Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 27 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte lag.

D13-16 (6)

NavnLagoppstilling
Freidig / OL Trollelg 2
1Ane Malene Kolstad180130
2Anna Christensen225367
3Frida Haugskott216794
Freidig 1
1Mari Eidsmo142824
2Mathea Spets Storhov182074
3Vilde Lereim Storli179918
Frol IL 1
1Mari Kilskar Grevskott186921
2Iselina Myhr Imsland195735
3Linnea Munkeby195841
Frol IL 2
1June Munkeby171472
2
3
Nidarøst OK / Byåsen IL 1
1Hanne Helmine Rogstad224270
2Stine Aune213563
3Maren Viken192325
Verdal OK / Kvikne IL 1
1
2
3

H13-16 (17)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Petter Liabakk Eriksen199482
2Håkon Sæternes502484
3Einar Eide209976
Freidig 1
1Håkon Holstad203584
2Mikkel Holt184323
3Vegard Kittilsen153660
Freidig 2
1Jonas Grønli215144
2Vemund Mølnvik213305
3Simen Spets Storhov203586
Freidig 3
1Jo Even Kolstad179917
2Jostein Rø203648
3Lars Sandstad142524
Freidig 4
1
2
3
Freidig 5
1
2
3
Frol IL 1
1
2
3
Melhus IL 1
1Peter Prytz Jensen224055
2Ørjan Sæter225268
3Kristoffer Lerli224281
Melhus IL 2
1Joakim Solberg Qvenild224033
2Oskar Storler224320
3Andreas Aagesen225309
Melhus IL 3
1Erik Tofte jr224351
2Knut Hage234382
3Martin Aune224269
OK Skøynar 1
1Simen Hegstad151236
2Louise Ronglan186951
3Hallvar Hallan186846
OK Skøynar 2
1Aksel Veske204339
2Hege Hallan206280
3Håvard Veie206180
Steinkjer OK 1
1Marius Møller195832
2Fredrik Møller203345
3Niklas Landsem Melhus165236
Tynset IF 1
1Jørgen Schjølberg501269
2Mari Grøtli Svergja213330
3Gaute Kvittum Nytrøen187109
Verdal OK 1
1Fredrik Vehus Skjerve187014
2Iver Gjedrem Lund227791
3Martin Vehus Skjerve150792
Wing OK 1
1Petter Andreas Lona212595
2Henrik Braathen228370
3Jonas Vindal161002
Wing OK 2
1Erling Eide Hustvedt502362
2Sigurd Braathen213155
3August Hopstad Nykvist223811

D17 (17)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Lene Berg Hanssen208919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Jenny Persson202145
2Kari Solem Aune203785
3Kristin Høydalsvik Wells71525
Emblem IL 1
1Ingrid Lundanes154845
2Katharina Rogstad214742
3Vilde Årøen Lykke180102
Freidig 1
1Åshild Kolstad182129
2Hanne Sandstad206030
3Malin Sandstad504681
Freidig 2
1Mari Angell-Petersen69051
2Maria Ulseth Sylte211561
3Dina Reitan206043
Freidig 3
1
2
3
Frol IL 1
1Line Sundsvik144211
2Ragne Munkeby116855
3Kine Sofie Sandstad Skjeset80371
NTNUI 1
1Karen Oline Kolstad212749
2Anna Ulvensøen182140
3Ingrid Gulbrandsen193890
NTNUI 2
1Audhild Bakken Rognstad181664
2Marta Ulvensøen196843
3Ingunn Egeberg Vári501086
NTNUI 3
1Silje Arntzen502700
2Hildegunn Heggøy82335
3Mali Gederaas Kanstad89022
NTNUI 4
1Aurora Fossøy62220
2Una Bratlie408781
3Sonja Mellberg202890
NTNUI 5
1Jorunn Kvakland97462
2Ingrid Okkenhaug209912
3Karoline Dahl Fosby78037
NTNUI 6
1Helene Omdal195483
2Lovise Fremstad201594
3Åsne Skram Trømborg180127
NTNUI 7
1Ingvild Brekke170780
2Synne Fossøy98004
3Kristine Ausen184487
OL Trollelg 1
1
2
3
Steinkjer OK 1
1Kjersti Kvistad Dengerud203267
2Vibeke Kvistad Dengerud203266
3Sigrid Flatås Aune165127
Verdal OK 1
1Sigrid Vehus Skjerve201976
2Gunhild Bredesen192104
3Sofie Hallem203553

