Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom - Verdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM mellom - Verdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 10 juni 2017 - søndag 11 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 176 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 15-16199482Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-20208919Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Rine HanssenByåsen ILD 50-145211Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 50-199602Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Andrine VikenByåsen ILD 17-20181017Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILH 21-195952

Freidig (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidigD 50-182039Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Øyvind Bremeraunet SchjelderupFreidigH 50-210013Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Arild H ClausenFreidigH 40-179864
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 21-186037
Mari EidsmoFreidigD 13-14142824
Tristan HalvorsenFreidigH 11-12176201Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Ole Wanvik HaugenFreidigH 21-165123
Tora KittilsenFreidigD 11-12207404
Una KittilsenFreidigD 11-12206519
Vegard KittilsenFreidigH 15-16153660
Åshild KolstadFreidigD 21-182129
Oscar LyngenFreidigH 21-222709
Janne Fossum MalmringFreidigDirekte B203660
Linus Fossum MalmringFreidigN-åpen
Olle MalmringFreidigDirekte A206218
August MaskeFreidigH 13-14212807
Kjetil MølnvikFreidigH 21-211357
Maj-Lisbet RønningFreidigD 40-207676
Hanne SandstadFreidigD 21-206030Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Lars SandstadFreidigH 15-16142524Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Malin SandstadFreidigD 21-159550Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Mathea Spets StorhovFreidigD 13-14182074Dag 2
Oskar Spets StorhovFreidigH 21-215145Dag 2
Simen Spets StorhovFreidigH 15-16203586Dag 2
Vegard Lereim StorliFreidigH 11-12212820
Vilde Lereim StorliFreidigD 15-16179918
Nils Olav VennevikFreidigH 60-497403Dag 2

Frol IL (39)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas AlstadFrol ILN-åpen206018Dag 2
Magnus AlstadFrol ILH 11-12208684Dag 2
Tobias AlstadFrol ILH 15-16195842
Harald BakkenFrol ILH 60-234920
Jørgen FiskumFrol ILH 21-187167
Magnhild ForsethFrol ILD 60-198803
Maren GrandeFrol ILD 21-160101
Arne GrevskottFrol ILH 50-216867
Mari Kilskar GrevskottFrol ILD 15-16186921Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Øystein HaugFrol ILH 21-179806
Erik Myhr ImslandFrol ILH -10180905Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Iselina Myhr ImslandFrol ILD 13-14195735Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Martine Myhr ImslandFrol ILD 11-12208574Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21-502893
Olav Martin IndgaardFrol ILH 50-80376
Ulf Forseth IndgaardFrol ILH 21-190906
Randi JensenFrol ILD 50-187148
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600
Jo Severin MatbergFrol ILH 50-234911Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Johan Otto MunkebyFrol ILH 21-195938
June MunkebyFrol ILD 13-14176160
Ragne MunkebyFrol ILD 17-20226175
Bjørn Olav NygårdFrol ILH 60-62350Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Sara ProforsFrol ILD 21-192448Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Ivar ReinåsFrol ILH 60-187166Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Fritjof SandstadFrol ILH 60-80399Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Paul SirumFrol ILH 21-211470
Torbjørn SirumFrol ILH 60-187034Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol ILD 21-80371Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Lars Sandstad SkjesetFrol ILH 21-187219
Yngve SkogstadFrol ILH 21-502895
Bente H. SundsvikFrol ILD 50-98557Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Espen SundsvikFrol ILH 21-80796Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Line SundsvikFrol ILD 21-144211
Stian SundsvikFrol ILH 21-234909
Guro TorpeFrol ILD 21-217270Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Håvard VassendenFrol ILH 21-180756
Gunnar VatnFrol ILH 40-187134
Sigurd VatnFrol ILH 13-14187160

Grong IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil EriksenGrong ILH 60-152649Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Jorunn LilleslettGrong ILDirekte B187922Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Anna SkorstadGrong ILD 13-14212990Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Sondre SkorstadGrong ILH 11-12212646Dag 1, KM mellomdistanse NTOK

IL Leik (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikD 40-205505
Tone AlmåsIL LeikD 40-226140

Inderøy IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars StavranInderøy ILH 70-80624

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid OkkenhaugNTNUID 21-209912

