Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Publikumsløp NM Ultralang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Publikumsløp NM Ultralang
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 20 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 88 påmeldte deltakere.

H/D 5 km (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Tove AasheimAskøy OL192587
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Kjetil BjørloHalden SK187303
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Andreas DaleBergens TF206541
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Torun DyrkornEiker OL185988
Kristin EgerKongsberg OL196870
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigurd EiknerFana IL179948
Peter GisholtFossum IF198904
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Gunnar GytriFørde IL211292
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Vemund HansenTIF Viking186183
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Arne JohannesenIL Gular61154
Tore JuvikIL Gular216874
Britt KarlsenAskøy OL197152
Egil KarlsenAskøy OL197044
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Svein LingaIL Gular181793
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL226193
Øystein MelbyVang OL84213
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Andreas NysæterBergens TF226165
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Jan SteinegerGneist, IL146598
Torgeir StrandFana IL208120
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Vibeke ØyeIL Gular222669

H/D 4 km (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Lise ChristensenTIF Viking205987
Stein Ove DyngelandFana IL221119
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Per HauglandÅrstad IL211480
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Marian KjellevoldIL Gular188769
Mats LindaasElverum OK209963
Mai Helen LingaIL Gular487964
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Magne RaadalFana IL235218
Jone Peter ReistadOs Orienteringsklubb209779
Silje ReistadOs Orienteringsklubb62068
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Linda RykkjeStord Orientering100200
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Nina SoligardBergens TF217014
Ole Gunnar SølbergIL Leik226029
Ole TørnqvistFana IL192921
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Marius ØieLøten o-lag501531

H/D 3 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Siren HoplandGneist, IL195883
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Gaute LindaasElverum OK500901
Jan MolstadGjø-Vard OL217267
Ida SolliMo OK212966

H/D 2,5 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Tonje RykkjeStord Orientering213813
Ingeborg StrandenesFana IL225209
Karoline StrandenesFana IL213524
Anne SørlienGjø-Vard OL216725

Annonser

IOF Eventor