Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Furugampen 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Furugampen 2017
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 30 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 181 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert DåsnesVang OL188886
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Linnea HanebergVang OL236450
Eline Malmo JordheimVang OL217704
Eskil Malmo JordheimVang OL217842
Cecilie LangsethHamar OK
Elise Libak-FeiringVang OL92147
Eivind LutnæsHamar OK225202
Hanna LutnæsHamar OK225184
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Elias MolundTyrving IL71545
Niklas MyklesetVang OL234527
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK224364

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Julie MyklesetVang OL213610

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK224119
Sara MolundTyrving IL204768

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Kamilla LomeHamar OK189071
Carina SveenElverum OK180140

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Karen Marie HaugOL Vallset/Stange191120
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Maiken EllingsenHamar OK129728
Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL188916
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL91411
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Mona Sandaker MyklesetVang OL191175
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Eli StensliLøten o-lag501070

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D 35- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Elianne HanebergVang OL176153
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Line Merete LibakVang OL217388
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Yngvild MalmoVang OL66654
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Margrethe NilsenHamar OK221360
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Marianne SveenElverum OK170702
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL220726
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
May Jorunn RognlienModum OL87079
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumRingsaker OK500607
Kari UndrumElverum OK97374
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus MolundTyrving IL213376
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Adrian Rogstad DørumVang OL3907821
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Elias HanebergVang OL98101

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Anders SkjesetVang OL501416
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Pål StenbergVang OL217007
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Sveinung SyversenHamar OK502233
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Ansgar HanebergVang OL98102
Markus KvammeOL Toten-Troll223815
Morten MoenHamar OK167017
Stein SandakerVang OL216678
Tore StensethLøten o-lag217264

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Aasen WrightOppsal Orientering179350

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Arne RøsteRingsaker OK222068
Espen RøsteKongsberg OL204757
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Håkon DåsnesVang OL215534
Svein GodagerLøten o-lag480067
Stein H. HagenFossum IF206289
Bjarne HarkinnHamar OK222436
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Kjetil MolundTyrving IL211366
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Morten StenbergVang OL111388
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Svein ThorsbergGrue IL222088
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 55- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Roy GjerdingOK Moss504397
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Erik HaugenRingsaker OK92332
John HofossHadeland OL503035
Stig Hultgreen KarlsenNydalens SK193685
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Tor StrandRaumar Orientering74968
Terje TangenRingsaker OK188864
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 65- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kurt GrønliFørde IL199757
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Steinar LibakLøten o-lag217043
Knut MalmoRingsaker OK501243
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Knut SkjesetVang OL185959
Magne SmelandVang OL208637
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival