Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 25 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte lag.

DH 11-16 (18)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Helene Bjørkvold Jendal179910
2Heidi Kristina Sebjørnsen503394
3Sivert Sande Kverme179826
4Eivind Berner Myhre187105
Fossum IF 2
1Sondre Zahl Hagen213227
2Ragnhild Blom-Hagen177485
3Kathinka Zahl Hagen195897
4Vebjørn Blom-Hagen212353
Fossum IF 3
1Sindre Vie Strisland191343
2Marielle Michelsen143028
3Eirik Vie Strisland191201
4Birk Felland Sætnan213433
Heming Orientering 1
1Malene Teresia Jebsen204667
2Ella Berstad157141
 Kåre Peter Krohn Gjessing222540
 Paul Johan Slungaard201915
 
3Live Østvold181518
 
4Kristian Østermann187042
Heming Orientering 2
1Hanna Eckhardt Andersen216924
2Fredrik Berning Borchsenius225126
 Fridtjof Reusch194460
3Maya Jones Arnesen171152
4Henrik Reusch194450
IL Tyrving 1
1Ådne Skjærstein502428
2Eileen Bjanes210911
 Kristine Solbakken211334
3Iris Holst181925
4Mina Jørgensen200361
Indre Østfold OK 1
1Elida Sagli Gudim187069
2Tidemann Lier225227
3Amund Øiseth Bedin197991
4Kristoffer Halsnes187003
Indre Østfold OK 2
1Theodor Lier186901
2Elma Sagli Gudim187218
3Gea Øiseth Bedin197855
4Peder Aabogen Haugaard203671
Måren OK / Kolbotn og Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 2
1Noor Dirro-Helu203003
2Simen Rønning Johansen89684
 Thor Trandem Kvåle212540
 Magnus Endresen213002
3Alva Marika Niklasson211717
 
4Nils Tveite184396
Notodden OL 1
1Jakob Schia Løe86892
2Synne Sandven501119
3Emma Engehult213060
 
4Åsmund Slokvik207902
Nydalens SK 1
1Kasper Bakken Ulseth200477
2Marie Saugestad501013
3Frida Solsrud187089
 Rolf Andreas Berg192670
4Teodor Mo Hjelseth502697
Nydalens SK 2
1Anders Håvard Larsen186126
2Maja Mo Hjelseth224289
 Hanne Wærp Hauge213631
3Elise Wærp Hauge194109
 Eirik Frydenlund Norling202158
4Gaute Bergan502486
OK Moss 1
1Sondre Ladim192159
2Frida Hovgaard Eisvang197027
3Karoline Bjørnerød145251
4Alfred Bjørnerød170812
OK Moss 2
1Ingrid Bratland Tjernshaugen197030
2Julie Sophie Wold175924
3Adam Kristiansen502914
4Christopher Ladim192251
Oppsal Orientering 1
1Anselm Reichenbach186907
2Ask Olaussen231284
 Eskil Kolshus217701
 Jakob A. Gjedebo217720
 Sondre Olaussen225060
 Christoffer Ånensen207718
3Tina Kalleson206498
 Katrine Bjordal Veggan203807
4Ane Sofie Krogh203312
Oppsal Orientering 2
1Sigurd Rødnes183906
2Wilmine Resvoll Skaug192707
 Ane Hustvedt212682
 Ingeborg Roll Mosland212069
3Jonas Krogh203311
 Birk Thorstensen186912
4Amélie Aamodt204267
Østmarka OK 1
1John Otterlei179410
2Ellen Margrete Stubban Hygen224191
3Mathias Linløkken208390
4Alexandra Linløkken158320
Ås-NMBU Orientering / Måren OK 1
1Carmen Dirro203743
2Luciana Maria Svads207640
 
3Mikkel Vaaje-Kolstad212191
 Anders Bredal-Andersen211957
4Vegard Aarstad192756

D 17 (5)

NavnLagoppstilling
Bækkelagets SK 1
1Marthe Gløersen501217
2Lisa Schubnell199169
3Lone Brochmann208706
Nydalens SK 1
1Anne Johanne Lind Nørbech149001
2Åse Bergan204666
3Sofie Aarnes170531
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Johanne Bratland Tjernshaugen501008
3Selma Kristiansen502913
Oslostudentenes IK 1
1Lea-Rebekka Tonjer223622
2Audrun Utskarpen195740
3Hanne Maria Vister208969
Ås-NMBU Orientering 1
1Rannveig W. Nordhagen91574
2Ina Catharina Storrønning96649
3Mari Brøndbo Dahl206914

H 17 (11)

