Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola løp 13

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 13
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 1 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILKort A181554

Hedrum OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OLC-løypa187285
Torill Hynne FjæreHedrum OLKort A221399
Anders Kristian HoltHedrum OLKort A182126
Sindre R HoltHedrum OLLang A203283
Espen JohnsenHedrum OLKort A182118
Tone Sølie LysnesHedrum OLC-løypa182120

Larvik OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKKort A182002
Arne DirdalLarvik OKLang A198720
Jørgen FrøydLarvik OKLang A197776
Per Olav GulbrandsenLarvik OKLang A204203
Tobias KristensenLarvik OKLang A216933
Tom KristensenLarvik OKLang A177539
Henrik Kaupang LyeLarvik OKKort A212147
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKKort A207502
Iver RingheimLarvik OKKort A195549
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKKort A211532

OL Tønsberg og omegn (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegnLang A174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnLang A168913
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnLang A177757

Porsgrunn OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan GatevoldPorsgrunn OLLang A221108
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLC-løypa89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLKort A200404
Kay JørgensenPorsgrunn OLKort A501320
Eli KlovningPorsgrunn OLC-løypa221368
Magne KlovningPorsgrunn OLKort A203279
Halvard KornmoPorsgrunn OLKort A184355
Rolf LyePorsgrunn OLC-løypa200511
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLLang A222625
Atle RemmePorsgrunn OLKort A229424
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLKort A187037
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLKort A186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLKort A176262
Eli Marie WiigPorsgrunn OLKort A89041

Sandefjord OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OKC-løypa184312
Stine ArntzenSandefjord OKKort A208739
Cornelius BjørkSandefjord OKLang A211220
Anne Berit BredholtSandefjord OKLang A191349
Jo Børre EikåsSandefjord OKLang A206461
Jonas EikåsSandefjord OKLang A206477
Trond FossSandefjord OKC-løypa205484
Trond GjelstadSandefjord OKLang A208740
Gabriel GjoneSandefjord OKC-løypa213383
Knut GjoneSandefjord OKC-løypa223921
Nora Arentz HagenSandefjord OKC-løypa207894
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKLang A174694
Per Erik LarsenSandefjord OKLang A186898
Marius MartinsenSandefjord OKLang A171885
Maria PrestbøenSandefjord OKLang A186139

Skien OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Richard KirsteSkien OKKort A195867
Harald OmlandSkien OKKort A184463
Espen RaastadSkien OKKort A211809
Rita RaastadSkien OKC-løypa502129

Annonser

IOF Eventor