Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Åpen 25-manna test

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Åpen 25-manna test
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 27 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

30 min A (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SK198850
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Kjetil BjørloHalden SK187303
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Dag BrenåsVarteig OL221080
Fredrik EliassonHalden SK158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Jarkko HuovilaHalden SK229664
Lacho IlievHalden SK500250
Andreas JohanssonHalden SK157999
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Peter NordbrødenHalden SK184944
Matthieu PuechIFK Göteborg209924
Mark PurkisHalden SK
Tore SandvikHalden SK192277
Jørgen VisterHalden SK199492
Emil WingstedtHalden SK208496

25 min A (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK71067
Jonatan AuneHalden SK202994
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Anni-Maija FinckeHalden SK170500
Jan GranstedtHalden SK89402
Bodil HelgerudHalden SK158822
Iliana IlievaHalden SK173098
Lizzie InghamHalden SK216466
Eva JurenikovaHalden SK184340
Jens Erik MjølnerødHalden SK91161
Claus NorstedHalden SK215109
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Helen PalmerHalden SK190327
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Jo ShepherdHalden SK85408

20 min C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Karoline AuneHalden SK194816
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Lisa JenssenHalden SK184540
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jakob TorgersenHalden SK204760
Nora TorgersenHalden SK204759
Liam WingstedtHalden SK176982

Annonser

IOF Eventor