Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: søndag 27 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 165 påmeldte lag.

H17 (34)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Vegard Gulbrandsen500003
2Erling Sommerfeldt504114
3Henrik Fredriksen Aas502140
Bækkelagets SK 1
1Karl Fremstad211281
2Magne Jutulstad221404
3Rune Olsen193330
Bækkelagets SK 2
1Vetle Christiansen217084
2Håvard Myhre198915
3Felix Breitschädel210150
Bækkelagets SK 3
1Olav Ekrheim195567
2Eskil Sande Gullord186014
3Raphael Ferrand188000
Bækkelagets SK 4
1
2
3
Fossum IF 1
1Erling Hjermstad190677
2Erik Hæstad Bjørnstad197833
3Einar Melsom183652
Fossum IF 2
1Øyvind Hjermstad221133
2Oscar Hæstad Bjørnstad197879
3Emil Størmer214741
Fossum IF 3
1
2Peter Andreas Gisholt198904
3Martin Borge Heir174826
Fredrikstad SK 1
1Henrik Ottesen194878
2Oliver Hagaseth Mydske190325
3Magne Sæther999999
Halden SK 1
1Emil Wingstedt208496
2Mats Nordbrøden184943
3Markus Holter222454
Halden SK 2
1Niels Christian Hellerud206905
2Alexander Skaug Ytterbøl207830
3Erlend Brendstuen195770
Halden SK 3
1Andreas Johansson503361
2Tore Sandvik192277
3Øyvind Helgerud207805
Halden SK 4
1Øyvind Stokseth501487
2Per Olav Andersen71067
3Sigurd Myhre Andreassen196759
IL Tyrving 1
1Torgeir Nørbech500257
2Espen Jakobsen504561
3Bjørn Ekeberg500261
Indre Østfold OK 1
1Bjørn Erik Glomsrud80670
2Håkon Gjerde237996
3Thomas Bedin411313
Indre Østfold OK 2
1Dag Arne Lier186900
2Sindre Valsgård504391
3Haakon Johannesen217110
Indre Østfold OK 3
1Øyvind Thømt501222
2Vegar Arnesen504607
3Bjørn Fjeldstad62654
Lillomarka OL 1
1Matthew Speake204099
2Elias Skjolden Sørensen186896
3Mathias Benjaminsen186884
Lillomarka OL 2
1Jens Johan Brekke215086
2Eirik Høst Fossgard181321
3Kristian Markhus Brekke203229
Nydalens SK / ok södertörn 5
1502044
2Torstein Hole197809
3Sondre Ruud Bråten181939
Nydalens SK 1
1Jostein Andersen192578
2Lukas Liland202201
3Håvard Haga502921
Nydalens SK 2
1Anders Vister209926
2Bojan Blumenstein193877
3Eirik Langedal Breivik227567
Nydalens SK 3
1Alan Cherry200459
2Sindre Rønning221215
3Elias Jonsson203274
Nydalens SK 4
1Halvor Saunes195811
2Sander H. Rogndokken195911
3Gjermund Tørnqvist Halden502911
OK Moss 1
1Christian Schive207789
2Erik Rytter Jakobsen208926
3Thomas Roskifte501165
OK Moss 2
1Donatas Kontautas503666
2Thomas Tubbehaugen222453
3Vegar Kristiansen502912
Oppsal Orientering 1
1Jan Andreas Edstrøm181662
2Thor Mella187259
3Bent Erik Skaug192707
Oppsal Orientering 2
1Lavran Thorstensen500581
2Ludvig Rødnes183908
3Vigdis Hobøl221436
Oppsal Orientering 3
1Truls Hestengen178983
2William Resvoll Skaug408050
3
Oslostudentenes IK 1
1Mikael Olausson208560
2Ove Haugvaldstad200550
3Hans Rusten Wang145116
Raumar Orientering 1
1Anders Haga195480
2Tor-Arve Bjørnstad Strand501351
3Emil Bjørnstad Strand203377
Trøsken IL 1
1Daniel Oliversen202062
2Lars Øivind Amundsen400896
3Finn Henry Lillestrand91537
Østmarka OK 1
1Trond Kortner181802
2Hans Kristian Stubban Hygen503507
3Andreas Ramberg207518
Ås-NMBU Orientering 1
1Linus Olhans229709
2Per Henning Bjerva187157
3Håvard Tveite221212

