Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 10 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 17-181953

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLD 65-188991

Bø OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunn BotnenBø OLD 55-89661
Jarle BotnenBø OLH 55-170925
Såmund BotnenBø OLH 17-88669
Synnøve DalvaBø OLD 65-88670
Per Chr. HagenBø OLH 55-227680
Arne LandeBø OLH 65-227677
Steinar LandeBø OLH 17-88666
Inger Lise SolbergBø OLD 75-208756
Olav SolbergBø OLH 75-203367
Elise StørenBø OLD 15-16203364
Emilie StørenBø OLD 17-C176315
Victoria StørenBø OLD -10
Øyvind StørenBø OLH 45-203258
Siggen YtrehusBø OLH 17-217280

Drangedal OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gro HagenDrangedal OLD 17-C227070
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OLD 17-C227624
Jon Arne HagenDrangedal OLN-åpen
Silje HagenDrangedal OLD 13-16C227069
Anna Henriette StraumeDrangedal OLD 15-16203548
Stina Anlaug SætreDrangedal OLD 17-C

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gjermund RørenEiker OLH 17-173451

Hedrum OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OLD 65-186972
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH 65-203393
Helge FossheimHedrum OLH 65-182064
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OLH 45-182011
Martin NaufHedrum OLH 65-182122
May NordkveldeHedrum OLD 17-N187231
Per Dag NordkveldeHedrum OLH 55-187249
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 75-203598
Ludvig SkramdalHedrum OLH 11-12187325
Marlene SkramdalHedrum OLD 13-16C187326
May-Britt SkramdalHedrum OLD 17-C187295
Per Einar StrømHedrum OLH 45-221210

Høydalsmo IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILH 35-192443

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsH 65-157021

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 65-502481

Larvik OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar DrengLarvik OKH 65-488284
Randi Kristin NærumLarvik OKD 55-180802
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 65-502669

OK Skeidi (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiH 45-500673
Carl Ove BergOK SkeidiH 65-181694
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 45-89677
Helge GisholtOK SkeidiH 17-94900
Hanne HerumOK SkeidiD 55-89671
Dag KristensenOK SkeidiH 55-206256
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 75-211595

Porsgrunn OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OLD 17-C192954
Jan GatevoldPorsgrunn OLH 45-221108
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 17-C89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 65-200404
Eli KlovningPorsgrunn OLD 65-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 75-229517
Kjell MeenPorsgrunn OLH 65-221464
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 55-206517
Atle RemmePorsgrunn OLH 65-186202
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 65-184537
Kjell WestinPorsgrunn OLH 55-480106
Lenka WestinPorsgrunn OLD 45-92307

Skien OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell DolvaSkien OKH 65-185921
Ingunn GåsoddenSkien OKD 17-C185626
Rune LaurantsenSkien OKH 55-114912
Harald OmlandSkien OKH 55-184463
Espen RaastadSkien OKH 55-211809
Rita RaastadSkien OKD 17-C502129
Ingrid StrandeSkien OKD 65-195812

Stokke IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Martin GjeinStokke ILH 65-203627
Georg Røed GjertsenStokke ILN-åpen224350
Lars Georg GjertsenStokke ILH 35-211583
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-231205
Runar KittilsenStokke ILH 65-169014
Karen RøedStokke ILD 17-C211578

Annonser

IOF Eventor