Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2016 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2016 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 12 november 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BuggeGanddal IL168607
Cecilie Lund VestergaatdFrøyland ski & fritid
Oda Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb413281
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA216952
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Trine SelvikvågFrøyland ski & fritid215170
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL412694
Aase SveinsvollKlubbløs200609
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462
Amalie WilliamsonSandnes IL (Rogaland)68532

Damer - mellomlang løype (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Anna BerthelsenStavanger kommune BIL221242
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Trude HermanrudStavanger kommune BIL160855
Hilde HetlandEgersund OK224784
Lise IsachsenKlubbløs
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Lara Regine Svensson MyklathunStavanger Orienteringsklubb207816
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Barbro SandalGanddal IL206194
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Nora SvendsenGanddal IL174736
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Anna TaksdalGanddal IL188955
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Damer - lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Helen LomelandÅlgård Orientering123958
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

Herrer - mellomlang løype (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Erlend BremnesGanddal IL213047
Bruce ChalmersStavanger Orienteringsklubb212234
Oddvar Dirdal JonassenKlubbløs169093
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Per Ingar HadlandGanddal IL501404
Frank HansenEgersund OK187209
Øivind HansenGanddal IL206195
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb413116
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs220838
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL209954
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Bolstad ScheieFrøyland ski & fritid220752
Torbjørn BrandsæterKlubbløs159603
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Øistein HaalandStatoil BIL229498
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandSUS BIL181660
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski & fritid226956
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Nybegynnerløype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ove Olsen MoiStavanger Orienteringsklubb116576

Annonser

IOF Eventor