NavnLagoppstilling
Bækkelagets SK 1
1Vetle Christiansen217084
2Carl Godager Kaas500299
3Anders Storbraten483387
Bækkelagets SK 2
1Simen Smestad207863
2Pål Christian Ingierd185198
3Kristian Ruud503508
Nydalens SK 1
1Halvor Saunes195811
2Audun Bergan501605
3Torstein Hole197809
OK Moss 1
1Christian Schive207789
2Thomas Tubbehaugen176272
3Donatas Kontautas503666
Oppsal Orientering 1
1Ola Marius Pedersen165633
2Olav Johannes Deelstra79816
3Bent Erik Skaug192707
Oppsal Orientering 2
1Ludvig Rødnes183908
2Lavran Thorstensen500581
3Per-Ivar Nikolaisen186830
Oppsal Orientering 3
1Ole Martin Edstrøm181663
2Halvor Hobøl187259
3William Resvoll Skaug408050
Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI 1
1Mikael Olausson208560
2Vegard Line203230
3Ivar Seierstad222581
Turun Metsänkävijät 1
1Erling Sommerfeldt72042
2Erik Thorsson488246
3Sami Hämälistö485692
Østmarka OK 1
1Hans Kristian Stubban Hygen186841
2Terje Linløkken210922
3Hans Olav Hygen186840
Ås-NMBU Orientering 1
1Linus Olhans229709
2Endre Aaen187185
3Øystein Garsrud Tvedt181696

D 150 (2)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Kjersti Hov181360
2Hildegunn Grønseth225132
3Magnhild T. Mølnvik201695
Nydalens SK 1
1Anne Marit Bjergaard214920
2Inger Johanne Eikeland202185
3Ellen Marie Turter188728

H 130 (16)

NavnLagoppstilling
Fet OL 1
1Tom Bergan181103
2Asgeir Lium410821
3Kyrre Gran180192
Fossum IF 1
1Torbjørn Blom-hagen203011
2Ivar Mølnvik501251
3Morten Heir178354
Fossum IF 2
1Stein H. Hagen206289
2Håkon Jendal214746
3Knut Jostein Sætnan193630
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Christian Reusch194449
3Ola Peter Krohn Gjessing181982
IL Tyrving 1
1Are Kristiansen502380
2Jens Christian Holst192324
3Nora Skauen182125
Indre Østfold OK 1
1Thomas Bedin411313
2Asle Sagli Gudim145134
3Rune Blågestad187067
Indre Østfold OK 2
1Dag Arne Lier186900
2Rune S. Nielsen197966
3Roy Vidar Johannesen199074
Indre Østfold OK 3
1Øyvind Thømt501222
2Trond Retteraasen199334
3Sindre Valsgård88628
Notodden OL 1
1Robert Fredriksen502352
2Rune Engehult207904
3Kristin Sandven182001
Nydalens SK 1
1Jan Tore Henriksen184297
2Per Ola Ulseth170668
3Terje Wiig Mathisen190637
Nydalens SK 2
1Sindre Langaas203666
2Bjørn Hauge502450
3Nils Bergan191246
OK Moss 1
1Øystein Olsen89387
2Henning Bratland Carlsen175816
3Tore Bjørnerød61943
OK Moss 2
1Thomas Roskifte501165
2Øyvind Løken187141
3Hallvard Koren84741
OK Moss 3
1Torgeir Snilsberg67577
2Erik Sandbæk121799
3Christopher Schive207790
Oppsal Orientering 1
1Espen Wigaard502092
2Eilert Aamodt222524
3Morten Mosland402241
Oppsal Orientering 2
1Rolf Hustvedt37053
2Roar Pedersen203405
3Runar Thorstensen178176

H 170 (8)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
Bækkelagets SK 1
1Yngvar Christiansen63823
2Arne Torgersen38368
3Eldar Børsum181968
Måren OK 1
1Lars Petter Endresen502121
2Stein Turtumøygard502381
3Per Hermann Krøger226133
Notodden OL 1
1Petter Løe86885
2Hugo A. Christensen480044
3Harald Kvisli207900
OK Moss 1
1Stein Klyve64749
2Karl Aasmund Erøy67804
3Bjørn Arnfinn Paulsen155729
Oslostudentenes IK 1
1Guttorm Egge210110
2Are Eriksen195715
3Magne Vollen91022
Vestre Akers SK 1
1Ketil Berge205708
2Tormod Øvergaard204224
3Torgny Hasås210128
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Rune Teigland97860
3Knut Edvard Helland183665

D 120 (4)

NavnLagoppstilling
Indre Østfold OK 1
1Linda M. Torper Bystrøm229638
2Marit Nandrup Pettersen88624
3Ann Helen Aabogen Haugaard229751
Måren OK 1
1Linn Mei Waaler212721
2Kjersti Holt Hanssen197958
3Tove Strand400534
OK Moss 1
1Ellen Ladim197033
2Astrid Bjørnerød198017
3Hanne Wold96146
Oppsal Orientering 1
1Kari-Ann Ånensen182138
2Elin Kalleson206250
3Vigdis Hobøl88975

Annonser

IOF Eventor