Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ski-o-treff langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 22 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 210 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-203567633
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17-203816220
Zsuzsa FeyAsker SkiklubbD 21-3406790
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 40-3383262
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 15-163567971
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 17-203816758
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 50-
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 11-12
Bjørn GulbrandsenAsker SkiklubbH 50-3502952
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-203785482
Anders HaugeAsker SkiklubbH 21-3419215
Grete HjermstadAsker SkiklubbD 60-
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-203718798
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-203422698
Unni RyeAsker SkiklubbD 50-
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-203739596
Hans-Ingar SætraAsker SkiklubbH 50-3505120
Siri Scherdin SætraAsker SkiklubbD 50-3505211
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD 15-163645579
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17-203400611
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-203478054

Byåsen IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-203782240
Rine HanssenByåsen ILD 50-
Øystein WiggenByåsen ILH 50-3560349
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-3560604

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-203623527
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKD 13-143672094

Elverum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats LindaasElverum OKH 13-143828647

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend Hermod RåheimFet OLH 50-3784907

Fossum IF (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-203625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-203624384
Sondre Zahl HagenFossum IFH 15-163447885
Stein H. HagenFossum IFH 50-3448610
Martin Borge HeirFossum IFH 17-203393634
Morten HeirFossum IFH 50-3507647
Eldri HoloFossum IFD 50-
Signe HoloFossum IFD 11-123807005
Tarjei HoloFossum IFH 17-203388733
Øystein HoloFossum IFH 50-3781697
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-203725991
Nils HæstadFossum IFH 50-3781333
Karen Hoel JomaasFossum IFD 15-163658655
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17-203401817
Sivert Sande KvermeFossum IFH 15-163659521
Eivind Berner MyhreFossum IFH 15-163652666
Ask Felland SætnanFossum IFN-åpen
Birk Felland SætnanFossum IFH 13-143636339
Knut Jostein SætnanFossum IFH 40-3408382

Gjø-Vard OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OLH 40-
Eline KravdalGjø-Vard OLN-åpen3820206
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 15-163642766
Marie KravdalGjø-Vard OLD 11-123642733
Lars LienGjø-Vard OLH 13-143809290
Øyvind LienGjø-Vard OLH 40-3234317
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 13-143817962
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLN-åpen3817442
Hege SolerødGjø-Vard OLD 40-
Elias ØhmanGjø-Vard OLH 17-203692001
Martin ØhmanGjø-Vard OLH 40-

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH 15-163577459

Hadeland OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD 50-
Jo Randar HolmøyHadeland OLH 13-143801735
Bjørnar KvåleHadeland OLH 21-3668084
Øyvind WatterdalHadeland OLH 21-3011889

Halden SK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-203694023
Kjetil BjørloHalden SKH 40-
Marianne DæhliHalden SKD 21-3618022
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 40-3608270
Emil WingstedtHalden SKH 40-3693660
Liam WingstedtHalden SKH 11-123667821
Minna Sofie WingstedtHalden SKN-åpen3665916
Ville Emil WingstedtHalden SKN-åpen3655891

Hamar OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Olsen KirkevikHamar OKH 11-123665130
Stine Olsen KirkevikHamar OKD 21-3265923
Anine LomeHamar OKD 17-203560125
Kamilla LomeHamar OKD 15-163653094

Heming Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50-3508322
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 50-3508165
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-203398070
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 40-3729126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 15-163671013
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH 15-16
Ola Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH 50-

IL Koll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH 13-143653292
Martin Christoffer BorgIL KollH 11-123730728

Kjelsås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås ILH 40-3234192

Kongsberg OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OLH 13-143828506
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 17-203659711
Anne EikenKongsberg OLD 17-203599107
Idunn HaavengenKongsberg OLD 17-203607629
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-203475951
Åsne HaavengenKongsberg OLD 15-163791977
Ingrid KvistadKongsberg OLD 40-
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 15-163691557
Halvor LøkenKongsberg OLH 13-143816154
Syver LøkenKongsberg OLH 50-
Jon StrandKongsberg OLN-åpen3712049
Kari StrandKongsberg OLD 40-
Odd StrandKongsberg OLH 40-
Tale StrandKongsberg OLD 15-163630720
Andrea VaneboKongsberg OLD 17-20
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 13-143656253
Sarah WølloKongsberg OLD 17-203656295

