Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 1 individuell start

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 1 individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 15 november 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

H17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Håkon ReikvamIL Gular207705
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Lars RøttingenIL Gular
Knut UtneFana IL222547
Göran WinbladRehns BK209717

D17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

D-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

H40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Matti TorgersenBergens TF201948

D40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211309
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

H60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Erling StrandBergens TF186000

D60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630

HN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290

DN (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor