Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 4 Free Challenge

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Urb-O løp 4 Free Challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 24 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Askøy OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLD40-
Gunhild ForlandAskøy OLD17-208634
Andreas GrønbechAskøy OLH17-159640

Bergens TF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre EkrheimBergens TFH40-165469
Nina GogaBergens TFD40-184202
Otto Grahl-NielsenBergens TFH60-185833
Erling StrandBergens TFH60-186000

Fana IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Olav OrmbergFana ILH60-181250
Magne RaadalFana ILH60-184640
Marie Roll-TørnqvistFana ILD-16192921
Ole TørnqvistFana ILH40-96397

Haugesund IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL OrienteringD17-502230

IL Gular (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan EikangerIL GularH17-184233
Tom Eirik EikangerIL GularH40-211413
Kristian Hj. FalchIL GularH60-221511
Andreas GarforsIL GularHN201844
Bård HeklandIL GularHN92585
Idun HeklandIL GularDN213259
Olve HeklandIL GularHN212401
Arne JohannesenIL GularH40-61154
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularDN207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularDN192334
Marian KjellevoldIL GularD40-188769
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH17-78715
Lars RøttingenIL GularH17-
Lea SkaugeIL GularDN160426
Tormod SkaugeIL GularH40-202182
Johannes Berge StadsnesIL GularHN212583
Rune StadsnesIL GularH40-187280
Vibeke ØyeIL GularD40-144657

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje Fjærestad-TollefsenKlubbløsDN

Knarvik IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kolbjørn KjekaKnarvik ILHN
Ole KjekaKnarvik ILHN

Rehns BK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Göran WinbladRehns BKH17-209717

TIF Viking (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May-lill DammTIF VikingD40-220770
Ylva Svanberg HelleTIF VikingD40-157137
Bjart Are HellenTIF VikingH40-208567
Ulrik HellenTIF VikingH-16208676
Martin Krokeide OttesenTIF VikingHN185876
Magnus Strømme LidTIF VikingH-16195921
Mari Strømme LidTIF VikingD-16185870
Tora Aasheim NymarkTIF VikingD-16192399
Eirik Bjerke OtteråTIF VikingH-16204604

Varegg Fleridrett (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg FleridrettH60-217124
Erik BohneVaregg FleridrettH-16217102
Ragnhild BohneVaregg FleridrettD17-216728
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH-16186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettDN213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettHN211976
Astrid Oline ErvikVaregg FleridrettD40-204610
Wenche GjesdalVaregg FleridrettD40-222665
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettH17-202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH-16202222
Rasmus JordeVaregg FleridrettHN222678
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH40-182123
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH17-204540
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH-16182012
Ida LehmannVaregg FleridrettD17-195756
Morten Lund-JohansenVaregg FleridrettH40-92673
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH-1663336
Ingunn MartinsenVaregg FleridrettD17-223868
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD-16204579
Vibeke NymoVaregg FleridrettDN91678
Helge RosenlundVaregg FleridrettH17-221112
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH17-152370
Tage RosenlundVaregg FleridrettH-16191645
Lars H SmedsrudVaregg FleridrettH40-221486
Bjørn SteinhaugVaregg FleridrettH40-174380
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettH-16154304
Marie ThomassenVaregg FleridrettDN188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettH40-154303
Christiane TrösseVaregg FleridrettD17-220066

Annonser

IOF Eventor