-3674967
Cecilie Christin KvermeFossum IFD 21-B3715489
Sivert Sande KvermeFossum IFH 15-163659521
Bente LandmarkFossum IFD 55-3781226
Sigbjørn ModalsliFossum IFH 55-3796695
Eivind Berner MyhreFossum IFH 15-163652666
Trond MyhreFossum IFH 45-3776077
Eldbjørg NarumFossum IFD 17-A kort198008
Kristian Bernhard NilsenFossum IFH 40-3806700
Philip Lehmann RomørenFossum IFH 13-143677168
Jarle RotiFossum IFH 50-500162
Torunn Drage RotiFossum IFD 50-500160
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFD 13-143655024
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFH -10
Steinar SkoglundFossum IFH 65-
Gustav Andresen SkotteFossum IFH 13-143883345
Martin Andresen SkotteFossum IFH 17-183564838
Silje Andresen SkotteFossum IFN-åpen3886611
Erlend SommerheinFossum IFH -10
Odin Vie StrislandFossum IFN-åpen
Sindre Vie StrislandFossum IFH 13-14191343
Ask Felland SætnanFossum IFH -103818572
Birk Felland SætnanFossum IFH 13-14213433
Knut Jostein SætnanFossum IFH 45-3408382
Eirik TandrevoldFossum IFH 55-3781275

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard LucasenFredrikstad SKH 21-3598471

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor TrøanHadeland OLH 65-501084

Hamar OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen ElisenbergHamar OKH 17-A kort130720
Liv FeiringHamar OKD 70-
Trond FeiringHamar OKH 70-
Kjetil JacobsenHamar OKH 21-B

Haugerud IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFH 80-
Unni DrageHaugerud IFD 75-
Øystein MadsenHaugerud IFH 75-78976
Peter NylundHaugerud IFH 21-B502485

Heming Orientering (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 21-3884848
Ella BerstadHeming OrienteringD 13-143780467
Helge BjaalandHeming OrienteringH 75-3880457
Bjørn EgnerHeming OrienteringH 75-3887304
Anders FlågenHeming OrienteringH 50-3885837
Ann Elin FlågenHeming OrienteringD 45-3885050
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-183398658
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 13-143637311
Jon C. FougnerHeming OrienteringH 75-
Ferdinand FremmingHeming OrienteringH 15-163667177
Nils Petter FremmingHeming OrienteringH 55-3668092
Kari Tvete InngjerdingenHeming OrienteringD 17-C3876646
Marit InngjerdingenHeming OrienteringD 45-
Elle M. MelbyeHeming OrienteringD 60-3887270
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringH 11-12
Annika Næss-UlsethHeming OrienteringN-åpen
Astrid ReuschHeming OrienteringN-åpen3782174
Fridtjof ReuschHeming OrienteringH 13-143672045
Marianne ReuschHeming OrienteringD 45-3887072
Karen SkaugeHeming OrienteringD 13-143737012
Kristian ØstermannHeming OrienteringH 15-16187042

IFK Umeå (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lukas PetersonIFK UmeåH 21-3016243

IL GeoForm (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormH 75-3880523
Sturle HånesIL GeoFormH 75-

IL Koll (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mie Günther AndresenIL KollN-åpen
Harald AulieIL KollH 17-C
Christian Fredrik BorgIL KollH 13-143653292
Erik BorgIL KollH 50-
Trude FixdalIL KollD 50-
Didrik HermansenIL KollH 17-C
Jonas HickenIL KollH 11-12N
Gaute Hermansen JordhøyIL KollN-åpen
Nora Hermansen JordhøyIL KollN-åpen
Jakob Refvem KolderupIL KollN-åpen
Kjell MarksetIL KollH 55-
Teodor Nysæther MikkelsenIL KollN-åpen
Ole Jacob MyklebustIL KollN-åpen
Pål MyklebustIL KollH 17-C
Peder NatvigIL KollH 45-3645694
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL KollN-åpen
Ida Vik PresterudIL KollD 21-
Karl Oraug RyghIL KollN-åpen
Rafi Leonel RytterIL KollN-åpen
Johannes Salvesen-LundeIL KollH 11-12
Knut SandvenIL KollH 40-3832862
Markus Husby SandvenIL KollN-åpen
Aurora Opheim SauarIL KollD 17-20B
Eirik Røhne SkoftelandIL KollH 13-14212184
Jørund Tolleshaug SkaugenIL KollH 13-16C
Håvard Tandberg ØhrnIL KollN-åpen

