Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 11 desember 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 282 påmeldte deltakere.

D 17- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emmy AlbinssonIFK Mora OK
Elsa AnderssonDomnarvets GoIF3314374
Gabriele AndrasiunieneLithuanian team
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Åse BerganNydalens SK3612249
Sofia BerglundIFK Mora OK3709904
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Emelie BrudinIFK Mora OK
Tereza ChrástováCzech ski-o team
Ane DyrkornEiker OL3684875
Marianne DæhliHalden SK3618022
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Markéta FirešováCzech ski-o team
Elin FjellströmGarphyttans IF3638921
Adelina FunkeLeksands OK
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Anna HerbertTäby OK3697208
Anežka HlaváčováCzech ski-o team
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Hana HorvátováCzech ski-o team
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Elin HållHJS Vansbro OK
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL
Veronika KubínováCzech ski-o team
Rozálie KuchařováCzech ski-o team
Anine LomeHamar OK3560125
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Lotte MyklemyrEiker OL3643228
Maren NorderudTyrving IL3668670
Kathinka RogstadKongsberg OL3598224
Elin SchagerströmGarphyttans IF3314556
Dalia SiudikieneOK Azuolas
Ingrid StengårdFältjägarnas IF3743390
Synne StrandAsker Skiklubb3739596
Kari SvingheimLillehammer OK3709821
Regina TokárováCzech ski-o team
Andrea VaneboKongsberg OL
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Sarah WølloKongsberg OL3656295

H 17- (90)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Ignas AmbrazasLithuanian team
Emil AnderssonHaninge SOK
Petras AndrasiunasLithuanian team
Oliver AngelsiööOK Linné
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Peter ArnessonBottnaryds IF3321056
Emil ArvidssonSäterbygdens OK3630019
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603
Stanimir BelomazhevHadeland OL3579760
Audun BerganNydalens SK3607686
Gustaf BerglundIFK Mora OK3604113
Rikard BergströmKvarnsvedens GoIF OK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Erlend BrendstuenHalden SK3574563
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Lars BukkehaveLillehammer OK
Klaus CsucsVSK Csikszereda
Adrian DahlströmIFK Mora OK3313624
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Sølve DrageKongsberg OL3782216
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Eskil FrøislandVang OL3576477
Andrej GerasimovLithuanian team
Martin GranbergIFK Mora OK3702073
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Olle GrywenzOK Linné3693058
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Jan HašekCzech ski-o team
Ondřej HasmanCzech ski-o team
Sondre Kvalø HaugFet OL213385
Aslak HeimdalKonnerud IL3559564
Audun HeimdalKonnerud IL3719333
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Ondřej HlaváčCzech ski-o team
Christian HohlWing OK3694288
Tarjei HoloFossum IF3388733
Roman HorynaCzech ski-o team
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Elias JonssonNydalens SK3561495
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
William KarlssonVästerbergslagens OL
Regimantas KavaliauskasLithuanian team
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Even LindaasVang OL3651452
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Tomáš MilánCzech ski-o team
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Linus MoodIFK Mora OK
Nicola MuellerIFK Mora OK
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Josef NagyCzech ski-o team
Rasmus NordgrenOk Kåre3786001
Edvin NordströmTäby OK3688876
Zeb PalmHJS Vansbro OK
Vitalijus PetrulisLithuanian team
Lukáš RichtrCzech ski-o team
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Rimmo RõõmOK Ilves3496460
Syver Røhnebæk KongsrudModum OL3655255
Oskar SandbergSäterbygdens OK3625829
Ondřej StarýCzech ski-o team
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Simion SuciuVSK Csikszereda
Kasparas SulcysPerkunas OK
Nerijus SulcysLithuanian team
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL3689411
Zoltan SzepVSK Csikszereda
Ove SætraHadeland OL3677697
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Ondřej VystavělCzech ski-o team
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001
Loke ÖstangårdGamleby OK3810835

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Marie KravdalGjø-Vard OL3642733
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Helene ScheeleNydalens SK
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Hanna SpangbergKonnerud IL
Johanne StorhaugKonnerud IL
Minna Sofie WingstedtHalden SK3665916
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3656352

D 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Jenny HaakstadNydalens SK3671153
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Marie LilandNydalens SK
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Kamilla LomeHamar OK3653094
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL3668803
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3630720
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 17 kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb
Sara ErikssonIFK Mora OK3307246
Erica OlssonIFK Mora OK

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK
Valborg MadslienLillehammer OK3638962
Maiken Skirstad MoNydalens SK
Hanne Lerche RaadalHalden SK3608270
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll
Mette SpangbergKonnerud IL

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3390408
Maria JonssonNydalens SK
Agnetha le ClaireFK Herkules
Anne MadslienNydalens SK3327434
Kari MadslienNydalens SK3552866
Anne Kristine NorderudTyrving IL
Tone StoklandSandefjord OK3409117
Alix Young VikNydalens SK

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siiri PoopuuOK JOKA

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Amund FlaskerudOL Toten-Troll
Lars FlaskerudOL Toten-Troll
Arvid HöglundFK Herkules
Hannes PerssonFK Herkules
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll
Albin SvenssonFK Herkules
Ask Felland SætnanFossum IF
Liam WingstedtHalden SK3654662

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Jonas AarsethNydalens SK
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Gaute BerganNydalens SK3604097
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Emil GrønliFreidig
Petter HanekampNydalens SK
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Mats LindaasElverum OK3642972
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erlend BørliFossum IF3682663
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Jonas GrønliFreidig3217478
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Håkon HolstadFreidig3649894
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Isak JonssonNydalens SK3602398
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jo Even KolstadFreidig3642055
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275
Sigurd KvammeOL Toten-Troll
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Jakob MoOL Toten-Troll
Åsmund SlokvikNotodden OL3488517
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Lars Young VikNydalens SK3656881
Tobias WesselFet OL
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408

H 17 kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik SveenVang OL3711017

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK3622974
Kjetil BjørloHalden SK3694023
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Ondřej HašekCzech ski-o team
Christian JomaasFossum IF3415551
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Bjørn MartiniAsker Skiklubb
Olav NedrelidOppsal Orientering483388
Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL3321825
Kestutis SiudikasOK Takas
Bent Erik SkaugOppsal Orientering3621513
Erlend SlokvikOL Toten-Troll
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Martin ØhmanGjø-Vard OL

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK
Torleif AhlsandKjelsås IL3234192
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Hallvard BergTyrving IL3780442
Nils BerganNydalens SK3613114
Charles Bromley GardnerBAOC
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK3632411
Kim Farnes HansenLierbygda OL3380912
Lars FremstadLarvik OK
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Terje HenriksenAsker Skiklubb
Geir Holm GundersenSturla, IF3376068
Sören JonssonNydalens SK
Erlend Hermod RåheimFet OL3784907
Øystein WiggenByåsen IL3560349
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK

Annonser

IOF Eventor