H17 (24)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Are Lodgaard216729
2Brage Jørum181456
3Hans Aleksander Østhagen195952
Emblem IL 1
1Erlend Nilsen Sandnes227726
2Kjetil Okkenhaug181025
3Kristian Nilsen Sandnes188845
Emblem IL 2
1Markus Glad220766
2
3
Fossum IF 1
1Oskar Størmer209002
2Ragnhild Hjermstad502915
3Sigurd Melsom202990
Freidig 1
1Oskar Spets Storhov215145
2Sindre Johannessen181960
3Håvard Sandstad Eidsmo186037
Freidig 2
1Oscar Lyngen222709
2Tomas Eidsmo173137
3Mattis Holt179878
Freidig 3
1Mats Eidsmo179813
2Kristian Fredrik Lynum195937
3Mathias Vindal203527
Freidig 4
1Adrian Opheim203662
2Andreas Sylte182033
3Johan Ivarsson504287
Frol IL 1
1Stian Sundsvik
2195842
3Espen Sundsvik80796
Frol IL 2
1
2
3
Halden SK / Fredrikstad SK / Kristiansand OK 2
1Herman Ryen Martinsen501366
2Johannes Bakke Aashamar174100
3Olav Milian Schmitt Gran220800
IL Leik 1
1Ola Keiserås226229
2Jonas Unsgård206201
3Oskar Andrén504684
Kristiansand OK 1
1Morten Jørgensen221391
2Gaute Friestad184414
3Dag Blandkjenn197997
NTNUI / Heming Orientering / Konnerud IL 7
1Audun Heimdal183721
2Ulrik Astrup Arnesen226304
3
NTNUI 1
1Emil Granqvist199444
2Sindre Østgulen Deisz504503
3Isak Bergset225930
NTNUI 2
1Elias Thorsdal Mølnvik211647
2Vegard Blomseth Johnsen184997
3Anders Felde Olaussen182081
NTNUI 3
1Simen Eid Nielsen172717
2Håkon Fruseth Christiansen194879
3Lars Owren160424
NTNUI 4
1Sverre Bang Støeng220919
2Harald Kalager500532
3Jonas Kittelsen142859
NTNUI 5
1Kristoffer Nesland216922
2Jakob Kalvig Skogan219293
3Henrik Upsal184471
NTNUI 6
1Olai Stensland Lillevold196772
2Håvard Mo Vaadal501732
3Peter Martinus Freyborg Uran180926
NTNUI 8
1
2
3
NTNUI 9
1
2
3
OL Trollelg 1
1
2
3
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Audun Wanvik Haugen222632
2
3Jakob Haugen502655

D135 (5)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Eirin Lodgaard502248
2Rine Hanssen145211
3Nina-Beate Liabakk199602
Freidig 1
1Kari Ulseth180719
2Torunn Spets Storhov181956
3Gro Sandstad Eidsmo160461
Os IL 1
1Ragnhild Dåsnes83196
2Anne Meli Narjord199436
3Kari Osmoen181473
Steinkjer OK 1
1Gunhild Kvistad195961
2Katrine Austmo Møller179894
3Mari Ann Landsem Melhus204585
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Ingvild Kjesbu502656
2Monica Hægstad173366
3Mette Wanvik503967

H135 (15)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Torgeir Aune502351
2Snorre Sæternes501485
3Øystein Wiggen226114
Byåsen IL 2
1Hans Helmer Sæternes502589
2Skjalg Stordal216910
3Geir Arne Lodgaard500509
Freidig 1
1Jon Holstad97601
2Bjørnar Lynum185929
3Jens Even Storhov182078
Freidig 2
1Vegard Grønli214970
2Olle Malmring206218
3
Malvik IL 1
1
2
3
Melhus IL 1
1Stein Ivar Foss211185
2Atle Pedersen215066
3John Lerli211381
Nord-Østerdal OK 1
1Jon Arve U Engebakken203604
2Harald Svergja184562
3Per Engebakken503002
OK Skøynar 1
1Andreas Bolstad62367
2Erling Andreas Ronglan206179
3Terje Rønning188799
OK Skøynar 2
1Lars Strøm204377
2John-Ola Hovdal206177
3Joar Svendgård62096
OL Trollelg 1
1
2
3
Røros IL / Tynset IF 1
1Terje Schjølberg483391
2Frode Sjøvold178029
3Geir Schjølberg180141
Steinkjer OK 1
1Svein Anders Melhus165329
2Trond Svanøe-Hafstad204800
3Atle Dengerud204808
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Asle Skulbørstad187051
2Bård Øyvind Solberg211305
3Kyrre Kraft165294
Verdal OK 1
1Kurt Ove Melbye87539
2Einar Lund80808
3Vidar Skjerve201868
Wing OK 1
1Eivind Lona211262
2Øystein Braathen88633
3Terje Midtbø199655

