Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjoner: Hedmark / Oppland / Ringsaker OK
Dato: søndag 27 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 41 påmeldte lag.

D13-16 (2)

NavnLagoppstilling
Løten o-lag 1
1Oline Hyttebakk202403
2Henriette Berg213154
3June Rogstad Bekkevold211915
Vang OL 1
1Emma Dåsnes213609
2Anne Frøisland213777
3Julie Mykleset213610

H13-16 (5)

NavnLagoppstilling
Elverum OK 1
1Sander Tonjer Fingarsen500284
2Gaute Lindaas500901
3Mats Lindaas209963
Gjø-Vard OL 1
1Annar Erlien Solerød179860
2Harald Haanes Strandlie158027
3Lars Lien187270
Løten o-lag 1
1Martin Alfei202142
2Iver Hyttebakk202518
3Petter Stensli Forseth212854
OL Toten-Troll 1
1Sigurd Kvamme170846
2Håvard Gjestvang223689
3Jakob Mo207814
Ringsaker OK 1
1Morten Aleksander Harkinn216741
2Anton Øyvindsson179394
3Even Bordal215180

D17 (5)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL 1
1Lone Malmgren Molstad226193
2Kristine Haanes Strandlie500063
3Agnethe Hasli501170
Hamar OK 1
1Stine Olsen Kirkevik503033
2Mona Lome190329
3Kjersti Rønning480289
Lillehammer OK 1
1Karianne Ruud149000
2Ane Holm Grøneng191310
3Valborg Madslien182160
Vang OL 1
1Ingvild Gjessing181651
2Heidi Therese Wiest173253
3Tone Bleken Rud80828
Vang OL 2
1Elianne Haneberg176153
2Solveig Stenberg92070
3Yngvild Malmo66654

H17 (11)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL 1
1Elias Øhman224346
2Peder Fossheim Asplin501103
3Elling Fossheim Asplin500263
Gjø-Vard OL 2
1Audun Strandlie155541
2Arnfinn Pedersen91412
3Sigmund Hansen231080
Gjø-Vard OL 3
1Øyvind Lien178166
2Are Strandlie500062
3Martin Øhman158017
Lillehammer OK 1
1Bernt Bjørnsgaard483533
2Jakob Physant87693
3Øyvind Bakken Rognstad83166
Løten o-lag 1
1Marius Øie501531
2Ove Antvord Haugereid188987
3Yngve Volden84104
Odal OL - Orientering 1
1Øyvind Steinbekken217038
2Henrik Åserud Sørensen204567
3Sondre Skytteren191271
Ringsaker OK 1
1
2
3
Vang OL 1
1
2
3Kenneth Bilstad220950
Vang OL 2
1
2
3
Vang OL 3
1Håkon Dåsnes215534
2Pål Stenberg217007
3Anders Skjeset501416
Vang OL 4
1Ole Johan Bråten159324
2Vegard Urset83174
3Knut Jetlund66651

D150 (3)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL 1
1Hege Solerød76108
2Margrete Jørandli215006
3Eli Ringstad Lien179441
OL Toten-Troll 1
1Marita Hernandez201974
2Ingrid Ravnan215031
3Vanja Staff207721
Rond OL 1
1Toril Korsvik68602
2Tea Forberg69017
3Kjersti Hagberg Solum71991

H150 (7)

NavnLagoppstilling
Grue IL 1
1Stein Magnus Moen89091
2Bjørn Olav Bergsløkken229660
3Svein Thorsberg222088
Hamar OK 1
1Terje Gudbrandsen206429
2Andreas Huber211653
3Arne Arnesen202026
Løten o-lag 1
1Svein Godager480067
2Kristian Storsveen402944
3Trond Olsen235810
Odal OL - Orientering 1
1Per Ivar Sveheim127154
2Bjørn Steinbekken221412
3Martin Skytteren204566
OL Toten-Troll 1
1Anders Sollien92154
2Nils Harald Staff487977
3Onno Verberne207674
Rond OL 1
1Kai Solum68603
2Thorstein Fretheim71987
3Espen Hagberg69015
Vang OL 1
1Jan Ola Pedersen221017
2Morten Stenberg111388
3Øivind Frøisland80042

D180 (1)

NavnLagoppstilling
Lillehammer OK 1
1Lill Ramberg Skappel224483
2Tove Bakken83165
3

H180 (7)

NavnLagoppstilling
Elverum OK 1
1Harald Østbye221167
2Jarle Busterud216774
3Stein Nordvi211173
Hadeland OL 1
1Tor Trøan501084
2John Hofoss503035
3Øyvind Sørlie215505
Lillehammer OK 1
1Kjell Bratbergsengen501162
2Kjell Joar Rognstad83163
3Øystein Skappel217864
Løten o-lag 1
1Einar Lien76183
2Ole Lien480070
3Sigurd Dæhli501376
Løten o-lag 2
1Odd Arne Blystad87086
2Torgeir Volden500148
3Arve Smestad87092
Løten o-lag 3
1Trond Søberg87095
2Lis Dæhli181113
3Steinar Libak87089
Vang OL 1
1Stein Arne Negård170443
2Øystein Melby84213
3Knut Skjeset185959

Annonser

IOF Eventor