Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grankvistløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Grankvistløpet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 29 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

Damer A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK413285
Heidi VogtØstmarka OK68166

Damer A Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid NermoenØstmarka OK220857

D13-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BrevikØstmarka OK212503
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Matilde HolenØstmarka OK203517
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Magnus JystadØstmarka OK212531
Henrik LinløkkenØstmarka OK187062

Herrer A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Eirik HodneOddersjaa SSK68012
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841

Herrer A Kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn AasFet OL180191
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Trond KortnerØstmarka OK181802
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Erik NæssØstmarka OK227720
Petter NæssOppsal Orientering189041
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Andreas RambergØstmarka OK207518
Inge RambergØstmarka OK172946
Magnus RambergØstmarka OK207387
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Herrer A Ekstra Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Per StefferudTorridal IL66840
Rune TeiglandØstmarka OK97860

Åpen C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Nils Ivar HuuseØstmarka OK224181
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Brage KnutsenØstmarka OK
Hanne LodgaardØstmarka OK
Katrine LodgaardØstmarka OK183818
Line Aas MjøsterØstmarka OK187189
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK212510
Ping OuyangØstmarka OK229471
Martine RøiselandØstmarka OK
Sverre SandernesØstmarka OK212536
Kristine Von SimsonØstmarka OK

Åpen N (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma BirkelundØstmarka OK
Gina BrevikØstmarka OK212046
Malin Arntzen HaugØstmarka OK212530
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Emil HuuseØstmarka OK212171
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Martin JystadØstmarka OK212619
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Frida Sundt LyngøyØstmarka OK
Ove LyngøyØstmarka OK
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Kristoffer NomelandØstmarka OK223617
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Solveig Ruud TednesØstmarka OK68162
Regine RøiselandØstmarka OK224232
Håvard RønningenØstmarka OK
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Elisabeth Aune SundtØstmarka OK

Annonser

IOF Eventor