Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 27 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte lag.

Byåsen IL (9)

NavnKlasseLagoppstilling
Byåsen IL 1H13-16
1Petter Liabakk Eriksen199482
2Håkon Sæternes502484
3Einar Eide209976
Byåsen IL 1D17
1Lene Berg Hanssen208919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2D17
1Jenny Persson202145
2Kari Solem Aune203785
3Kristin Høydalsvik Wells71525
Byåsen IL 1H17
1Are Lodgaard216729
2Brage Jørum181456
3Hans Aleksander Østhagen195952
Byåsen IL 1D135
1Eirin Lodgaard502248
2Rine Hanssen145211
3Nina-Beate Liabakk199602
Byåsen IL 1H135
1Torgeir Aune502351
2Snorre Sæternes501485
3Øystein Wiggen226114
Byåsen IL 2H135
1Hans Helmer Sæternes502589
2Skjalg Stordal216910
3Geir Arne Lodgaard500509
Byåsen IL 1H180
1Kjell Maroni221188
2Leif Røhjell86406
3Øivind Magne Rogndalen198837
Byåsen IL 1MIX
1Erlend Aune200441
2Svein Endre Hove503108
3Isak A Sæternes501486

Byåsen IL / Nidarøst OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Nidarøst OK / Byåsen IL 1D13-16
1Hanne Helmine Rogstad224270
2Stine Aune213563
3Maren Viken192325

Emblem IL (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Emblem IL 1D17
1Ingrid Lundanes154845
2Katharina Rogstad214742
3Vilde Årøen Lykke180102
Emblem IL 1H17
1Erlend Nilsen Sandnes227726
2Kjetil Okkenhaug181025
3Kristian Nilsen Sandnes188845
Emblem IL 2H17
1Markus Glad220766
2
3
Emblem IL 1MIX
1Roar Reiten199606
2Janita Skogeng199610
3Lars Roger Lundanes78500

Fossum IF (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Fossum IF 1H17
1Oskar Størmer209002
2Ragnhild Hjermstad502915
3Sigurd Melsom202990

Fredrikstad SK / Halden SK / Kristiansand OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Halden SK / Fredrikstad SK / Kristiansand OK 2H17
1Herman Ryen Martinsen501366
2Johannes Bakke Aashamar174100
3Olav Milian Schmitt Gran220800

Freidig (21)

NavnKlasseLagoppstilling
Freidig 1D13-16
1Mari Eidsmo142824
2Mathea Spets Storhov182074
3Vilde Lereim Storli179918
Freidig 1H13-16
1Håkon Holstad203584
2Mikkel Holt184323
3Vegard Kittilsen153660
Freidig 2H13-16
1Jonas Grønli215144
2Vemund Mølnvik213305
3Simen Spets Storhov203586
Freidig 3H13-16
1Jo Even Kolstad179917
2Jostein Rø203648
3Lars Sandstad142524
Freidig 4H13-16
1
2
3
Freidig 5H13-16
1
2
3
Freidig 1D17
1Åshild Kolstad182129
2Hanne Sandstad206030
3Malin Sandstad504681
Freidig 2D17
1Mari Angell-Petersen69051
2Maria Ulseth Sylte211561
3Dina Reitan206043
Freidig 3D17
1
2
3
Freidig 1H17
1Oskar Spets Storhov215145
2Sindre Johannessen181960
3Håvard Sandstad Eidsmo186037
Freidig 2H17
1Oscar Lyngen222709
2Tomas Eidsmo173137
3Mattis Holt179878
Freidig 3H17
1Mats Eidsmo179813
2Kristian Fredrik Lynum195937
3Mathias Vindal203527
Freidig 4H17
1Adrian Opheim203662
2Andreas Sylte182033
3Johan Ivarsson504287
Freidig 1D135
1Kari Ulseth180719
2Torunn Spets Storhov181956
3Gro Sandstad Eidsmo160461
Freidig 1H135
1Jon Holstad97601
2Bjørnar Lynum185929
3Jens Even Storhov182078
Freidig 2H135
1Vegard Grønli214970
2Olle Malmring206218
3
Freidig 1H180
1Tore Angell-Petersen175896
2Knut Lillealtern217002
3Arild H Clausen179864
Freidig 1Lagkunkurranse D/H-12
1Solveig Louise Nissen211745
2Tristan Halvorsen176201
3Lina Storler Snøfugl206033
4
5
Freidig 2Lagkunkurranse D/H-12
1Martin Moseid Ulven212824
2Kristoffer Strømdal Wik179862
3Marita Aske212777
4Tora Kittilsen207404
5
Freidig 3Lagkunkurranse D/H-12
1Vegard Lereim Storli212820
2Ella Sandstad181780
3Una Kittilsen206519
4Maria Strømdal Wik213142
5
Freidig 4Lagkunkurranse D/H-12
1Alf Petter Lynum186849
2Hallvard Hellevik180307
3Jørgen Moseid Ulven225355
4Nora Halvorsen206044
5Ine Bohnhorst Tegdan225393

