Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Trondheim

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 15 september 2017 - søndag 17 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 347 påmeldte deltakere.

N-åpen (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797Dag 1, Dag 2
Ole Einar AndresenMalvik IL224450Dag 1, Dag 2
Eystein AskeFreidig225496Dag 2
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458Dag 2
Olav BjørkanByåsen IL225286Dag 2
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Eira Forsbak AsplemFreidig
Erlend GrønliFreidig225465Dag 2, Dag 3
Stina GåsøOL Trollelg213092
Guro HaalandWing OK223822Dag 1, Dag 2
Vilde HaalandWing OK223659Dag 3
Aksel HanssenByåsen IL217054Dag 3
Arian HaukøNidarøst OK92076Dag 2
Emma ImslandWing OK202356Dag 2
Johannes LerliMelhus IL211381Dag 1, Dag 3
Odin Bang LukassenWing OK223512Dag 2
Eirik LyftingsmoWing OK203524Dag 2
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203643Dag 2
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK203649Dag 2
Emil Aleksander NolteFreidig502989Dag 2
Filip Leonard NolteFreidig206048Dag 2
Ulrik Wallervand OfteOL TrollelgDag 2
Robert RemmenOL Trollelg80765
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK203652Dag 2
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL212238Dag 2, Dag 3
Maia Ruano StrandWing OK223613Dag 2, Dag 3
Tuva Holck SandbergWing OK223614Dag 2
Elias StensethByåsen IL228474Dag 2
Sondre StensethByåsen IL228548Dag 2
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049Dag 2
Martin Sæther LevinFreidig225527Dag 1, Dag 2
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560Dag 2
Eline Jøsang WithWing OK223819Dag 1, Dag 2

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821Dag 2
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382Dag 2
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL212153Dag 1
Hedda SæbøNidarøst OK224259Dag 2
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777Dag 2
Silja FuglemMalvik IL211848Dag 1
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833Dag 2
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Guro SchjølbergTynset IF166982
Mia StormoOL Trollelg217698Dag 2
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073Dag 2
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648Dag 2
Maya El DeekNidarøst OK203647Dag 2
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203646Dag 2

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051Dag 1, Dag 2
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930Dag 2
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930Dag 3
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780Dag 3

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Mona Eggen KongsbakWing OK180068Dag 2
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698Dag 1
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270Dag 2
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068Dag 3
Hege HallanOK Skøynar206280

D 17- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin AntonsenNTNUI80446Dag 2, Dag 3
Ingvild BrekkeNTNUI170780Dag 2
Kristin BrekkeLillomarka OL197786Dag 2, Dag 3
Ingeborg EideByåsen IL199727Dag 2
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL504331Dag 1, Dag 2
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002Dag 1, Dag 2
Kristine FjeldboIL Tyrving168868Dag 2
Oda Q FossumFreidig504332Dag 1
Maren GrandeFrol IL160101Dag 1, Dag 2
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890Dag 2
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Lene Berg HanssenByåsen IL208919Dag 2
Ragnhild HjermstadFossum IF502915Dag 1
Vibeke Falck HolteFreidig504609Dag 2
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105Dag 2, Dag 3
Åshild KolstadFreidig182129
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Ingrid LundanesEmblem IL154845Dag 2
Marit Melby JacobsenLardal OL195885Dag 2
Sunniva MorganMalvik IL402720Dag 1, Dag 3
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646Dag 2, Dag 3
Anna RenolenWing OK221441Dag 1
Malin SandstadFreidig504681Dag 1
Marit SchmidOL Trollelg236427Dag 1, Dag 2
Oda J SikkelandIL Tyrving501590Dag 2
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111Dag 2
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562Dag 2
Line SølbergOL Trollelg502953Dag 1
Eva TesarovaWing OK504587
Karine VestølVegårshei IL206428Dag 2
Andrine VikenByåsen IL181017
Andrea VindalWing OK161003Dag 1
Oda WennemoByåsen IL181231Dag 1, Dag 2
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313Dag 2, Dag 3

