Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 23 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 127 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 17-20195919
Haakon ArnesenByåsen ILH 50-86412
Turid ArnesenByåsen ILD 50-86413
Ingeborg EideByåsen ILD 17-20199727
Ragnhild EideByåsen ILD 17-20199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD 17-20160340
Helge EriksenByåsen ILH 60-199601
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-20208919
Rine HanssenByåsen ILD 50-145211
Øystein WiggenByåsen ILH 50-226114

Freidig (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind Bremeraunet SchjelderupFreidigH 50-210013
Ole Wanvik HaugenFreidigH 17-20165123
Sindre JohannessenFreidigH 21-181960
Knut LillealternFreidigH 60-217002
Oscar LyngenFreidigH 21-222709
Mathias VindalFreidigH 21-203527

Frol IL (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas AlstadFrol ILN-åpen206018
Magnus AlstadFrol ILH 11-12208684
Tobias AlstadFrol ILH 15-16195842
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILH 21-173436
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol ILD 21-173069
Chiara Dalla SantaFrol ILD 17-2080389
Jørgen FiskumFrol ILH 21-187167
Arne GrevskottFrol ILH 50-216867
Mari Kilskar GrevskottFrol ILD 15-16186921
Erik Myhr ImslandFrol ILH -10180905
Iselina Myhr ImslandFrol ILD 13-14195735
Martine Myhr ImslandFrol ILD 11-12208574
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600
Jo Severin MatbergFrol ILH 50-129727
Johan Otto MunkebyFrol ILH 21-195938
Bjørn Olav NygårdFrol ILH 60-62350
Kristian Skjerve BredesenFrol ILH 21-204300
Randi Johanne SkjerveFrol ILD 21-151290
Selma SkjulsvikFrol ILD 11-12212762
Elise Taylor SpetsFrol ILD 21-157296
Espen SundsvikFrol ILH 21-80795
Line SundsvikFrol ILD 21-144211
Stian SundsvikFrol ILH 21-180793
Guro TorpeFrol ILD 21-217270
Håvard VassendenFrol ILH 21-180756
Ane Marte VatnFrol ILD 17-20187117
Sigurd VatnFrol ILH 13-16C187160

Inderøy IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars StavranInderøy ILH 70-80624

Kristiansand OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21-197997
Matias Hodne HanischKristiansand OKH 21-158637
Morten JørgensenKristiansand OKH 21-221391

Malvik IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik ILD 50-72257
Roar ForbordMalvik ILH 70-208600
Lars Erik StrømsnesMalvik ILH 50-180207
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-2096318

NTNUI (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUID 21-210053
Jon Aukrust OsmoenNTNUIH 21-500301
Isak BergsetNTNUIH 21-225930
Simen Eid NielsenNTNUIH 21-172717
Henrik UpsalNTNUIH 21-184471

OK Silsand (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandH 40-178399
Sondre LorentsenOK SilsandH 17-20400927

OK Skøynar (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone FlægstadOK SkøynarB2,0
Anne Lise GranOK SkøynarD 50-226174
Hallvar HallanOK SkøynarH 15-16186846
Hege HallanOK SkøynarD 15-16206280
Håkon HallanOK SkøynarH 11-12204375
Guro HegstadOK SkøynarD 11-12206279
Hege HegstadOK SkøynarB2,0186948
Laura HegstadOK SkøynarN-åpen186952
Cesilie JacobsenOK SkøynarN-åpen226057
Iben Gran JacobsenOK SkøynarN-åpen116858
Imre Gran JacobsenOK SkøynarN-åpen71288
Morten SvendgårdOK SkøynarH 17-20186842
Olav Magne SvendgårdOK SkøynarH 70-71571

OL Trollelg (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-20217107
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH 70-188762
Geir PaulsenOL TrollelgH 50-179391
Henry SundsetvikOL TrollelgH 70-179385

Steinkjer OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik BelboSteinkjer OKH 13-16N
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OKH 11-12212154
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OKN-åpen212643
Marie DaleSteinkjer OKD 17-20204817
Atle DengerudSteinkjer OKH 21-204808
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKD 17-20203266
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKH 17-20192182
Andrea Holm UndhjemSteinkjer OKN-åpen
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKH 13-16C
Jan Petter JermstadSteinkjer OKC1,5139592
Vegard JermstadSteinkjer OKH 13-14204813
Rolf KarsetSteinkjer OKH 70-203506
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OKH 17-20192615
Fredrik MøllerSteinkjer OKH 13-14203345
Karita MøllerSteinkjer OKD -10212244
Marius MøllerSteinkjer OKH 15-16195832
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKH 50-204800
Sindre TusetSteinkjer OKH 13-16C212111

Stjørdals-Blink Orientering (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-20222632
Håvard KjesbuStjørdals-Blink OrienteringH 40-203343
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink OrienteringD 40-71803
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringD 11-12187186
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringH 40-187051
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringB2,0203654
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224950
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 17-20187187
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink OrienteringH 50-211305
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 13-14153614
Gustav StandalStjørdals-Blink OrienteringN-åpen223952
Sigurd SævikStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224090
Mette WanvikStjørdals-Blink OrienteringD 40-145621

Verdal OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofie HallemVerdal OKD 17-20203553
Tor Ove HallemVerdal OKH 50-207753
Aleksander Tanem IversenVerdal OKH 11-12212074
Sverre KristoffersenVerdal OKH 70-80126
Einar LundVerdal OKH 50-80808
Iver Gjedrem LundVerdal OKH 13-16C227791
Olav Gjedrem LundVerdal OKH 13-16N500564
Sondre Gjedrem LundVerdal OKH 15-20B187017
Torstein Gjedrem LundVerdal OKH 11-12N187016
Stein MarkhusVerdal OKH 50-211651
Trude MarkhusVerdal OKD 13-14181876
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKH 15-16187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OKH 13-14500634
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 17-20201976
Vidar SkjerveVerdal OKH 50-201868

Wing OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OKH 50-192224
Bernt BrynhildsenWing OKH 50-501262
Sarah BrynhildsenWing OKD 15-20B501151
Susanna BrynhildsenWing OKB2,0501152
Per Ivar SkinderhaugWing OKH 40-203543
Rune StræteWing OKH 50-501009

Annonser

IOF Eventor