Freidig / OL Trollelg (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Freidig / OL Trollelg 2D13-16
1Ane Malene Kolstad180130
2Anna Christensen225367
3Frida Haugskott216794

Frol IL (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Frol IL 1D13-16
1Mari Kilskar Grevskott186921
2Iselina Myhr Imsland195735
3Linnea Munkeby195841
Frol IL 2D13-16
1June Munkeby171472
2
3
Frol IL 1H13-16
1
2
3
Frol IL 1D17
1Line Sundsvik144211
2Ragne Munkeby116855
3Kine Sofie Sandstad Skjeset80371
Frol IL 1H17
1Stian Sundsvik
2195842
3Espen Sundsvik80796
Frol IL 2H17
1
2
3
Frol IL 1H180
1Harald Bakken234920
2Torbjørn Sirum187034
3Arild Vassenden80390
Frol IL 1Lagkunkurranse D/H-12
1Jonas Alstad206018
2Ludvig Langøygard
3Selma Skjulsvik212762
4Nikoline Munkeby211830
5

Heming Orientering / Konnerud IL / NTNUI (1)

NavnKlasseLagoppstilling
NTNUI / Heming Orientering / Konnerud IL 7H17
1Audun Heimdal183721
2Ulrik Astrup Arnesen226304
3

IL BUL-Tromsø / Vingelen IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Vingelen IL / IL BUL-Tromsø 1MIX
1Hans Urset501098
2Grete Urset216897
3Gjermund Urset501099

IL Leik (3)

NavnKlasseLagoppstilling
IL Leik 1H17
1Ola Keiserås226229
2Jonas Unsgård206201
3Oskar Andrén504684
IL Leik 1MIX
1Tone Almås157006
2Jan Hage187018
3Svein Olav Åmot206202
IL Leik 2MIX
1Kay Ove Bjerkenås160488
2Mai Iren Almås205505
3Svein Unsgård160512

Kristiansand OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Kristiansand OK 1H17
1Morten Jørgensen221391
2Gaute Friestad184414
3Dag Blandkjenn197997

Kvikne IL / Verdal OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Verdal OK / Kvikne IL 1D13-16
1
2
3

Malvik IL (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Malvik IL 1H135
1
2
3
Malvik IL 1H180
1Eigil Sørli179842
2Roar Forbord208600
3Kjellrun Sporild208704

Melhus IL (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Melhus IL 1H13-16
1Peter Prytz Jensen224055
2Ørjan Sæter225268
3Kristoffer Lerli224281
Melhus IL 2H13-16
1Joakim Solberg Qvenild224033
2Oskar Storler224320
3Andreas Aagesen225309
Melhus IL 3H13-16
1Erik Tofte jr224351
2Knut Hage234382
3Martin Aune224269
Melhus IL 1H135
1Stein Ivar Foss211185
2Atle Pedersen215066
3John Lerli211381
Melhus IL 1MIX
1Hege Solhjem Melhuus197929
2Martin Melhuus197955
3Eivind Bakk80024

