Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 26 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
TorSverre E. SkåraEgersund OKLang94943

Ganddal IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal ILLang174736
Trond LamarkGanddal ILLang184425
Vibeke LamarkGanddal ILLang174809
Øyvind LamarkGanddal ILMellom195846
Marjo LiikanenGanddal ILLang199632
Nora SvendsenGanddal ILMellom211917
Tore SvendsenGanddal ILLang184560
Kristoffer TveitGanddal ILKort211788

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders NorabergKlubbløsMellom220874

Stavanger Orienteringsklubb (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbMellom186085
Torbjørn BrandsæterStavanger OrienteringsklubbLang159603
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbLang169769
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger OrienteringsklubbMellom165135
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbLang171890
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbMellom170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbMellom172002
Vilde Bårdsen HustoftStavanger OrienteringsklubbMellom172126
Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbMellom198001
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbLang197802
Tore KarlsenStavanger OrienteringsklubbMellom207746
Anders Thengs KristensenStavanger OrienteringsklubbMellom39158
Brit Vivian MelingStavanger OrienteringsklubbMellom184155
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbLang195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbMellom231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbMellom195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbLang195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbLang195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbMellom221087
Bjørnar Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbKort169767
Elise Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbMellom171900
Emma Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbMellom169780
Helge RisaStavanger OrienteringsklubbMellom169784
Kristin Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbKort169677
Irene RummelhoffStavanger OrienteringsklubbMellom200485
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbLang195818
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbLang227050
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbKort207804
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbKort146374
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbLang158042
Henrik WadelStavanger OrienteringsklubbKort211667
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbLang226009
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbLang213139
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbLang211766
Arne ØstensenStavanger OrienteringsklubbMellom197948

SUS BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir SandSUS BILLang181660

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Hammer IversenØstmarka OKLang182055

Ålgård Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BreilandÅlgård OrienteringLang193125
Rune LodeÅlgård OrienteringLang500247

Annonser

IOF Eventor