Indre Østfold OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sture OttesenIndre Østfold OKH 55-

Kjelsås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars GrandeKjelsås ILH 45-69031

Konnerud IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-183819083
Audun HeimdalKonnerud ILH 21-3818846
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-3719333
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILH -1077057
Julie Økern HågårdKonnerud ILN-åpen226183
Birgit Økern JensenKonnerud ILD 45-203656

Kvillebyns SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Faruga KarldénKvillebyns SKH 21-3780327

Kårvåg IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg ILH 60-3653284

Lillehammer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ernst Fristad NilsenLillehammer OKH 55-

Lillomarka OL (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred Eckmann AronsenLillomarka OLH 11-12186203
Casper Eckmann AronsenLillomarka OLH -10202097
Netta Bar-NathanLillomarka OLD 13-143635125
Nov Bar-NathanLillomarka OLH 11-123782075
Jakob BellLillomarka OLH 11-12
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 15-163877859
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLH 11-123884806
Håkon BogasonLillomarka OLH 11-12201440
Kristin BrekkeLillomarka OLD 19-203205523
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLH 11-123827037
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLD 13-14
Leon Jørve IngjerLillomarka OLH 11-12
Michael Eckmann JensenLillomarka OLH 21-B212400
Natalie KollerudLillomarka OLN-åpen
Stian LillegårdLillomarka OLH 17-C3885944
Torbjørn LundebyLillomarka OLH 11-12187095
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLD 13-143886884
Lars Audun VoldLillomarka OLH 45-A kort3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLH 15-163886017
Boye WangensteenLillomarka OLN-åpen3864774
Jonathan WoodhouseLillomarka OLH 11-123822285

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvar BraatenModum OLH 45-A kort

Måren OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OKD 80-

Nittedal OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit B. EithunNittedal OLD 45-3780756
Yngve GottfridssonNittedal OLH 60-
Marius PettersenNittedal OLH -10225400
Pia PettersenNittedal OLN-åpen224054
Eline SkaarNittedal OLD -10
Ingrid SkaarNittedal OLN-åpen
Johannes SkaarNittedal OLH 40-
Estin SkramNittedal OLH -10
Hanne StaffNittedal OLD 45-
Bjørnar ValstadNittedal OLH 50-
Fanny Staff ValstadNittedal OLD 11-12
Kaja Staff ValstadNittedal OLN-åpen
Storm Kristoffer VeitsleNittedal OLH 11-12

