Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: lørdag 2 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 248 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Emilie LonaWing OK223821
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja FuglemMalvik IL211848
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid SchjølbergRøros IL78751

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norunn Kvistad DengerudNTNUI195711
Maria Dahl FosbyNTNUI500885
Synne FossøyNTNUI98004
Lovise FremstadNTNUI201594
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Siri StensgårdNTNUI235258
Frida SætherNTNUI180266

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Vera MelkildFreidig180322
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen IL199727
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Åshild KolstadFreidig182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Vilde MalmeiNTNUI207629
Sonja MellbergNTNUI202890
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646

D 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053
Silje ArntzenNTNUI502700
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Ida LindkvistNTNUI89839
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering77447
Ingvild TorgersenNTNUI204860
Marta UlvensøenNTNUI196843
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 35- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Tonje BostadNidarøst OK213673
Vibeke Falck HolteFreidig504609
Kristin JægerWing OK176252
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Mari MoseidFreidig69088
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik226140
Sabine BoenigOLV Uslar1407718
Gøril EideByåsen IL199490
Kari UlsethFreidig180719

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Rine HanssenByåsen IL145211
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Mona J. MølnvikFreidig203492
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Mona Høiås SætherFreidig215147

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Gunn Kari HygenFreidig201973
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Åse Eng MusumOL Trollelg202040

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkMelhus IL148995
Håkon HoøenMelhus IL211421
Mathias LeroyerFreidig502096
Bo Lindahl-RønningFreidig224703
Sven NevinFreidig72454
Sigurd SchrøderMelhus IL234345

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig176201
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig203581
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Loke Strøm HaugsnesWing OK193068
Marius TorsethaugenWing OK223492

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224351

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HageMelhus IL234382
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Michael OlsenMelhus IL225123

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Matias NissenFreidig214966
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig203586

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Thorstein WangNTNUI153898

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114839
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Brage JørumByåsen IL181456
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301

H 21- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Oskar AndrénOK Tisaren504684
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Erik GustafssonNTNUI169149
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik226229
Håkon KindemNTNUI176236
Vegard LineNTNUI203230
Bjørn LundanesNTNUI208437
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459
Lars O. LøsethHarstad OL174465
Henry McNultyNTNUI220185
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Adrian OpheimNTNUI206305
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Snorre GangauneOL Trollelg76122
Andreas HaalandWing OK160423
Eivind LonaWing OK211262
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Skjalg StordalByåsen IL216910

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Trond BenumByåsen IL225317
Arild H ClausenFreidig179864
Tomas EidsmoFreidig173137
Vegard GrønliFreidig214970
Jan HageIL Leik187018
Øystein HusbyMalvik IL188777
Olle MalmringFreidig206218
Jon RøstumOL Gaula178780
Andreas SylteFreidig182033

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stefan BoenigOLV Uslar1407354
Øyvind Bremeraunet SchjelderupFreidig210013
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Johan IvarssonFreidig504287
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203650
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Geir ArnesenFreidig179424
Petter GullikstadRøros IL483728
John LerliMelhus IL211381
Bernt RognesFreidig201831
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Dag StenersenNidarøst OK207769
Sturla SætherFreidig504043
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL412934
Tom BuggeByåsen IL211274
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg238050
Knut LillealternFreidig217002
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Magnus LandstadFreidig483336
Øivind Magne RogndalenByåsen IL198837
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK503031
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Odd MusumOL Trollelg501161
Robert StrømWing OK188838
Arne SæterhaugByåsen IL76076

H 85- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Gunnar SmistadOL Trollelg217051

A-direkte (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Are RogstadNidarøst OK502896
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

C-direkte (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingerid ReinertsenFreidig

Annonser

IOF Eventor