Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Byastafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Byastafetten
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 14 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 22 påmeldte lag.

Frol IL (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Frol IL 1MIX-stafett
1Øystein Haug179806
2Mette K. Kilskar97759
3Olav Martin Indgaard80376
Frol IL 2MIX-stafett
1Line Sundsvik144211
2Matilde Munkeby227491
3Fritjof Sandstad80399
Frol IL 3MIX-stafett
1Håvard Vassenden180756
2Linnea Munkeby195841
3Randi Jensen187148
Frol IL 4MIX-stafett
1Guro Torpe217270
2Iselina Myhr Imsland195735
3Mari Kilskar Grevskott186921
Frol IL 5MIX-stafett
1Gunnar Vatn187134
2Sigurd Vatn187160
3Ragne Munkeby116855

OK Skøynar (1)

NavnKlasseLagoppstilling
OK Skøynar 1MIX-stafett
1Trym Nergård Rønning181491
2Hege Hallan206280
3Hallvar Hallan186846

OL Trollelg (2)

NavnKlasseLagoppstilling
OL Trollelg 1MIX-stafett
1Frode Haugskott216715
2Sigrid Haugskott216833
3Stig Arild Haugskott188762
OL Trollelg 2MIX-stafett
1Anders Haugskott217107
2Frida Haugskott216794
3Kristin Haugskott216726

Steinkjer OK (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Steinkjer OK 1MIX-stafett
1Jørgen Rannem Halse192182
2Niklas Landsem Melhus165236
3Marius Møller195832
Steinkjer OK 2MIX-stafett
1Sigurd Landsem Melhus165127
2Fredrik Møller203345
3Vibeke Kvistad Dengerud203266
Steinkjer OK 3MIX-stafett
1Svein Anders Melhus165329
2Sindre Tuset212111
3Henrik Belbo
Steinkjer OK 4MIX-stafett
1Atle Dengerud204808
2Johan Daniel Holm Undhjem212417
3Kari Grindberg204819
Steinkjer OK 5MIX-stafett
1Marie Dale204817
2Trine Rannem152271
3Nils Aal
Steinkjer OK 6MIX-stafett
1Astrid Lægran128484
2Rolf Karset203506
3Geir Gilde

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Stjørdals-Blink Orientering 1MIX-stafett
1Audun Wanvik Haugen222632
2Marie Nielsen Solberg153614
3Ane Nielsen Solberg503111
Stjørdals-Blink Orientering 2MIX-stafett
1Asle Skulbørstad187051
2Ane Skulbørstad187186
3Ingvild Geving Skulbørstad203654

Verdal OK (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Verdal OK 1MIX-stafett
1Einar Lund80808
2Iver Gjedrem Lund227791
3Mona Elisabeth Gjedrem Lund187017
Verdal OK 2MIX-stafett
1Kurt Ove Melbye87539
2Trude Markhus181876
3Anton Bjartnes200370
Verdal OK 3MIX-stafett
1Svein Inge Ydse228434
2Aleksander Tanem Iversen212074
3Arne Okkenhaug80117
Verdal OK 4MIX-stafett
1Ole Morten Frøseth226297
2Johanne Bjugan212868
3Sofie Hallem203553
Verdal OK 5MIX-stafett
1Stein Markhus211651
2Gunhild Bredesen192104
3Edvin Sivertsen91617
Verdal OK 6MIX-stafett
1Marius Enes91580
2Sverre Kristoffersen80126
3Karl Arne Melbye217039

Annonser

IOF Eventor