Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 2 november 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

Damer - kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BuggeGanddal IL168607
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL213113
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Eivind RothGanddal IL206192
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Arild SvihusGanddal IL206298

Damer - mellom (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BerntsenTime kommune BIL221000
Siri KvernelandTime kommune BIL222269
Randi LadstenTime kommune BIL168560
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Barbro SandalGanddal IL94286
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - mellom (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendKlubbløs413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Erlend BremnesGanddal IL213047
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Steinar HansenConocoPhillips BIL185891
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

Damer - lang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor BrekkenGanddal IL197768
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL501404
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL160920
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595

Damer - XL (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743

Herrer - XL (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Runar Eike ToftStatoil BIL192663
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60698

Annonser

IOF Eventor