Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp, Sviland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp, Sviland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 16 november 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril DahleGanddal IL138813
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Mariann SveinsvollGanddal IL145679

Damer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BerntsenTime kommune BIL221000
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Randi LadstenTime kommune BIL195728
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Rowena NaileJWC BIL410021
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

Damer - lang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677

Herrer - kort løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Eivind RothGanddal IL206192
Arild SvihusGanddal IL206298
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Rasmus ØglændKlubbløs200609

Herrer - mellomlang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL200598
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Ådne HausbergKlubbløs195927
Arne HetlelidNOTEAM195960
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Per Frode SandalGanddal IL206297
Bjørn SivertsenKlubbløs
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943

Herrer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor BrekkenGanddal IL197768
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL501404
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Geir SandSUS BIL181660
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Damer- XLang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Annonser

IOF Eventor