Nord-Østerdal OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Nord-Østerdal OK 1H135
1Jon Arve U Engebakken203604
2Harald Svergja184562
3Per Engebakken503002

NTNUI (15)

NavnKlasseLagoppstilling
NTNUI 1D17
1Karen Oline Kolstad212749
2Anna Ulvensøen182140
3Ingrid Gulbrandsen193890
NTNUI 2D17
1Audhild Bakken Rognstad181664
2Marta Ulvensøen196843
3Ingunn Egeberg Vári501086
NTNUI 3D17
1Silje Arntzen502700
2Hildegunn Heggøy82335
3Mali Gederaas Kanstad89022
NTNUI 4D17
1Aurora Fossøy62220
2Una Bratlie408781
3Sonja Mellberg202890
NTNUI 5D17
1Jorunn Kvakland97462
2Ingrid Okkenhaug209912
3Karoline Dahl Fosby78037
NTNUI 6D17
1Helene Omdal195483
2Lovise Fremstad201594
3Åsne Skram Trømborg180127
NTNUI 7D17
1Ingvild Brekke170780
2Synne Fossøy98004
3Kristine Ausen184487
NTNUI 1H17
1Emil Granqvist199444
2Sindre Østgulen Deisz504503
3Isak Bergset225930
NTNUI 2H17
1Elias Thorsdal Mølnvik211647
2Vegard Blomseth Johnsen184997
3Anders Felde Olaussen182081
NTNUI 3H17
1Simen Eid Nielsen172717
2Håkon Fruseth Christiansen194879
3Lars Owren160424
NTNUI 4H17
1Sverre Bang Støeng220919
2Harald Kalager500532
3Jonas Kittelsen142859
NTNUI 5H17
1Kristoffer Nesland216922
2Jakob Kalvig Skogan219293
3Henrik Upsal184471
NTNUI 6H17
1Olai Stensland Lillevold196772
2Håvard Mo Vaadal501732
3Peter Martinus Freyborg Uran180926
NTNUI 8H17
1
2
3
NTNUI 9H17
1
2
3

OK Skøynar (4)

NavnKlasseLagoppstilling
OK Skøynar 1H13-16
1Simen Hegstad151236
2Louise Ronglan186951
3Hallvar Hallan186846
OK Skøynar 2H13-16
1Aksel Veske204339
2Hege Hallan206280
3Håvard Veie206180
OK Skøynar 1H135
1Andreas Bolstad62367
2Erling Andreas Ronglan206179
3Terje Rønning188799
OK Skøynar 2H135
1Lars Strøm204377
2John-Ola Hovdal206177
3Joar Svendgård62096

OL Trollelg (6)

NavnKlasseLagoppstilling
OL Trollelg 1D17
1
2
3
OL Trollelg 1H17
1
2
3
OL Trollelg 1H135
1
2
3
OL Trollelg 1H180
1
2
3
OL Trollelg 2H180
1
2
3
OL Trollelg 1MIX
1
2
3

Os IL (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Os IL 1D135
1Ragnhild Dåsnes83196
2Anne Meli Narjord199436
3Kari Osmoen181473
Os IL 1Lagkunkurranse D/H-12
1Peder Angel Lundquist Langen212010
2Bennet Sauer211940
3
4
5

Os IL / Tynset IF (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Tynset IF / Os IL 2Lagkunkurranse D/H-12
1Guro Schjølberg166982
2Synne Kvittum Nytrøen224126
3Carina Marie Narvesen211718
4
5

Os IL / Vingelen IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Os IL / Vingelen IL 1H180
1Bjørn Ivar Ryen174877
2Tor Østvang199592
3Oddvar Erlien192269

