Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til IvarO-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: IvarO-løpet
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: lørdag 27 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 284 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Natalie KollerudLillomarka OL187119
Pernille Medalen BerntsenAsker Skiklubb225258
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb207490

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb225319
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Marthe Graff-WiikRøyken OL211867
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Johanna WidmaierFossum IF225341
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersTyrving IL212783

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine FosseNydalens SK224447

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering157141
Eileen BjanesTyrving IL210911
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Morten FjellRøyken OL212850
Selma FærdenNordre Follo Orientering197155
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Karen SkaugeHeming Orientering187301
Luciana Maria SvadsMåren OK207640

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Carmen DirroMåren OK203743
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Mina JørgensenTyrving IL200361
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Ea LunøeNydalens SK502930
Ada WulfsbergNydalens SK501377

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Margrethe UllernTyrving IL199341

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne Daling NannestadRøyken OL234926

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

D 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenTyrving IL207592
Karen BjergaardNydalens SK180935
Betty Ann BjerkreimTyrving IL183853
Maria BrodinFossum IF94472
Elena GrandNydalens SK187012
Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb
Agnes LeoHalden SK
Cristina LuisNydalens SK170785
Siri Eidnes MellemOslostudentenes IK226656
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Britta FismenFossum IF79825
Kine OddenMåren OK203777
Trine OldernesLillomarka OL168298
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Grete BerntsenMåren OK400598
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Elin BrekkeLillomarka OL411680
Rine HanssenByåsen IL145211
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Inger SchibstedRøyken OL179406
Tove StrandMåren OK400534
Ida SyversenRøyken OL500585
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Wenche HultgreenTyrving IL186240

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Kjersti ThoStabæk IF87564
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK502094
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
Casper MayerTyrving IL211879

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Aksel EideBækkelagets SK204533
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Jonas MayerTyrving IL212539
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Håvard Rekve LianFossum IF211914

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HeitmannFossum IF213644
Lavrans HirschTyrving IL213521
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Erlend OtterleiØstmarka OK203228

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb502810
Magnus JystadØstmarka OK212531
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Oliver NilsenFossum IF213244
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin FismenFossum IF225242
Martin JystadØstmarka OK212619
Lavrans UllernTyrving IL211369
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Erlend BørliFossum IF171140
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK501469
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Andreas Juell LarsenTyrving IL181975
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
John OtterleiØstmarka OK179410
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Per SørbergRaumar Orientering203427

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Sam LunøeNydalens SK177010
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Knut SelstadFossum IF178217
Martin Andresen SkotteFossum IF221013

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve BotnenBø OL89665
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
David GottfridssonLillomarka OL193617
Haakon IngvaldsenNydalens SK91484
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK502771
Thor MellaOppsal Orientering187259
Torstein Eidnes MellemNydalens SK234824
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Mats NordbrødenHalden SK184943
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Stefan RingOK Löftan199548
Erik RåbergOK Tyr200443
Henning C StrandhagenRøyken OL161009
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

H 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Håkon BørliFossum IF191200
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Olav EideBækkelagets SK146383
Anders FærdenNordre Follo Orientering89765
Kjetil HagenAsker Skiklubb206918
Olav HasaasFossum IF192554
Ståle HeitmannFossum IF500614
Nils-Erik HirschTyrving IL189007
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Christian ReuschHeming Orientering194449
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

H 50- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Espen BerghOppsal Orientering168075
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering500051
Martin GranlyLillomarka OL181270
Stein H. HagenFossum IF206289
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Håkon JendalFossum IF214746
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Arne KongsnesNordre Follo Orientering500563
Odd Arne LianIL Koll211361
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein MellaOppsal Orientering204225
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erik NæssØstmarka OK227720
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Gunnar PedersenAsker Skiklubb501102
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian BuggeRøyken OL500615
Morten DueMåren OK400286
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Mathias MartinsenHeming Orientering181778
Bård NatvigNittedal OL217340
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Per Ove TransethRøyken OL234917

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Jon FærdenNordre Follo Orientering186847
Einar HemLillomarka OL501213
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094

Direkte A (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Ove HildrumLillomarka OL181295
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Tellef Juell LarsenTyrving IL213585
Sigbjørn OddenMåren OK203821
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Vemund RønnebergRøyken OL215528
Tibor VáriSturla, IF209842
Øystein ØstermannHeming Orientering179812

Direkte B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb228400
Bjørg BogstrandNydalens SK483537
Morten FjellRøyken OL211494
Cathrine FrydenlundNydalens SK213628
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Aagot HartmannRøyken OL171033
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb207594
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering98665
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK168391
Peter NylundHaugerud IF502485
Kristian NæssNydalens SK503951
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline EkebergKlubbløs
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308

Annonser

IOF Eventor