Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM langdistanse og finale Sport8 cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NM langdistanse og finale Sport8 cup
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: søndag 26 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-20 NM3567633
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17-20 NM3816220
Zsuzsa FeyAsker SkiklubbD 21- NM3406790
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 17-20 NM3816758
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-20 NM3422698
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-20 NM3847712
Eivind TonnaAsker SkiklubbH 21- NM3410164
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17-20 NM3400611
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-20 NM3478054

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein WiggenByåsen ILH 50-3560349
Øyvind WiggenByåsen ILH 21- NM3560604

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-20 NM3623527
Eirik WatterdalBækkelagets SKH 21- NM3846086

Elverum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats LindaasElverum OKH 13-143828647

Fossum IF (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-20 NM3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-20 NM3624384
Øyvind HjermstadFossum IFH 17-20 NM3389533
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17-20 NM3401817
Einar MelsomFossum IFH 17-20 NM3499365
Ask Felland SætnanFossum IFN-åpen3818572
Birk Felland SætnanFossum IFH 13-143636339
Knut Jostein SætnanFossum IFH 40-3408382

Freidig (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oskar Spets StorhovFreidigH 17-20 NM3574282

Gjø-Vard OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLD 40-
Even LienGjø-Vard OLH 11-123802576
Lars LienGjø-Vard OLH 13-143809290
Øyvind LienGjø-Vard OLH 40-3234317
Elias ØhmanGjø-Vard OLH 17-20 NM3692001
Martin ØhmanGjø-Vard OLH 40-

Hadeland OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD 50-
Jo Randar HolmøyHadeland OLH 13-143801735
Asbjørn KvåleHadeland OLH 50-
Bjørnar KvåleHadeland OLH 21- NM3668084
Hans Jørgen KvåleHadeland OLH 21- NM3582699
Ove SætraHadeland OLH 21- NM3677697
Øyvind WatterdalHadeland OLH 21- NM3685062

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Olsen KirkevikHamar OKH 11-123665130
Stine Olsen KirkevikHamar OKD 21- NM3265923

Hankasalmen Hanka (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hannele TonnaHankasalmen HankaDirekte kort3440591

Heming Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50-3508322
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 50-3508165
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-20 NM3398070
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 40-3729126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 15-163671013
Kasper Harlem FosserHeming OrienteringH 17-20 NM3662384

Kongsberg OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helene EgerKongsberg OLD 17-20 NM3708633
Johan EgerKongsberg OLH 13-143707791
Marte EgerKongsberg OLN-åpen
Per Øivind EgerKongsberg OLH 40-
Anne EikenKongsberg OLD 17-20 NM3599107
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-20 NM3475951

Konnerud IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 15-163122363
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-20 NM3596343
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-20 NM3819083
Audun HeimdalKonnerud ILH 17-20 NM3818846
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-3719333

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OLD 17-20 NM3481462

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kim Farnes HansenLierbygda OLH 50-3815859

Lillehammer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Valborg MadslienLillehammer OKD 21- NM3638962

Løten o-lag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lagD 21- NM3316429
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21- NM3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21- NM3487378

Notodden OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen SlokvikNotodden OLDirekte kort3486859
Snorre SlokvikNotodden OLH 15-163488665
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15-163488517

Nydalens SK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SKH 50-3561305
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 15-163641230
Audun BerganNydalens SKH 17-20 NM3607686
Gaute BerganNydalens SKH 13-143604097
Ole Petter HaugenNydalens SKH 50-3782349
Lars LystadNydalens SKH 50-
Anne MadslienNydalens SKD 50-3818739
Kari MadslienNydalens SKD 50-3552866
KyongSa RiNydalens SKDirekte kort3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 17-20 NM3476496

OL Toten-Troll (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollH 11-123832144
Lars FlaskerudOL Toten-TrollN-åpen3831997
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH 15-163831732
Ole Solli KvikstadOL Toten-TrollN-åpen3216736
Jakob MoOL Toten-TrollH 15-163831831
Peder MoOL Toten-TrollN-åpen3831658
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollH 11-123831880

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 17-20 NM3617628

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegnH 60-3367257

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-20 NM3571817

Raufoss IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL OrienteringDirekte lang3693603
Dorthe B. SeierstadRaufoss IL OrienteringD 17-20 NM3803335

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD 40-

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IFH 50-3559564

Tyrving IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias MolundTyrving ILN-åpen
Kjetil MolundTyrving ILH 40-
Magnus MolundTyrving ILH 11-12
Henning SpjelkavikTyrving ILDirekte lang3739919

Vang OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OLH 17-20 NM3515509
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-20 NM3638889
Eskil FrøislandVang OLH 17-20 NM3576477
Even LindaasVang OLH 17-20 NM3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-20 NM3659539
Heidi Therese WiestVang OLD 17-20 NM3574712

Wing OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian HohlWing OKH 21- NM3694288
Lars Hol MoholdtWing OKH 21- NM3678315
Øystein Kvaal ØsterbøWing OKH 21- NM3777877

Annonser

IOF Eventor