OK Skøynar (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin FiskvikOK SkøynarD 60-181564
Tone FlægstadOK SkøynarDirekte C
Lise Tuset GustadOK SkøynarDirekte C227780Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Hallvar HallanOK SkøynarH 15-16186846
Hege HallanOK SkøynarD 15-16206280
Håkon HallanOK SkøynarH 11-12204402
Guro HegstadOK SkøynarD 11-12206279
Hege HegstadOK SkøynarDirekte B186948
Laura HegstadOK SkøynarN-åpen186952
Simen HegstadOK SkøynarH 15-16151236
Erling Andreas RonglanOK SkøynarH 40-206179
Louise RonglanOK SkøynarD 15-16186951
Terje RønningOK SkøynarH 50-188799
Trym Nergård RønningOK SkøynarH 15-16181491
Hannah Gustad StrømOK SkøynarD 11-12227789Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Ingrid Gustad StrømOK SkøynarN-åpen204332Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Lars StrømOK SkøynarH 40-227781Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Joar SvendgårdOK SkøynarH 40-62096
Marit SvendgårdOK SkøynarD 11-12144730
Morten SvendgårdOK SkøynarH 17-20186842
Håvard VeieOK SkøynarH 15-16206180
Aksel VeskeOK SkøynarH 15-16204339

OL Trollelg (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir PaulsenOL TrollelgH 50-179391Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 21-191301Dag 2
Jan SchmidOL TrollelgH 21-211189Dag 2
Ruth SchmidOL TrollelgD 60-211204Dag 2
Roar SkulbørstadOL TrollelgH 40-191298

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 21-195740

Snåsa IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line Okkenhaug SjuleSnåsa ILD 21-91610

Steinkjer OK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OKH 11-12212154Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Atle DengerudSteinkjer OKH 21-204808
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKD 17-20203267Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKD 17-20203266Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Kari GrindbergSteinkjer OKD 40-204819Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKH 17-20192182
Vegard JermstadSteinkjer OKH 13-14204813
Rolf KarsetSteinkjer OKH 70-203506
Grete KristiansenSteinkjer OKD 17-20204789
Gunhild KvistadSteinkjer OKD 50-195961Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Marius Landsem MelhusSteinkjer OKH 17-20195767Dag 2
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKH 13-14212273
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKH 17-20165236
Svein Anders MelhusSteinkjer OKH 40-165329
Fredrik MøllerSteinkjer OKH 13-14203345Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Karita MøllerSteinkjer OKD -10212244Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Marius MøllerSteinkjer OKH 15-16195832
Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OKD -10211955Dag 2
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKH 50-204800
Sindre TusetSteinkjer OKH 13-14212111Dag 1, KM mellomdistanse NTOK

Stjørdals-Blink Orientering (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224961
Margit EideStjørdals-Blink OrienteringD 50-165124Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-20222632Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Jakob HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 40-502655Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Monica HægstadStjørdals-Blink OrienteringD 40-173366
Håvard KjesbuStjørdals-Blink OrienteringH 40-203343
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink OrienteringD 40-502656
Henrik KraftStjørdals-Blink OrienteringH 15-16227490Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink OrienteringDirekte B165295Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Kyrre KraftStjørdals-Blink OrienteringH 40-165294Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringD 11-12187186
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringH 40-187051Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringDirekte B203654
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224950Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink OrienteringH 50-211305Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 13-14153614Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Emilie StandalStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224966Dag 2
Gustav StandalStjørdals-Blink OrienteringN-åpen223952Dag 2
Rigmor StandalStjørdals-Blink OrienteringDirekte C203344Dag 2
Rune SævikStjørdals-Blink OrienteringDirekte B502543Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Sigurd SævikStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224090Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Mette WanvikStjørdals-Blink OrienteringD 40-503967Dag 1, KM mellomdistanse NTOK

Tynset IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 17-20501105
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFD 50-71311

Verdal OK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OKD 11-12212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OKD 13-14213119
Ovid Baglo BjørkengVerdal OKN-åpen
Asgeir BrustadVerdal OKH 60-197747Dag 1, KM mellomdistanse NTOK
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OKN-åpen212545
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKN-åpen223888
Per GrandeVerdal OKH 50-160102
Sofie HallemVerdal OKD 17-20203553
Aleksander Tanem IversenVerdal OKH 11-12212074
Eli KristoffersenVerdal OKD 60-80819
Sverre KristoffersenVerdal OKH 70-80126
John KvaalVerdal OKH 60-80119
Kurt Ove MelbyeVerdal OKH 40-87539
Filip Mitchell IversenVerdal OKH 11-12213017
William Mitchell IversenVerdal OKN-åpen
Jon SivertsenVerdal OKH 21-91577
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKD 11-12212613
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKH 15-16187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OKH 13-14500634
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 17-20201976
Svein Inge YdseVerdal OKH 21-228434

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin JægerWing OKD 21-176252Dag 1, KM mellomdistanse NTOK

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Endre AaenÅs-NMBU OrienteringH 21-187185Dag 1, KM mellomdistanse NTOK

Annonser

IOF Eventor