Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 26 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 493 påmeldte deltakere.

N-åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Eystein AskeFreidig225496
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK
Kristine BraathenWing OK223587
Erlend GrønliFreidig225465
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
Johannes LerliMelhus IL197733
Eirik Lie BolstadOK Skøynar92352
Linus Fossum MalmringFreidig238054
William Mitchell IversenVerdal OK
Maia Ruano StrandWing OK223613
Sigurd RønningMelhus IL222046
Maja Sjøgren CarlsenFreidig219118
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering223952
Johannes StordalByåsen IL225321
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Sigrid HægstadByåsen IL212220
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Nikoline MunkebyFrol IL211830
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Anna BellingmoOL Gaula178779
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering211342
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Guro SchjølbergTynset IF166982
Selma SkjulsvikFrol IL212762
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carina Marie NarvesenOs IL211718
Marit SvendgårdOK Skøynar144730
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristin LundanesEmblem IL212200
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL195938
Linnea MunkebyFrol IL195841
Silje Marie NissenFreidig212787
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Hege HallanOK Skøynar206280
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Matilde MunkebyFrol IL227491
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Louise RonglanOK Skøynar186951
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-A kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AusenNTNUI184487
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Sarah BrynhildsenWing OK501151
Synne FossøyNTNUI98004
Lovise FremstadNTNUI201594
Jorunn KvaklandNTNUI97462
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Helene OmdalNTNUI195483
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Marit SchmidOL Trollelg236427
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BraathenWing OK202552
Liv TennesWing OK199281
Thea WalsethMalvik IL213633

D 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Ragnhild EideByåsen IL199600
Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering169474
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL98036
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Vera MelkildFreidig180322
Ragne MunkebyFrol IL226175
Dina ReitanFreidig206043
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Ingeborg EideByåsen IL199727
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Oda Q FossumFreidig
Åshild KolstadFreidig182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Sonja MellbergNTNUI202890
Malin SandstadFreidig504681
Line SølbergOL Trollelg502953
Karine VestølVegårshei IL206428

D 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenNTNUI502700
Una BratlieNTNUI408781
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Amanda JohanssonOK Orion
Mali Gederaas KanstadNTNUI89022
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Sunniva MorganMalvik IL402720
Helen PalmerByåsen IL190327
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Katharina RogstadEmblem IL214742
Hanne SandstadFreidig206030
Line SundsvikFrol IL144211
Anna UlvensøenNTNUI182140
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerWing OK176252
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Jenny PerssonByåsen IL202145

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik226140
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Anne Meli NarjordOs IL199436
Janita SkogengEmblem IL199610
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Liv MeliIL Nansen78516
Sigrid MelkildFreidig211655
Mona J. MølnvikFreidig203492
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Trine SunnsetMelhus IL211444
Ann Sissel VehusVerdal OK187015

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Anne Mette NormannTynset IF504589
Grete Berge OwrenFreidig214816
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Elin FiskvikOK Skøynar181564
Karin GalaaenSelbu OK157217
Heidi Meyer MidtunFreidig76092
Kari OsmoenOs IL181473
Eldbjørg RyenTynset IF227497
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BuggeVerdal OK80815
Stina ElfvingByåsen IL180863
Gunn Kari HygenFreidig201973
Sigrid KalbækkenTynset IF80548
Eli KristoffersenVerdal OK80819
Kari LillealternFreidig206031
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL Trollelg72133
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Hilary PalmerNotts OC474492
Solveig VingelenVingelen IL92146

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslaug MølnvikSteinkjer OK128482
Kari SollidVerdal OK80125
Grete UrsetVingelen IL216897

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi IversenByåsen IL201845
Gerd Marie SæternesByåsen IL209785

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Ludvig LangøygardFrol IL
Mathias LeroyerFreidig502096
Sigve Lie BolstadOK Skøynar92349
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Håkon HallanOK Skøynar204402
Tristan HalvorsenFreidig176201
Hallvard HellevikFreidig180307
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Bennet SauerOs IL211940
Ådne StordalByåsen IL225177
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Angel Lundquist LangenOs IL212010

H 13-14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Aksel Lie BolstadOK Skøynar92342
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Sigurd VatnFrol IL187160

H 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Knut HageMelhus IL234382
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Markus Wilhelm NarvesenOs IL213692
Michael OlsenMelhus IL225123
Anders TørumSelbu OK223786

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Henrik BraathenWing OK228370
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Matias NissenFreidig214966
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Jostein RøFreidig203648
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Lars SandstadFreidig142524
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339
Jonas VindalWing OK161002

