Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Over Skauen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Over Skauen
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 16 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine HoenEiker OL192291
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Silje MorlandstøEiker OL211618
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Ane DyrkornEiker OL180221

D 17-A kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Torun DyrkornEiker OL185988
Sølvi FossøyEiker OL211620
Berit GrosvoldEiker OL179799
Aud KjemperudEiker OL184662
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Jane RødderKongsberg OL182060
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Hallvard BergTyrving IL203634
Lars BerglundRingerike OL71663
Axel BerlinEiker OL192158
Oscar BerlinEiker OL89644
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Lars EnerhaugenModum OL211550
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Sindre R HoltHedrum OL221384
Kolbjørn KasinKongsberg OL500238
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Syver LøkenKongsberg OL178250
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Torgeir NørbechTyrving IL500257
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Per SlungaardTyrving IL502443
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Øystein SørensenNydalens SK232977
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 17-A kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Stig Hultgreen KarlsenNydalens SK193685
Kjell KlokkerudEiker OL211221
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Ove MartinsenHauketo IF199744
Kenneth SandvoldEiker OL401430

Annonser

IOF Eventor