Nordre Follo Orientering (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo OrienteringD 13-16C
Monica FeylingNordre Follo OrienteringD 45-
Selma FeylingNordre Follo OrienteringN-åpen
Guro FrøsethNordre Follo OrienteringD 11-12
Anders FærdenNordre Follo OrienteringH 45-A kort89765
Jon FærdenNordre Follo OrienteringH 70-3887296
Selma FærdenNordre Follo OrienteringD 13-14197155
Bjørnar GammelsæterNordre Follo OrienteringH 55-
Linda GammelsæterNordre Follo OrienteringD 17-18
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo OrienteringH 21-B3883105
Helene HarstadNordre Follo OrienteringN-åpen
Henrik HarstadNordre Follo OrienteringN-åpen
Håvard HarstadNordre Follo OrienteringH 40-
Marianne Truslew HarstadNordre Follo OrienteringD 17-C
Arne KongsnesNordre Follo OrienteringH 21-B
David Megard GrønliNordre Follo OrienteringH 13-16C211836
Kolbjørn MegardNordre Follo OrienteringH 70-204607
Trond MøretrøNordre Follo OrienteringH 45-A kort
Bjørn NordvikNordre Follo OrienteringH 21-B
Sigurd OlaisenNordre Follo OrienteringN-åpen
Sissel OlaisenNordre Follo OrienteringD 70-
Lars-Evan PetterssonNordre Follo OrienteringH 70-
Emilie RehnNordre Follo OrienteringD 11-12
Erlend RehnNordre Follo OrienteringH 50-
Iver StørksenNordre Follo OrienteringN-åpen224436
Vilja StørksenNordre Follo OrienteringD 11-12N157520
Geir TrøanNordre Follo OrienteringH 70-
Celine YtternesNordre Follo OrienteringD 15-16B
John YtternesNordre Follo OrienteringH 55-

NTNUI (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gustav FiskumNTNUIH 21-3618295
Erlend Engzelius GylverNTNUIH 17-A kort
Ingvild Maalen-JohansenNTNUID 21-
Marit NerstenNTNUID 21-3328341
Sebastian TorgersenNTNUIH 21-3112265

Nydalens SK (86)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even Angell-PetersenNydalens SKH 17-A kort
Andreas N AspelundNydalens SKN-åpen224285
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 15-163641230
Rolf Andreas BergNydalens SKH 13-14192670
Audun BerganNydalens SKH 17-183607686
Gaute BerganNydalens SKH 13-14502486
Solveig BerganNydalens SKD 45-3613114
Åse BerganNydalens SKD 19-203612249
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-3886157
Karen BjergaardNydalens SKD 17-A kort3329323
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SKN-åpen
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SKN-åpen
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 21-3498441
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 15-163785011
Eva Brørs-LarsenNydalens SKN-åpen225122
Anne DanielsenNydalens SKD 50-207677
Tiril elisabeth EggenNydalens SKD 13-14
Joanna ErikssonNydalens SKD 21-3880903
Kjetil EspedalNydalens SKH 50-3705761
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD 11-12202993
Tobias EspedalNydalens SKH 15-163670999
Ole Jakob FrankrigNydalens SKH 15-163613833
Cathrine FrydenlundNydalens SKD 17-C
Elena GrandNydalens SKD 17-A kort3883931
Eskil HafskjoldNydalens SKH 11-12
Sondre HafskjoldNydalens SKN-åpen
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 15-163636453
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKD 45-
Petter HalvorsenNydalens SKH 40-
Bjørn HaugeNydalens SKH 45-3831286
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKD 21-B3777786
Elise Wærp HaugeNydalens SKD 13-143525557
Hanne Wærp HaugeNydalens SKD 11-123777687
Alma Rygh HoltenNydalens SKN-åpen
Jone Rygh HoltenNydalens SKN-åpen
Isak JonssonNydalens SKH 15-163602398
Maria JonssonNydalens SKD 45-
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKN-åpen
Knut LandstadNydalens SKH 45-
Anders Håvard LarsenNydalens SKH 13-143630654
August Lea KabbeNydalens SKH -10
Penelope LeaNydalens SKD 13-16C
Inge LindsethNydalens SKH 21-
Ea LunøeNydalens SKD 15-163624046
Einar LunøeNydalens SKH 50-
Kathrine LunøeNydalens SKD 50-
Kristina LärfarsNydalens SKD 17-A kort193121
Terje Wiig MathisenNydalens SKH 60-3778594
Ida Mesteig-RobøleNydalens SKD -10224939
Gard Møller-JohansenNydalens SKH 13-16C
Anders NordbergNydalens SKH 21-3793700
Juni Hagelid NorheimNydalens SKD 11-12N3832482
Anders NorlingNydalens SKH 45-3884061
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKH 13-143773603
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKH 11-123781283
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SKD 17-20B3781630
Daniel Azagra NæssNydalens SKH 13-14501771
Kristian NæssNydalens SKH 21-B503951
Eirik Næss-UlsethNydalens SKH 50-217164
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKD 17-A kort3619426
Nicole RagvinNydalens SKD 21-3602489
Rune RystadNydalens SKH 40-
Amund SaugestadNydalens SKN-åpen
Fredrik SaugestadNydalens SKH 45-
Marie SaugestadNydalens SKD 13-143852852
Merete SaugestadNydalens SKD 17-C
Helene ScheeleNydalens SKD -103884830
Marie ScheeleNydalens SKD 11-123725330
Oda ScheeleNydalens SKD 15-163654589
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SKD 17-C
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SKN-åpen
Pål SchärerNydalens SKH 50-213785
Sindre Augustin SchärerNydalens SKH 13-16C186184
Magnus SkaugNydalens SKH 11-12213693
Aurora SkurdalNydalens SKN-åpen211887
Jon SolsrudNydalens SKH 45-A kort3885829
Peer StiansenNydalens SKH 55-
Jostein TandbergNydalens SKH 19-203695624
Arianna TauferNydalens SKD 17-A kort
Elia ThorvikNydalens SKH 13-143605532
Pia Young VikNydalens SKD 13-143656352
Clara WeiszNydalens SKN-åpen224309
Berit Sofie WiklundNydalens SKD 45-3869583
Eira Skaarer WiklundNydalens SKD 11-123825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 13-143863115
Ada WulfsbergNydalens SKD 15-163671328