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein BraathenWing OK88633
Anders EmilssonNTNUI174589
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Bjørn LundanesNTNUI208437

H 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Mats EidsmoFreidig179813
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL501486
Mathias VindalFreidig203527

H 19-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Brage JørumByåsen IL181456
Nils Ola KvamFreidig176240
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Jonas UnsgårdIL Leik206201

H 21- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Isak BergsetNTNUI225930
Anton BjartnesVerdal OK200370
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Gustav FiskumNTNUI155776
Markus GladEmblem IL220766
Emil GranqvistNTNUI199444
Erik GustafssonNTNUI169149
Snorre HansenByåsen IL208638
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Harald KalagerNTNUI500532
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jonas KittelsenNTNUI142859
Sondre KristiansenNTNUI160916
Ivar LundanesEmblem IL200904
Elias T. MølnvikNTNUI211647
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Kjetil OkkenhaugEmblem IL181025
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Lars OwrenNTNUI160424
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Oskar StørmerFossum IF209002
Espen SundsvikFrol IL80796
Stian SundsvikFrol IL234909
Henrik UpsalNTNUI184471
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Svein Inge YdseVerdal OK228434
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas EidsmoFreidig173137
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Andreas HaalandWing OK160423
Eivind LonaWing OK211262
Nicholas MorganMalvik IL483781

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kay Ove BjerkenåsIL Leik160488
Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering82535
Lars O. LøsethHarstad OL174465
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Geir SchjølbergTynset IF180141
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Skjalg StordalByåsen IL216910
Joar SvendgårdOK Skøynar62096

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Audun BakkMelhus IL195566
Arild H ClausenFreidig179864
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Vegard GrønliFreidig69067
Jan HageIL Leik187018
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Jon HolstadFreidig97601
Øystein HusbyMalvik IL188777
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Bjørnar LynumFreidig185929
Olle MalmringFreidig206218
Roar ReitenEmblem IL199606
Jon RøstumOL Gaula178780
Lars StrømOK Skøynar227781
Andreas SylteFreidig182033
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589

H 50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Andreas BolstadOK Skøynar62367
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Marius EnesVerdal OK91580
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Per GrandeVerdal OK160102
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Johan IvarssonFreidig504287
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Einar LundVerdal OK80808
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203650
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Morten StrandWing OK203542
Harald SvergjaKvikne IL184562
Snorre SæternesByåsen IL501485
Svein UnsgårdIL Leik160512
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per EngebakkenNord-Østerdal OK503002
John LerliMelhus IL211381
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Eivind BakkMelhus IL80024
Helge EriksenByåsen IL199601
Terje HansenVingelen IL98065
Terje KanstadWing OK228376
Kjell MaroniByåsen IL221188

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Tor GjermstadWing OK72099
Magne GjønnesOL Trollelg171267
Knut LillealternFreidig217002
Geir NilsenEmblem IL165580
Bjørn Olav NygårdFrol IL62350
Kåre OnsøyenMelhus IL222640
Lars SkrøvsethWing OK211359
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg71355
Roar ForbordMalvik IL208600
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Egil RepvikOL Trollelg146401
Øivind Magne RogndalenByåsen IL198837
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Leif RøhjellByåsen IL86406
Steinar SimensenOs IL62148
Roar StensethByåsen IL86423
Frode StensrudOL Trollelg200407
Olav Magne SvendgårdOK Skøynar71571
Tor ØstvangOs IL199592
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK503031
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Odd MusumOL Trollelg501161
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Eigil SørliMalvik IL179842
Leidulv VinjeNidarøst OK209738

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnar EgsethOL Trollelg72108
Arnfinn LangelandByåsen IL228138
Magne SæternesByåsen IL209867

H 85- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mysil BergsprekkenFrol IL
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067
Paul ForsethOL Trollelg191258

Direkte AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Sjøgren OlsenFreidig167025

Direkte AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Arne Inge KolstadWing OK76101
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Ole Gunnar SølbergIL Leik226029
Jon VindalWing OK161004

Direkte B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Mari EidnesNTNUI2078718
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Bente HortenVingelen IL203370
Leif JordetVingelen IL203271
Ingrid NissenFreidig145280
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Siri StensgårdNTNUI235258
Erik SæbøNidarøst OK203647
Rune SævikStjørdals-Blink Orientering502543
Kristin SølbergIL Leik226232
Dagrunn UrsethVingelen IL98066
Mona Lund VeieOK Skøynar206178
Marius WalsethMalvik IL207644

Direkte C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Tuset GustadOK Skøynar227780
Ingerid ReinertsenFreidig
Ingvil SnøfuglFreidig225556

Annonser

IOF Eventor