Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: lørdag 18 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17 NM3567633
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbH 14 Hovedløp3638319
Einar Sandvik EdvardsenAsker SkiklubbH 17 NM3584968
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17 NM3816220
Zsuzsa FeyAsker SkiklubbD 17 NM3406790
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 16 Hovedløp3567971
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 17 NM3816758
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17 NM3785482
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 17 NM3638103
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17 NM3718798
Lotte MarkussenAsker SkiklubbD 17 NM3719200
Ina MartiniAsker SkiklubbD 15 Hovedløp3604139
Sara MartiniAsker SkiklubbD 10-123640182
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 14 Hovedløp3810595
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17 NM3422698
Synne StrandAsker SkiklubbD 17 NM3739596
Siri Scherdin SætraAsker SkiklubbD 50-3505211
Eivind TonnaAsker SkiklubbH 17 NM3410164
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD 16 Hovedløp3645579
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH 17 NM3545159
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17 NM3400611
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17 NM3478054
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17 NM3502523
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD 10-123781853
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 15 Hovedløp3677408

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SKD 40-3653946
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKN-åpen

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein WiggenByåsen ILH 50-3560349
Øyvind WiggenByåsen ILH 17 NM3560604

Bækkelagets SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17 NM3623527
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKD 14 Hovedløp3672094
Eirik WatterdalBækkelagets SKH 17 NM3018652

Elverum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats LindaasElverum OKH 14 Hovedløp3828647

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 14 Hovedløp3661295

Fossum IF (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17 NM3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17 NM3624384
Ragnhild Blom-HagenFossum IFD 13
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH 15 Hovedløp3410735
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 133521564
Sondre Zahl HagenFossum IFH 15 Hovedløp3447885
Stein H. HagenFossum IFH 50-3448610
Erling HjermstadFossum IFH 17 NM3779964
Tarjei HoloFossum IFH 17 NM3388733
Øystein HoloFossum IFH 50-3781697
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17 NM3725991
Nils HæstadFossum IFH 50-3781333
Karen Hoel JomaasFossum IFD 16 Hovedløp3658655
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17 NM3401817
Sivert Sande KvermeFossum IFH 16 Hovedløp3659521
Eivind Berner MyhreFossum IFH 16 Hovedløp3652666
Ask Felland SætnanFossum IFH 10-123818572
Birk Felland SætnanFossum IFH 14 Hovedløp3636339
Knut Jostein SætnanFossum IFH 40-3408382

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 15 Hovedløp3642766

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH 15 Hovedløp3577459

Hadeland OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD 50-
Jo Randar HolmøyHadeland OLH 133801735
Bjørnar KvåleHadeland OLH 17 NM3668084
Ove SætraHadeland OLH 17 NM3677697
Øyvind WatterdalHadeland OLH 17 NM3011889

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Kamstrup HovindHalden SKH 17 NM3776093

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine LomeHamar OKD 17 NM3560125
Kamilla LomeHamar OKD 16 Hovedløp3653094
Mona LomeHamar OKD 40-

Heming Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 40-3729126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 15 Hovedløp3671013
Kasper Harlem FosserHeming OrienteringH 17 NM3662384

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL KollH 10-123730728

Kongsberg OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OLH 133828506
Ingrid Lundin BerganKongsberg OLD 40-3829652
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 17 NM3659711
Helene EgerKongsberg OLD 17 NM3708633
Per Øivind EgerKongsberg OLH 40-3707791
Anne EikenKongsberg OLD 17 NM3599107
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17 NM3475951
Åsne HaavengenKongsberg OLD 15 Hovedløp3791977
Ingrid KvistadKongsberg OLD 40-3607629
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 16 Hovedløp3691557
Halvor LøkenKongsberg OLH 133816154
Syver LøkenKongsberg OLH 50-
Kari StrandKongsberg OLD 40-3712049
Odd StrandKongsberg OLH 40-
Tale StrandKongsberg OLD 16 Hovedløp3630720
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 14 Hovedløp3656253
Sarah WølloKongsberg OLD 17 NM3656295

Konnerud IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 16 Hovedløp3122363
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17 NM3596343
Lars BaklidKonnerud ILH 50-3382678
Oskar BaklidKonnerud ILH 13
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17 NM3560950
Joar GjerdahlKonnerud ILH 17 NM3770575
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17 NM3819083
Audun HeimdalKonnerud ILH 17 NM3818846
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-3719333
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 17 NM3620671
Vetle Lysaker NorbomKonnerud ILH 14 Hovedløp3642519
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 16 Hovedløp3645793
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILH 17 NM3497542
Mari Landro SvingheimKonnerud ILD 16 Hovedløp3640265
Njål SvingheimKonnerud ILH 50-
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 14 Hovedløp3807716