Røros IL / Tynset IF (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Røros IL / Tynset IF 1H135
1Terje Schjølberg483391
2Frode Sjøvold178029
3Geir Schjølberg180141

Steinkjer OK (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Steinkjer OK 1H13-16
1Marius Møller195832
2Fredrik Møller203345
3Niklas Landsem Melhus165236
Steinkjer OK 1D17
1Kjersti Kvistad Dengerud203267
2Vibeke Kvistad Dengerud203266
3Sigrid Flatås Aune165127
Steinkjer OK 1D135
1Gunhild Kvistad195961
2Katrine Austmo Møller179894
3Mari Ann Landsem Melhus204585
Steinkjer OK 1H135
1Svein Anders Melhus165329
2Trond Svanøe-Hafstad204800
3Atle Dengerud204808

Stjørdals-Blink Orientering (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Stjørdals-Blink Orientering 1H17
1Audun Wanvik Haugen222632
2
3Jakob Haugen502655
Stjørdals-Blink Orientering 1D135
1Ingvild Kjesbu502656
2Monica Hægstad173366
3Mette Wanvik503967
Stjørdals-Blink Orientering 1H135
1Asle Skulbørstad187051
2Bård Øyvind Solberg211305
3Kyrre Kraft165294
Stjørdals-Blink Orientering 1MIX
1Ingeborg Gurine Kraft165295
2Ingvild Geving Skulbørstad203654
3Ane Nielsen Solberg503111
Stjørdals-Blink Orientering 1Lagkunkurranse D/H-12
1Idun Aaen224961
2Ane Skulbørstad187186
3Petter Skulbørstad224950
4Sigurd Sævik224090
5

Tynset IF (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Tynset IF 1H13-16
1Jørgen Schjølberg501269
2Mari Grøtli Svergja213330
3Gaute Kvittum Nytrøen187109
Tynset IF 1D180
1Eldbjørg G. Kalbækken71311
2Sigrid Kalbækken80548
3Anne Mette Normann504589

Tynset IF / Vingelen IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Tynset IF / Vingelen IL 2MIX
1Leif Arne Nytrøen187108
2Eline Horten Jordet203270
3Ane Ingeborg Kalbækken71311

Verdal OK (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Verdal OK 1H13-16
1Fredrik Vehus Skjerve187014
2Iver Gjedrem Lund227791
3Martin Vehus Skjerve150792
Verdal OK 1D17
1Sigrid Vehus Skjerve201976
2Gunhild Bredesen192104
3Sofie Hallem203553
Verdal OK 1H135
1Kurt Ove Melbye87539
2Einar Lund80808
3Vidar Skjerve201868
Verdal OK 1H180
1Per Grande160102
2Arne Okkenhaug80117
3Sverre Kristoffersen80126
Verdal OK 1Lagkunkurranse D/H-12
1Johanne Bjugan212868
2Thyra Fiskum212189
3Emilie Nubdal Frøseth212545
4Mia Stensland Melbye500517
5
Verdal OK 2Lagkunkurranse D/H-12
1Aleksander Tanem Iversen212074
2Filip Mitchell Iversen176677
3William Mitchell Iversen176622
4Tormod Fiskum213133
5

Wing OK (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Wing OK 1H13-16
1Petter Andreas Lona212595
2Henrik Braathen228370
3Jonas Vindal161002
Wing OK 2H13-16
1Erling Eide Hustvedt502362
2Sigurd Braathen213155
3August Hopstad Nykvist223811
Wing OK 1H135
1Eivind Lona211262
2Øystein Braathen88633
3Terje Midtbø199655
Wing OK 1H180
1Jostein Alvestad503970
2Terje Kanstad228376
3Steinar Aasvang71687
Wing OK 2H180
1Lars Skrøvseth211359
2Tor Gjermstad161001
3Jon Vindal161004

Annonser

IOF Eventor