Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 10 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Jon Arne HagenDrangedal OL

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria StørenBø OL

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HagenDrangedal OL227069
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Henriette StraumeDrangedal OL203548
Elise StørenBø OL203364

D 17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Gro HagenDrangedal OL227070
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL227624
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Rita RaastadSkien OK502129
Karen RøedStokke IL211578
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Emilie StørenBø OL176315
Stina Anlaug SætreDrangedal OL

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn BotnenBø OL89661
Hanne HerumOK Skeidi89671
Randi Kristin NærumLarvik OK180802

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Synnøve DalvaBø OL88670
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Inger Lise SolbergBø OL208756

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Såmund BotnenBø OL88669
Helge GisholtOK Skeidi94900
Steinar LandeBø OL88666
Gjermund RørenEiker OL173451
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Siggen YtrehusBø OL217280

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Lars Georg GjertsenStokke IL211583

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Per Einar StrømHedrum OL221210
Øyvind StørenBø OL203258

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BotnenBø OL170925
Per Chr. HagenBø OL227680
Dag KristensenOK Skeidi206256
Rune LaurantsenSkien OK114912
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Harald OmlandSkien OK184463
Espen RaastadSkien OK211809
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Kjell DolvaSkien OK185921
Einar DrengLarvik OK488284
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Runar KittilsenStokke IL169014
Arne LandeBø OL227677
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Olav SolbergBø OL203367

Annonser

IOF Eventor