OK Löftan (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stefan RingOK LöftanH 21-

OK Moss (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhOK MossD 40-3883956
Morten FredhOK MossH 17-A kort3705621
Hallvard KorenOK MossH 40-3777703
Stein KorenOK MossH 80-84658

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-TrollD 45-3593480

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnH 60-80466

Oppsal Orientering (57)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal OrienteringD 70-
Roar BjordalOppsal OrienteringH 70-
Bo Utseth BøhlerengenOppsal OrienteringH 13-1475939
Boye Dirro BøhlerengenOppsal OrienteringH 45-A kort216858
Synne Utseth BøhlerengenOppsal OrienteringD 11-12223941
Ole Martin EdstrømOppsal OrienteringH 19-203662293
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 11-123724671
Tuva Berger GjelstadOppsal OrienteringD -10
Vidar GjelstadOppsal OrienteringH 45-
Vigdis HobølOppsal OrienteringD 21-
Synne Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD -10
Tale Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 11-12
Iben Johansen-BarliOppsal OrienteringN-åpen224311
Ingrid Johansen-BarliOppsal OrienteringD 11-123728458
Elin KallesonOppsal OrienteringD 17-A kort
Mari KallesonOppsal OrienteringD 11-12
Runa KallesonOppsal OrienteringD 21-B
Tina KallesonOppsal OrienteringD 15-163876877
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 15-163636719
Arnhild KroghOppsal OrienteringD 45-
Jonas KroghOppsal OrienteringH 13-143713765
Stein MellaOppsal OrienteringH 50-
Ingeborg Roll MoslandOppsal OrienteringD 11-123721065
Morten MoslandOppsal OrienteringH 45-A kort3885423
Alfred NikolaisenOppsal OrienteringN-åpen
Nils NikolaisenOppsal OrienteringN-åpen
Per-Ivar NikolaisenOppsal OrienteringH 40-
Ola NilsenOppsal OrienteringH 21-B
Petter NæssOppsal OrienteringH 65-
Ask OlaussenOppsal OrienteringH 13-143631793
Eskil OlaussenOppsal OrienteringN-åpen
Sondre OlaussenOppsal OrienteringH 11-123822236
Ola Marius PedersenOppsal OrienteringH 21-
Roar PedersenOppsal OrienteringH 45-A kort
Bjørn Kalleson RøedOppsal OrienteringN-åpen
Linea Kalleson RøedOppsal OrienteringD 11-12
Maja Kalleson RøedOppsal OrienteringD 11-12
Simen SkeideOppsal OrienteringH 11-12224156
Gabriel SolemOppsal OrienteringH 11-12
Anne Karin ThorstensenOppsal OrienteringD 45-A kort
Birk ThorstensenOppsal OrienteringH 13-14186912
Runar ThorstensenOppsal OrienteringH 45-A kort3887221
Thea TlstovicOppsal OrienteringD 11-12N3806676
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 15-163043221
Olav Solheim UndebergetOppsal OrienteringH -103869542
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 11-123725025
Marie Bjordal VegganOppsal OrienteringD 11-12
Snorre VegganOppsal OrienteringH 45-A kort
Linus Eggen VingeOppsal OrienteringH 11-12
Eivind VågsnesOppsal OrienteringN-åpen
Martina VågsnesOppsal OrienteringN-åpen
Sigve VågsnesOppsal OrienteringH 21-3617578
Carl Erik WasbergOppsal OrienteringH 50-
Endre WigaardOppsal OrienteringH 17-A kort3351764
Mila ZaharinovaOppsal OrienteringD 21-B
Christoffer ÅnensenOppsal OrienteringH 11-123809316
Simen ÅnensenOppsal OrienteringN-åpen

