Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Flassavatnet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Flassavatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 14 desember 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadKlubbløs146601
Mariann SveinsvollGanddal IL145679

Damer - mellomlang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi LadstenTime kommune BIL168560
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Grethe StoklandGanddal IL174706

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677

Herrer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendKlubbløs413279
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arild SvihusGanddal IL206298

Herrer - mellomlang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Steinar HansenConocoPhillips BIL185891
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Bjørn SivertsenKlubbløs500391
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758

Herrer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Ove OalandGanddal IL216734
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230

Herrer - XLang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandÅlgård Orientering181660
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743

Annonser

IOF Eventor