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine LodgaardØstmarka OK183818Dag 2, Dag 3
Inga RingdalenNTNUI188951Dag 2, Dag 3

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Tonje BostadNidarøst OK213673Dag 3
Susanna BrynhildsenWing OK501152Dag 1
Gøril EideByåsen IL199490Dag 2
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461Dag 2, Dag 3
Margot Bolstad LynumFreidig156936Dag 1, Dag 2
Liv TennesWing OK199281Dag 1
Kari Tønset GuttvikWing OK223818Dag 2, Dag 3
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211Dag 2, Dag 3
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929Dag 1
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig214816Dag 1, Dag 2

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingerid Angell-PetersenFreidig214971Dag 3
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Anne StensethByåsen IL86424Dag 1, Dag 2

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LeroyerFreidig502096
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057Dag 1, Dag 2
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Sivert Sæther LevinFreidig224366Dag 1, Dag 2

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684Dag 3
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649Dag 2
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Johan BjørkanByåsen IL211950Dag 2
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257Dag 1, Dag 2
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257Dag 2
Odin GåsvikNidarøst OK225114Dag 2
Sofus H LindWing OK213348Dag 2
Alf Petter LynumFreidig186849Dag 1, Dag 2
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820Dag 1, Dag 2
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Jakob Jøsang WithWing OK223650Dag 1, Dag 2

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Loke Strøm HaugsnesWing OK193068

H 13-14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269Dag 2
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289Dag 2, Dag 3
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432Dag 1, Dag 2
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055Dag 1, Dag 2
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623Dag 2
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229Dag 1, Dag 2
Oskar StorlerMelhus IL224320Dag 1, Dag 2
Erik Williams StrømsnesMalvik IL134127Dag 1
Ørjan SæterMelhus IL225268Dag 1, Dag 2
Iver Dalsaune ThunFreidig180850Dag 2
Erik Tofte jrMelhus IL224351Dag 2
Anders TørumSelbu OK223786Dag 2
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630Dag 2
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HageMelhus IL234382Dag 2
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK204643Dag 2
Michael OlsenMelhus IL225123Dag 2

H 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Gabriel CallananWing OK203540Dag 1
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441Dag 1, Dag 2
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig215144
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362Dag 1, Dag 2
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775Dag 2
Matias NissenFreidig214966
Nikolai RenolenWing OK504504Dag 1
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Håvard SingsaasFreidig214968
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484Dag 1, Dag 2
Jonas VindalWing OK161002

H 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Jens Husby AftretMalvik IL193040Dag 2
Mathias Enebak IversenFreidig228080Dag 2
Nikolai RenolenWing OK504504Dag 3

H 17- (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114839
Oskar AndrénIL Leik504684
Christian Andre AndresenMalvik IL226191Dag 2
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436Dag 2
Dag BlandkjennKristiansand OK197997Dag 1, Dag 2
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037Dag 1, Dag 2
Mats EidsmoFreidig179813Dag 2
Gaute FriestadKristiansand OK184414Dag 1, Dag 2
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Andreas HaalandWing OK160423Dag 1, Dag 2
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Mathias HermstadFreidig159540Dag 2, Dag 3
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Mattis HoltFreidig179878Dag 1, Dag 2
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906Dag 1, Dag 2
Øystein Grande JarenFreidig206055Dag 2
Sindre JohannessenFreidig181960
Morten JørgensenKristiansand OK221391Dag 1, Dag 2
Ola KeiseråsIL Leik226229
Tobias KristensenLarvik OK216933
Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving154069
Are LodgaardByåsen IL216729
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937Dag 1, Dag 2
Stig Magnar LøvåsFreidig401016Dag 2, Dag 3
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Sigurd MelsomFossum IF202990Dag 2
Lars Hol MoholdtWing OK152659
Nicholas MorganMalvik IL483781Dag 2
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726Dag 2
Peter NordbrødenHalden SK184944
Erlend NydalNTNUI500511
Adrian OpheimFreidig203662
Joakim Blix PrestmoWing OK197586Dag 2
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301Dag 1, Dag 2
Fredrik SandnesFreidigDag 1
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224Dag 1, Dag 2
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293Dag 1, Dag 2
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL168424
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770Dag 3
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett
Magnus Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb197874Dag 2
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305Dag 1