Oslostudentenes IK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKH 50-
Are EriksenOslostudentenes IKH 60-195715
Bjørn GrindeOslostudentenes IKH 65-3780350
Lars OnstadOslostudentenes IKH 45-407155

Raumar Orientering (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard EikRaumar OrienteringH 11-12N3649563
Linda EngenRaumar OrienteringD 17-A kort
Inger FinstadRaumar OrienteringD 65-
Brage FosstveitRaumar OrienteringH 11-12N
Camilla FosstveitRaumar OrienteringD 17-C
Erle FosstveitRaumar OrienteringN-åpen
Gaute FosstveitRaumar OrienteringH 15-163875630
Gunnar FosstveitRaumar OrienteringH 17-C
Anders HorveiRaumar OrienteringH 15-163650660
Brage Høysæter MinkenRaumar OrienteringH 11-12N224824
Jo MinkenRaumar OrienteringH 45-92067
Amund SandvikRaumar OrienteringN-åpen
Kaja SandvikRaumar OrienteringD 11-12N
Oda SandvikRaumar OrienteringN-åpen
Sara SandvikRaumar OrienteringD 11-12N
Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar OrienteringH 11-12N

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torunn Økern JensenRingerike OLD 45-216396

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne SørumRingsaker OKD 60-

Rudsbygd IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd ILH 65-92319
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd ILD 21-B157479

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torgeir StrandhagenRøyken OLH 60-

Stokke IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander DybvikStokke ILN-åpen
Anikken Gjein DybvikStokke ILD 45-A kort94396
Jens G. DybvikStokke ILH -10195951
Kenneth DybvikStokke ILH 45-A kort195593
Martin DybvikStokke ILH 11-12195896
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IFH 60-3559564