D17 (16)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Lotte Markussen226296
2Jorun Ruud204272
3Nora Synnøve Woxholth500266
Bækkelagets SK 1
1Mariann Ulvestad238119
2Lene Godager Kaas152391
3Marthe Gløersen501217
Bækkelagets SK 2
1Line Hagman146575
2Ingeborg Øderud221481
3Louise Oram197974
Fossum IF 1
1Pernille Katla191341
2Åsne Naadland Holo221407
3Ingrid G. Kvålsgard160449
Fredrikstad SK / Sarpsborg OL 1
1Rikke Blakkestad Ingesen500116
2Helena Åsberg500547
3Marie Hansen206025
Halden SK 1
1Agnes Leo504590
2Bodil Helgerud158822
3Hedda Raadal Bjørlo182000
Halden SK 2
1Ellen Kathrine Svendsby226460
2Marianne Dæhli221273
3Anja Wingstedt79290
IL Koll 1
1Brita Opheim Sauar154248
2Ida Vik Presterud
3Trude Fixdal190628
IL Tyrving 1
1Kristine Fjeldbo168868
2Solveig Eline Berg203507
3Ida Tiltnes159511
Lillomarka OL 1
1Karoline Sønsterudbråten500912
2Oda Marie Colquhoun205440
3Maria Rørvik Haver502923
Nydalens SK 1
1Marion Huber Kaas226171
2Monica Tørnqvist Halden502960
3Marte Narum200006
Nydalens SK 2
1Nicole Ragvin500556
2Maria Jonsson224623
3Siri Ulvestad206420
Nydalens SK 3
1Cristina Luis170785
2Joanna Eriksson221343
3Frida Bakken Ulseth186887
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Johanne Bratland Tjernshaugen501008
3Selma Kristiansen502913
Oslostudentenes IK 1
1Siri Eidnes Mellem226656
2Hanne Maria Vister208969
3Audrun Utskarpen195740
Ås-NMBU Orientering 1
1Mari Brøndbo Dahl206914
2Ingunn Berget142835
3Wendy Fjellstad79476

H13-16 (21)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Felix Finsrud502244
2Frikk Alvaro Embergsrud205545
3Sondre Ytterbø501113
Asker Skiklubb 2
1Jakob Backer-Tellnes217112
2Vilmer Nyberg225016
3Tarje Espelin500262
Asker Skiklubb 3
1Mikael Birkelund190683
2Emil Ruud Fossheim502890
3Martin Johannessen Linnebo216964
Fossum IF 1
1Sivert Sande Kverme179826
2Vebjørn Blom-Hagen212353
3Eivind Berner Myhre187105
Fossum IF 2
1Mikkel Katla203103
2Erlend Børli504152
3Sondre Zahl Hagen213227
Fossum IF 3
1Philip Lehmann Romøren211812
2Gustav Andresen Skotte191344
3Marius Bakke186911
Fossum IF 4
1Sindre Vie Strisland191343
2Eirik Vie Strisland191201
3Birk Felland Sætnan213433
Fredrikstad SK 1
1Eirik Imrik181972
2Sondre Ottesen212553
3Bendik Eliassen500903
Fredrikstad SK 2
1Kristoffer B. Helminsen503979
2Ludvik Sæther201975
3Runar Saur Modahl183666
Halden SK 1
1Sigurd Saxe Sandvik213361
2Herman Lien Backstrøm159030
3Marieluise Schmitt Gran212683
Heming Orientering 1
1Ferdinand Fremming226030
2Kristian Østermann187042
3Magnus Eide-Fredriksen226066
Heming Orientering 2
1Henrik Reusch504388
2Fridtjof Reusch194460
3August Syrdal Øen501505
IL Tyrving / Lillomarka OL 1
1Ådne Skjærstein502428
2Kristian Juell Larsen213389
3Mathias Pedersen Vold185832
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad215056
2Theodor Lier186901
3Kristoffer Halsnes187003
Måren OK 1
1Andreas Gjetanger197814
2Magnus Endresen213002
 Simen Rønning Johansen89684
3Isak Kråkevik Åberg204557
Nydalens SK 1
1Isak Jonsson502695
2Lars Young Vik186295
3Halvor Tørnqvist Halden502959
Nydalens SK 2
1Kasper Bakken Ulseth200477
2Martin Størmer-Antonsen204746
3Rolf Andreas Berg192670
Nydalens SK 3
1Teodor Mo Hjelseth502697
2Elias Stubberud500557
3Anders Håvard Larsen186126
OK Moss 1
1Christopher Ladim192251
2Adam Kristiansen502914
3Alfred Bjørnerød170812
Oppsal Orientering 1
1Sigurd Rødnes183906
2Marius E. Aamodt224316
 Jonas Krogh203311
3Anselm Reichenbach186907
Raumar Orientering 1
1Øistein Fagerli Næss211519
2Stian Måseide Sørlie213586
3Anders Horvei180144