Konnerud IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 17-203122363
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-203596343
Joar GjerdahlKonnerud ILH 17-203770575
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-203819083
Audun HeimdalKonnerud ILH 17-203818846
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-3719333
Nora Småge HilsenKonnerud ILD 15-163673621
André JægtvikKonnerud ILH 40-
Thea LandKonnerud ILD 15-163672573
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 15-163645793
Kjell Petter SmågeKonnerud ILH 40-
Hanna SpangbergKonnerud ILN-åpen3803616
Hedda SpangbergKonnerud ILD 13-143641412
Kjetil SpangbergKonnerud ILH 50-
Mette SpangbergKonnerud ILD 40-
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 13-143807716

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OLD 17-203481462

Lierbygda OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kim Farnes HansenLierbygda OLH 50-3815859
Helga HaverstadLierbygda OLD 50-
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OLH 50-
Gunhild HennumLierbygda OLD 50-3607322

Lillehammer OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod KleppaLillehammer OKH 40-3638301
Jon Vegard LundeLillehammer OKH 70-
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 13-143639010
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKN-åpen
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 13-14
Valborg MadslienLillehammer OKD 40-3638962
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 13-143650652
Håkon WedumLillehammer OKH 13-143639705

Lillomarka OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OLD 17-203709136
Terje BlindheimLillomarka OLH 40-3334869
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH 17-203567088
Oda Marie ColquhounLillomarka OLD 17-20
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD 17- Kort3674363
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 17-203782273
Maria Rørvik HaverLillomarka OLD 17-20158421
Merete RørvikLillomarka OLD 40-204205
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLD 17- Kort3501137
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-20
Claes-H. UngerLillomarka OLH 60-

Løten o-lag (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lagD 60-3809597
Sigurd DæhliLøten o-lagH 60-3810512
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21-3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21-3487378

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audhild Bakken RognstadNTNUID 21-3676889
Marta UlvensøenNTNUID 21-3676871

Nydalens SK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-143652807
Helena AxelssonNydalens SKD 40-
Jon Iver BakkenNydalens SKH 50-3561305
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 15-163641230
Audun BerganNydalens SKH 17-203607686
Gaute BerganNydalens SKH 13-143604097
Åse BerganNydalens SKD 17-203612249
Markus GladNydalens SKH 21-3365616
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-203498821
Kari MadslienNydalens SKD 50-3552866
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 17-203476496
Ada WulfsbergNydalens SKD 15-163671328
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 17-203561404

OL Toten-Troll (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollH 11-12
Lars FlaskerudOL Toten-TrollN-åpen
Håvard GjestvangOL Toten-TrollH 15-163561198
Håvard KvammeOL Toten-TrollH 40-
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH 15-16
Ole Solli KvikstadOL Toten-TrollN-åpen3216736
Jakob MoOL Toten-TrollH 15-16
Peder MoOL Toten-TrollN-åpen
Rolf Pettersen MoOL Toten-TrollH 40-
Erlend SlokvikOL Toten-TrollH 50-3817301
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollH 11-12
Vanja StaffOL Toten-TrollD 50-

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegnH 60-3367257

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeN-åpen3638129

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 15-163636719
Arnhild KroghOppsal OrienteringD 40-
Jonas KroghOppsal OrienteringH 13-143713765
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-203571817

Raufoss IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL OrienteringD 40-
Janne CumminsRaufoss IL OrienteringD 17- Kort

Raumar Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 15-163780863

Ringerike OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLH 15-163695574
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 13-143691789
Stig MellingRingerike OLH 40-
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 40-

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IFH 50-3559564

Tyrving IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias MolundTyrving ILN-åpen
Kjetil MolundTyrving ILH 40-
Magnus MolundTyrving ILH 11-12
Oda J SikkelandTyrving ILD 17-203577988
Torkil Eide SolstadTyrving ILH 21-3595295

Vang OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OLH 17-203515509
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-203638889
Gro EllegaardVang OLD 50-
Eskil FrøislandVang OLH 17-203576477
Even LindaasVang OLH 17-203651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-203659539
Stein Arne NegårdVang OLH 50-3818796
Fredrik SveenVang OLH 17- Kort3711017
Heidi Therese WiestVang OLD 17-203574712

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Hol MoholdtWing OKH 21-3678315

Østmarka OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-203572088
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 15-163613973
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 15-163640729
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-203828514
Terje LinløkkenØstmarka OKH 50-3640729

Årvoll IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore SundtjønnÅrvoll ILH 17- Kort

Annonser

IOF Eventor