Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola løp 10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 10
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 11 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILKort A181554

Bø OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar LandeBø OLLang A88666
Dag Steinar RagvinBø OLLang A157187

Larvik OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OKLang A183814
Arne DirdalLarvik OKLang A198720
Jørgen FrøydLarvik OKLang A197776
Per Olav GulbrandsenLarvik OKLang A204203
Tobias KristensenLarvik OKLang A216933
Henrik Kaupang LyeLarvik OKKort A212147
Iver RingheimLarvik OKKort A195549
Jørn SundbyLarvik OKLang A159035
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKKort A211532

Notodden OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLKort A480044
Petter LøeNotodden OLKort A86885
Jørn MyrlandNotodden OLKort A500241
Sveinung RekaaNotodden OLKort A480043
Åsmund SlokvikNotodden OLKort A207902

Porsgrunn OL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OLKort A213400
Jan GatevoldPorsgrunn OLLang A221108
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLC-løype89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLKort A200404
Kay JørgensenPorsgrunn OLKort A501320
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OLLang A188892
Eli KlovningPorsgrunn OLC-løype221368
Halvard KornmoPorsgrunn OLKort A184355
Bjørn LiePorsgrunn OLKort A501731
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLLang A222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLKort A480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLKort A186855
Tobias MathisenPorsgrunn OLKort A203281
Atle RemmePorsgrunn OLKort A186202
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLKort A187037
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLKort A170781
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLKort A186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLKort A176262
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLC-løype199543
Dagfinn TorpePorsgrunn OLKort A222595
Hanne VassendPorsgrunn OLLang A203386
Hilde VassendPorsgrunn OLLang A203385
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLC-løype199542
Eli Marie WiigPorsgrunn OLKort A89041

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OKKort A208739
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKLang A186941

Skien OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil DahlSkien OKLang A197315
Sindre Flatin ErichsenSkien OKC-løype211704
Per FuruheimSkien OKKort A79087
Harald HoviSkien OKLang A184572
Gaute NysæterSkien OKC-løype170884
Gisle NysæterSkien OKC-løype217460
Harald OmlandSkien OKKort A184463
Rita RaastadSkien OKC-løype502129

Annonser

IOF Eventor