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 133638301
Valborg MadslienLillehammer OKD 17 NM3638962

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH 17 NM3567088
Kristin BrekkeLillomarka OLD 17 NM3205523

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 17 NM3487378

Nittedal OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH 14 Hovedløp3810637
Herman BrunborgNittedal OLH 16 Hovedløp3810975
Claus FritznerNittedal OLH 50-
Simen FritznerNittedal OLH 15 Hovedløp3595618
Nina Elise JørgensenNittedal OLD 50-

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15 Hovedløp3488517

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren Jansson HaverstadNTNUID 17 NM3255163

Nydalens SK (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 133652807
Helena AxelssonNydalens SKD 40-
Jon Iver BakkenNydalens SKH 50-3561305
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 15 Hovedløp3641230
Audun BerganNydalens SKH 17 NM3607686
Gaute BerganNydalens SKH 14 Hovedløp3604097
Nils BerganNydalens SKH 50-3613114
Kjetil EspedalNydalens SKH 50-3705761
Tobias EspedalNydalens SKH 15 Hovedløp3670999
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17 NM3498821
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 16 Hovedløp3636453
Ole Petter HaugenNydalens SKH 50-3782349
Maja Mo HjelsethNydalens SKD 10-123707825
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 14 Hovedløp3639903
Isak JonssonNydalens SKH 16 Hovedløp3602398
Maria JonssonNydalens SKD 50-
Sören JonssonNydalens SKH 50-
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 15 Hovedløp3601275
Lars LystadNydalens SKH 50-
Anne MadslienNydalens SKD 50-3818739
Kari MadslienNydalens SKD 50-3552866
Maiken Skirstad MoNydalens SKD 40-91082
Marie ScheeleNydalens SKD 10-123725330
Oda ScheeleNydalens SKD 15 Hovedløp3654589
Alix Young VikNydalens SKD 50-
Gunnar Engen VikNydalens SKH 40-
Pia Young VikNydalens SKD 14 Hovedløp3656352
Eira Skaarer WiklundNydalens SKN-åpen3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SKN-åpen3863115

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-TrollH 16 Hovedløp3561198
Jakob MoOL Toten-TrollH 16 Hovedløp3831831

OL Tønsberg og omegn (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegnH 17 NM3512951
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegnH 60-3367257

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 16 Hovedløp3636719
Arnhild KroghOppsal OrienteringD 40-
Jonas KroghOppsal OrienteringH 133713765
Roar PedersenOppsal OrienteringH 50-

Raumar Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne Eide RappRaumar OrienteringD 16 Hovedløp3657913
Ingrid Eide RappRaumar OrienteringD 40-
Kristine Eide RappRaumar OrienteringD 16 Hovedløp3657517
Øystein RappRaumar OrienteringH 40-3506821
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 15 Hovedløp3780863
Ståle SønsterudbråtenRaumar OrienteringH 40-3778610

Ringerike OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLH 15 Hovedløp3695574
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 133691789
Stig MellingRingerike OLH 40-1350
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 40-1349

Stokke IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin GravningenStokke ILD 40-3642006
Even GravningenStokke ILH 16 Hovedløp3642402

Sturla, IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IFH 50-3559564
Malene InstanesSturla, IFD 15 Hovedløp
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH 15 Hovedløp3832847
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 16 Hovedløp3738721

Tyrving IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Helland-HansenTyrving ILD 17 NM3399854
Svein S JacobsenTyrving ILH 60-3788809
Emma Meyer LarssonTyrving ILD 16 Hovedløp3630498
Oda J SikkelandTyrving ILD 17 NM3577988
Henning SpjelkavikTyrving ILH 17 NM3739919
Elise UllernTyrving ILD 17 NM3404084

Vang OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OLH 17 NM3515509
Jostein Svaland DaleVang OLH 17 NM3638889
Even LindaasVang OLH 17 NM3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17 NM3659539
Heidi Therese WiestVang OLD 17 NM3574712

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Hol MoholdtWing OKH 17 NM3678315

Østmarka OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 10-123776119
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17 NM3572088
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 15 Hovedløp3613973
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 15 Hovedløp3640729
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17 NM3828514
Mathias LinløkkenØstmarka OKH 10-123653003

Annonser

IOF Eventor