Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TIF Viking jubileumsløp / KM mellom Hordaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TIF Viking jubileumsløp / KM mellom Hordaland
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: lørdag 10 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 125 påmeldte deltakere.

H17- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Øyvind Gaute BergStord Orientering184591
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjarte EikangerTIF Viking175911
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Geir HeksemFana IL91590
Scott JuvikIL Gular206490
Tore JuvikIL Gular216874
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Jan KocbachFana IL194000
Knut KyrkjebøTIF Viking220801
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Torbjørn OsFørde IL500501
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Niklas ProforsNTNUI204552
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Tormod SkaugeIL Gular202182
Torgeir StrandFana IL208120
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Knut UtneFana IL222547
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Dagrun Slettebø DaltveitFana IL213390
Hanne DaltveitFana IL221834
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Kristin A. EegIL Gular179796
Kristine FjellangerNTNUI500166
Kristine GrønlundFana IL177282
Randi HoleBergens TF87062
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Marian KjellevoldIL Gular188769
Siri KollerudLillomarka OL198836
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular503954
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Marianne NummedalFana IL79898
Linda RykkjeStord Orientering100200
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF226165
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

H50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Arne JohannesenIL Gular61154
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Erling StrandBergens TF186000
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

Åpen AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune VassendenHalsnøy OL91414

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

D50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF226153
Marit NipenGneist, IL158529
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

H70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Magne RaadalFana IL235218
Per VoldFana IL220842

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

D70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Svein HaukaasÅrstad IL142804
Gry Sveri LierTIF Viking195958

D/H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kristoffer Heldal HersvikFana IL224147

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Oskar HeksemFana IL213413
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

D/H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219
Amanda Daltveit SlettebøFana IL
Ingeborg StrandenesFana IL225209

D/H17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrett

D/H-10N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF60885
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Kirill EikangerGneist, IL212188
Emil HeksemFana IL211312
Memund Daltveit SlettebøFana IL
Sofia Daltveit SlettebøFana IL

Annonser

IOF Eventor