D180 (1)

NavnLagoppstilling
Tynset IF 1
1Eldbjørg G. Kalbækken71311
2Sigrid Kalbækken80548
3Anne Mette Normann504589

H180 (10)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Kjell Maroni221188
2Leif Røhjell86406
3Øivind Magne Rogndalen198837
Freidig 1
1Tore Angell-Petersen175896
2Knut Lillealtern217002
3Arild H Clausen179864
Frol IL 1
1Harald Bakken234920
2Torbjørn Sirum187034
3Arild Vassenden80390
Malvik IL 1
1Eigil Sørli179842
2Roar Forbord208600
3Kjellrun Sporild208704
OL Trollelg 1
1
2
3
OL Trollelg 2
1
2
3
Os IL / Vingelen IL 1
1Bjørn Ivar Ryen174877
2Tor Østvang199592
3Oddvar Erlien192269
Verdal OK 1
1Per Grande160102
2Arne Okkenhaug80117
3Sverre Kristoffersen80126
Wing OK 1
1Jostein Alvestad503970
2Terje Kanstad228376
3Steinar Aasvang71687
Wing OK 2
1Lars Skrøvseth211359
2Tor Gjermstad161001
3Jon Vindal161004

MIX (9)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Erlend Aune200441
2Svein Endre Hove503108
3Isak A Sæternes501486
Emblem IL 1
1Roar Reiten199606
2Janita Skogeng199610
3Lars Roger Lundanes78500
IL Leik 1
1Tone Almås157006
2Jan Hage187018
3Svein Olav Åmot206202
IL Leik 2
1Kay Ove Bjerkenås160488
2Mai Iren Almås205505
3Svein Unsgård160512
Melhus IL 1
1Hege Solhjem Melhuus197929
2Martin Melhuus197955
3Eivind Bakk80024
OL Trollelg 1
1
2
3
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Ingeborg Gurine Kraft165295
2Ingvild Geving Skulbørstad203654
3Ane Nielsen Solberg503111
Tynset IF / Vingelen IL 2
1Leif Arne Nytrøen187108
2Eline Horten Jordet203270
3Ane Ingeborg Kalbækken71311
Vingelen IL / IL BUL-Tromsø 1
1Hans Urset501098
2Grete Urset216897
3Gjermund Urset501099

Lagkunkurranse D/H-12 (10)

NavnLagoppstilling
Freidig 1
1Solveig Louise Nissen211745
2Tristan Halvorsen176201
3Lina Storler Snøfugl206033
4
5
Freidig 2
1Martin Moseid Ulven212824
2Kristoffer Strømdal Wik179862
3Marita Aske212777
4Tora Kittilsen207404
5
Freidig 3
1Vegard Lereim Storli212820
2Ella Sandstad181780
3Una Kittilsen206519
4Maria Strømdal Wik213142
5
Freidig 4
1Alf Petter Lynum186849
2Hallvard Hellevik180307
3Jørgen Moseid Ulven225355
4Nora Halvorsen206044
5Ine Bohnhorst Tegdan225393
Frol IL 1
1Jonas Alstad206018
2Ludvig Langøygard
3Selma Skjulsvik212762
4Nikoline Munkeby211830
5
Os IL 1
1Peder Angel Lundquist Langen212010
2Bennet Sauer211940
3
4
5
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Idun Aaen224961
2Ane Skulbørstad187186
3Petter Skulbørstad224950
4Sigurd Sævik224090
5
Tynset IF / Os IL 2
1Guro Schjølberg166982
2Synne Kvittum Nytrøen224126
3Carina Marie Narvesen211718
4
5
Verdal OK 1
1Johanne Bjugan212868
2Thyra Fiskum212189
3Emilie Nubdal Frøseth212545
4Mia Stensland Melbye500517
5
Verdal OK 2
1Aleksander Tanem Iversen212074
2Filip Mitchell Iversen176677
3William Mitchell Iversen176622
4Tormod Fiskum213133
5

Annonser

IOF Eventor