Tyrving IL (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard BergTyrving ILH 55-3780442
Kirsti Grundnes BergTyrving ILD 55-3884368
Solveig Eline BergTyrving ILD 17-183698198
Berit BergeTyrving ILD 55-3052321
Betty Ann BjerkreimTyrving ILD 21-
Bjørn EkebergTyrving ILH 21-3598083
Hege FeiringTyrving ILD 45-3880754
Gunnar A FiskumTyrving ILH 21-3619483
Lars-Erik FiskumTyrving ILH 55-3883568
Ole Grini JohansenTyrving ILH 17-A kort
Christian GrotnesTyrving ILH 50-3199718
Anna GöhlmanTyrving ILD 50-3885506
Lena HenrikssonTyrving ILD 17-C221251
Kristoffer JacobsenTyrving ILH 21-3815735
Espen JakobsenTyrving ILH 17-A kort
Martin JohanssonTyrving ILH 21-3312626
Eirik JørgensenTyrving ILH 45-3708575
Mina JørgensenTyrving ILD 15-163699832
Jacob Finstad LandTyrving ILH -10
Trond LundTyrving ILH 45-3504107
Jenny-Ann MalmbergTyrving ILD 45-199328
Julian MalmbergTyrving ILN-åpen213293
Karl-Johan MalmbergTyrving ILH 45-199327
Linn MalmbergTyrving ILD -10213550
Marianne NjåsteinTyrving ILD 50-3777646
Anne Kristine NorderudTyrving ILD 50-3883121
Jim Øystein NybråtenTyrving ILH 21-3615903
Max Alexander NybråtenTyrving ILN-åpen
Amund Sannes RisvollTyrving ILH -10
Vegard SagaTyrving ILH 21-3625233
Don SkantzeTyrving ILH 55-3162682
Kjersti SkantzeTyrving ILD 55-3885704
Kjell StenstadvoldTyrving ILH 70-
Ingunn Hultgreen WeltzienTyrving ILD 21-3084282
Kristoffer ØhlckersTyrving ILH 13-16C
Milda ØhlckersTyrving ILD 45-
Per ØhlckersTyrving ILH 65-
Sofia ØhlckersTyrving ILD 11-12

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes NarumVaregg FleridrettH 21-

Østmarka OK (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma BirkelundØstmarka OKN-åpen224190
Malene Anouk BooijØstmarka OKN-åpen223677
Gina BrevikØstmarka OKD 13-14
Håvar BrevikØstmarka OKH 50-
Jakob GilljamØstmarka OKH 13-16C224108
Henrik GudimØstmarka OKH 15-16212620
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 11-123776119
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-183572088
Hans Olav HygenØstmarka OKH 45-
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 15-163613973
Håkon HåversenØstmarka OKH 50-3625621
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OKN-åpen224411
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OKN-åpen212498
Hilde JarstadmarkenØstmarka OKD 21-B206012
Magnus JystadØstmarka OKH 13-14
Martin JystadØstmarka OKH 13-16C
Siv Susanne JystadØstmarka OKD 21-B
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 15-163640729
Mathias LinløkkenØstmarka OKH 11-123653003
Terje LinløkkenØstmarka OKH 50-3883543
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OKN-åpen
Bertine MjøsterØstmarka OKD 11-12
Pernille Nor-WollØstmarka OKD 11-12212213
Erik NæssØstmarka OKH 55-227720
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OKD 17-C
Erlend Luis OtterleiØstmarka OKH 11-12N
John OtterleiØstmarka OKH 15-16179410
Svein OtterleiØstmarka OKH 45-A kort
Inge RambergØstmarka OKH 45-A kort
Andreas SandernesØstmarka OKH 11-12212449
Sverre SandernesØstmarka OKH 45-A kort
Rachel Constanse StederØstmarka OKN-åpen224419
Ada von SimsonØstmarka OKD 13-16N221471
Kristine Von SimsonØstmarka OKD 17-C

Årvoll IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor HenriksenÅrvoll ILH 80-204689
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll ILH 21-

Ås-NMBU Orientering (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU OrienteringH 15-16
Bjørn AasestadÅs-NMBU OrienteringH 45-A kort119336
Robert BanfiÅs-NMBU OrienteringH 40-3619913
Gunnar BjervaÅs-NMBU OrienteringN-åpen
Per Henning BjervaÅs-NMBU OrienteringH 45-
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU OrienteringN-åpen226012
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 55-
Gavriil MorenkoÅs-NMBU OrienteringN-åpen
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 55-
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-3618147
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 19-203611837
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-183780814
Akvile PetrakovaÅs-NMBU OrienteringN-åpen
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU OrienteringD 21-
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringH 15-16
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-

Annonser

IOF Eventor