Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 7 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

Fredrikstad SK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKD 15-16212317
Pål AngvollFredrikstad SKH 21-196846
Anders BrynildsenFredrikstad SKH 21-202087
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKN-åpen202089
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 11-12202093
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-20500116
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKD 17-20
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 15-16183666
Sondre OttesenFredrikstad SKH 15-16212553
Hilde PoppeFredrikstad SKD 21-203117
Sivert PoppeFredrikstad SKH 13-14192398
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKD 13-14212552
Ludvik SætherFredrikstad SKH 13-14212630
Embla ØvretveitFredrikstad SKD 13-14212390

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OLD 21-226193

Halden SK (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SKH 50-227519
Marie Lien BackstrømHalden SKD 13-14159032
Pål BackstrømHalden SKH 21-182029
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-20182000
Jonathan EylertsenHalden SKH 13-14169070
Josefin EylertsenHalden SKD 13-14190572
Gøril FristadHalden SKD 21-501118
Marieluise Schmitt GranHalden SKD 15-16212683
Sigrid Schmitt GranHalden SKD 11-12213211
Maren HenriksenHalden SKD 11-12190259
Lacho IlievHalden SKH 21-500250
Iliana IlievaHalden SKD 21-173098
Lizzie InghamHalden SKD 21-216466
Helle KvalheimHalden SKD 11-12181365
Signe KvalheimHalden SKN-åpen211985
Thea KvalheimHalden SKN-åpen212487
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-20196849
Emma Helene OlsenHalden SKD 13-14212387
Hollie OrrHalden SKD 21-90516
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 21-199699
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 13-14213361
Tore SandvikHalden SKH 21-192277
Jo ShepherdHalden SKD 21-85408
Kine Hallan SteiwerHalden SKD 21-181110
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKD 11-12198906
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKN-åpen198798
Anja WingstedtHalden SKD 21-79290
Emil WingstedtHalden SKH 21-208496
Liam WingstedtHalden SKH 11-12176982
Minna Sofie WingstedtHalden SKN-åpen200200
Ville Emil WingstedtHalden SKN-åpen181249

Indre Østfold OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKD 17-20203483
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKD 15-16197855
Hans Peder BerglandIndre Østfold OKH 13-16 C197994
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OKH 15-16199333
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH 15-16215056
Åse BrødholtIndre Østfold OKD 50-145136
Anna Flier TvetenIndre Østfold OKN-åpen80674
Siri Flier TvetenIndre Østfold OKN-åpen229700
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKD 13-14187069
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKD 11-12187218
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKH 13-14187003
Peder HaugaardIndre Østfold OKH 13-14203671
Theodor LierIndre Østfold OKH 15-16186901
Tidemann LierIndre Østfold OKH 13-14186902
Vegar SkinneIndre Østfold OKH 17-20211658

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLD 21-192095

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKD 21-149001

OK Moss (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH 13-14170812
Karoline BjørnerødOK MossD 15-16195675
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-20501008
Henning Bratland CarlsenOK MossH 21-175816
Linda FredhOK MossD 21-184147
Morten FredhOK MossH 21-208419
Aurora GjølsjøOK MossD 17-20180937
Donatas KontautasOK MossH 21-169814
Christopher LadimOK MossH 15-16192251
Sondre LadimOK MossH 13-14192159
Thomas RoskifteOK MossH 21-501165
Christian SchiveOK MossH 21-207789
Julie Sophie WoldOK MossD 13-14213225

OK Øst (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens-Henrik SimonsenOK ØstH 21-206439

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne SørumRingsaker OKD 50-500607

Sarpsborg OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OLH 17-20219144
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD 15-16500281
Ole IngesenSarpsborg OLH 50-144609
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD 21-197788
Tormod JensenSarpsborg OLH 50-145053
Øystein JensenSarpsborg OLH 50-206026
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLD 15-16157166
Wenche LindløvSarpsborg OLD 50-206022

Tistedalen FL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv Inger PrangerødTistedalen FLD 50-214847

Trøsken IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILN-åpen181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILD 11-12181682
Milla SkålandTrøsken ILN-åpen202172
Adele Øen SkålandTrøsken ILN-åpen202173

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 11-12185942
Dag BrenåsVarteig OLH 50-221080
Julie BrenåsVarteig OLD 11-12222607
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH 50-186140

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne Chr. ScheieØstmarka OKH 50-204305

Annonser

IOF Eventor