Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: søndag 19 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-203567633
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17-203816220
Zsuzsa FeyAsker SkiklubbD 21-3406790
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 15-163567971
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 17-203816758
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 10-12
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-203785482
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-203718798
Lotte MarkussenAsker SkiklubbD 17-203719200
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-203422698
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-203739596
Eivind TonnaAsker SkiklubbH 21-3410164
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD 15-163645579
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH 17-203545159
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17-203400611
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-203478054
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17-203502523
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 15-163677408

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein WiggenByåsen ILH 50-3560349
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-3560604

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-203623527

Fossum IF (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-203625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-203624384
Olaf Blom-HagenFossum IFH 10-12
Ragnhild Blom-HagenFossum IFD 13-14
Torbjørn Blom-hagenFossum IFH 40-
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH 15-163410735
Benjamin BuhlerFossum IFH 50-3723277
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-143521564
Sondre Zahl HagenFossum IFH 15-163447885
Stein H. HagenFossum IFH 50-3448610
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-203725991
Nils HæstadFossum IFH 50-3781333
Karen Hoel JomaasFossum IFD 15-163658655
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17-203401817
Ask Felland SætnanFossum IFH 10-123818572
Birk Felland SætnanFossum IFH 13-143636339
Knut Jostein SætnanFossum IFH 40-3408382

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH 15-163577459

Hadeland OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD 50-
Jo Randar HolmøyHadeland OLH 13-143801735
Bjørnar KvåleHadeland OLH 21-3668084
Ove SætraHadeland OLH 21-3677697
Øyvind WatterdalHadeland OLH 21-3011889

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine LomeHamar OKD 17-203560125
Kamilla LomeHamar OKD 15-163653094

Hankasalmen Hanka (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hannele TonnaHankasalmen HankaD 21-3440591

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 40-3729126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 15-163671013

Kongsberg OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helene EgerKongsberg OLD 17-203708633
Anne EikenKongsberg OLD 17-203599107
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-203475951
Åsne HaavengenKongsberg OLD 15-163791977
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 15-163691557
Kari StrandKongsberg OLD 40-3712049
Tale StrandKongsberg OLD 15-163630720
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 13-143656253
Sarah WølloKongsberg OLD 17-203656295

Konnerud IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 15-163122363
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-203596343
Lars BaklidKonnerud ILH 50-3382678
Oskar BaklidKonnerud ILH 13-14
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-203819083
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-3719333
Nora Småge HilsenKonnerud ILD 15-163673621
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 15-163645793
Kjell Petter SmågeKonnerud ILH 40-
Mone Småge-HilsenKonnerud ILN-åpen
Hanna SpangbergKonnerud ILD 10-123803616
Hedda SpangbergKonnerud ILD 13-143641412
Kjetil SpangbergKonnerud ILH 50-
Mette SpangbergKonnerud ILD 40-
Johanne StorhaugKonnerud ILD 10-123643996
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 13-143807716

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OLD 17-203481462

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BogasonLillomarka OLH 10-123827037
Eskil BrændenLillomarka OLH 10-123781135

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21-3487378

Nittedal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH 13-143810637
Herman BrunborgNittedal OLH 15-163810975
Lauritz BrunborgNittedal OLN-åpen3630829

Nydalens SK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-143652807
Helena AxelssonNydalens SKD 40-
Jon Iver BakkenNydalens SKH 50-3561305
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 15-163641230
Audun BerganNydalens SKH 17-203607686
Gaute BerganNydalens SKH 13-143604097
Nils BerganNydalens SKH 50-3613114
Kjetil EspedalNydalens SKH 50-3705761
Tobias EspedalNydalens SKH 15-163670999
Ole Petter HaugenNydalens SKH 50-3782349
Anne MadslienNydalens SKD 50-3818739
Kari MadslienNydalens SKD 50-3552866
KyongSa RiNydalens SKH 21-3715265

Røyken OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil KjernsmoRøyken OLH 21-
Synne KjernsmoRøyken OLN-åpen

Sturla, IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils Inge BrurbergSturla, IFH 50-3195757
Geir Holm GundersenSturla, IFH 21-3559564
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH 15-163832847
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 15-163738721

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Meyer LarssonTyrving ILD 15-163630498

Vang OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OLH 17-203515509
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-203638889
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-203659539
Heidi Therese WiestVang OLD 17-203574712

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Hol MoholdtWing OKH 21-3678315

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 10-123776119
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-203572088
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 15-163613973

Annonser

IOF Eventor