H 40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kyrre AuranMalvik IL226079Dag 1
Petter Andreas BerghMalvik IL192933Dag 1
Harry BrandsenMalvik IL180055
Peter CarlsenSturla, IF207695
Arild H ClausenFreidig179864Dag 1, Dag 3
Tomas EidsmoFreidig173137
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jon HolstadFreidig97601
Øystein HusbyMalvik IL188777Dag 2
Arne Inge KolstadWing OK76101Dag 2
Morten KorsvoldWing OK223593Dag 1, Dag 2
Eivind LonaWing OK211262Dag 1, Dag 2
Lars O. LøsethHarstad OL174465
Olle MalmringFreidig206218
Jens Kjetil MehammerWing OK203526Dag 1, Dag 2
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407Dag 1, Dag 2
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Robert OtterleiByåsen IL503106
Geir SchjølbergTynset IF180141
Andreas SylteFreidig182033Dag 2
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589Dag 2
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Martin FrischknechtAlta OL501684
Arne GrevskottFrol IL216867
Petter GullikstadRøros IL483728
Knut HagenByåsen IL200231Dag 1
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Egil HustvedtWing OK502364Dag 1, Dag 2
John LerliMelhus IL211381
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203650Dag 3
Atle PedersenMelhus IL215066Dag 1, Dag 2
Agnar RenolenWing OK221451Dag 2
Øyvind SchjelderupFreidig210013Dag 1, Dag 2
Frode SjøvoldRøros IL178029Dag 2
Dag StenersenNidarøst OK207769Dag 1, Dag 2
Morten StrandWing OK203542Dag 2, Dag 3
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207Dag 1, Dag 2
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970Dag 3
Kjell MaroniByåsen IL221188
Øyvind SørlieHadeland OL215505Dag 2
Jan Kåre VatneMo OK216017
Eirik VefsnmoByåsen IL161048Dag 1
Nils Olav VennevikFreidig497403
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354Dag 2, Dag 3
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Helge RevhaugRingerike OL214964
Roar StensethByåsen IL86423
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL179842Dag 1
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763Dag 3

Direkte A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sina Blix PrestmoWing OK156595Dag 2
Helge EriksenByåsen IL199601Dag 2, Dag 3
Preben Nikolai FrischknechtAlta OL159939Dag 3
Katrine LodgaardØstmarka OK183818Dag 1
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203650Dag 2
Mette Resell NolteFreidig188746Dag 1, Dag 2
Maj-Lisbet RønningFreidig207676Dag 1, Dag 3

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte P. H AndresenMalvik IL207803Dag 1
Susanna BrynhildsenWing OK501152Dag 2, Dag 3
Arne GuttvikWing OK228368Dag 2, Dag 3
Are RogstadNidarøst OK502896Dag 2
Erik SæbøNidarøst OK207700Dag 3

Direkte C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David HallingstadKlubbløsDag 2
Håkon HallingstadKlubbløsDag 2
Olav HallingstadKlubbløsDag 2

Student (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fons DingenenNTNUIDag 2
Gaute Hagen HallingstadKlubbløsDag 1, Dag 2
Ingvill KorsvollNTNUIDag 2
Håvard OsNTNUI211449Dag 2
Karoline SkåraNTNUI
Tarjei VollsetHeming Orientering200551
Johannes ZumpeNTNUIDag 1

Annonser

IOF Eventor