D13-16 (22)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ina Martini502246
2Petra Hoveid207587
3Anna Øfsthus Gravir500252
Fet OL 1
1Julie Berntzen225581
2Andrea H. Rogndokken202998
 Kristina Johansen
3Ragnhild Mathea Helmersen201888
Fossum IF 1
1Mari Brende191212
2Helene Bjørkvold Jendal179910
3Johanne Rognerud Bøe178311
Fossum IF 2
1Kathinka Zahl Hagen195897
2Ragnhild Blom-Hagen177485
3Heidi Kristina Sebjørnsen503394
Gjø-Vard OL / Nydalens SK 11
1Kristine Kravdal502699
2Marie Kravdal201972
3Elise Wærp Hauge194109
Halden SK 1
1
2
3
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2Malene Teresia Jebsen204667
 
3Live Østvold181518
Heming Orientering 2
1Ida Marie Flågen196903
2
3Ella Berstad191354
IL Tyrving 1
1Mina Jørgensen200361
2Iris Holst181925
3Emma Meyer Larsson183330
IL Tyrving 2
1Stella Holmboe151172
2Silje Slungaard502441
3Ingrid Lund Hovden500311
IL Tyrving 3
1Linnea Holst192323
2Eileen Bjanes210911
3Vida Helland-Hansen220894
Indre Østfold OK 1
1Elida Sagli Gudim187069
2Vilde Retteraasen199148
3Gea Øiseth Bedin197855
Kolbotn og Skimt OL 1
1Hanna Rehn212810
2Isabel Handstanger179805
 Celine Ytternes211801
3Alva Marika Niklasson211717
Lillomarka OL 1
1Ingrid Blindheim187075
2Emilie Pedersen Vold185953
 Selma Mestad Hansen94376
 Sunniva Halvorsrud186272
3Netta Bar-Nathan186113
Nydalens SK 1
1Pia Young Vik502698
2Marte Madslien Bakken194709
3Oda Scheele501067
Nydalens SK 2
1Ea Lunøe502930
2Marie Saugestad501013
3Inga Skaarer Wiklund190669
OK Moss 1
1Ingrid Bratland Tjernshaugen197030
2Julie Sophie Wold213225
3Karoline Bjørnerød195675
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh504480
2Katrine Bjordal Veggan203807
 Ingrid Solheim Undeberget191350
3Tina Kalleson206498
Raumar Orientering 1
1Kristine Eide Rapp187233
2Pernille Sønsterudbråten189018
3Hanne Eide Rapp206441
Sarpsborg OL 1
1Marie Lindløv Jensen504498
2Nina Bianca Pedersen205978
3Adine Blakkestad Ingesen500281
Østmarka OK 1
1Alexandra Linløkken158320
2Ingrid Marie Stubban Hygen501167
3Janna Sofie Tellesbø187192
Østmarka OK 2
1Inga Cathrin Winsvold212068
2Sigrid Nermoen212419
3

H150 (32)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Jan Richard Eriksen209846
2Gjermund Gravir207595
3Bjørn Martini203849
Bækkelagets SK 1
1Arne Torgersen38368
2Yngvar Christiansen63823
3Anders Storbraten483387
Fossum IF 1
1Torbjørn Blom-hagen203011
2Nils Hæstad191375
3Harald Bakke89475
Fossum IF 2
1Erling Katla187104
2Øystein Holo502112
3Arild Andresen165904
Fossum IF 3
1Morten Heir178354
2Stein H. Hagen206289
3Olav Hasaas192554
Fossum IF 4
1Knut Jostein Sætnan193630
2Anders Grevstad179949
3Richard Zeiner-Gundersen195814
Fossum IF 5
1Frode Strisland229636
2Håkon Jendal214746
3Hans Jevanord206276
Fossum IF 6
1Kristian Bernhard Nilsen207006
2Morten Rannem154160
3Knut Anders Løken215084
Fossum IF 7
1Trond Myhre191338
2
3Lars Hjermstad219123
Halden SK 1
1Jens Erik Mjølnerød91161
2Eirik Nordbrøden208173
3Bjørn Axel Gran181471
Heming Orientering 1
1Nils Petter Fremming501515
2Kimme Arnesen84024
3Knut Erling Øen187010
Heming Orientering 2
1Christian Reusch194449
2Lasse Arnesen196876
3Anders Flågen411539
IL Tyrving 1
1Per Slungaard502443
2Are Kristiansen502380
3Christian Holmboe211365
IL Tyrving 2
1Bjørn Henning Grandal502357
2Trond Lund501010
3Eivind Hoff221325
IL Tyrving 3
1Christian Grotnes211267
2Svein S Jacobsen226293
3Per Kristian Ekeberg211555
Indre Østfold OK 1
1Sigmund Vister215057
2Sture Ottesen500917
3Rune Blågestad187067
Indre Østfold OK 2
1Kjell-Erik Kristiansen215054
2Rune S. Nielsen197966
3Roy Vidar Johannesen199074
Kolbotn og Skimt OL 1
1Bengt Niklasson180351
2Knut Bjørkelo204600
3Bjørnar Gammelsæter500051
Lillomarka OL 1
1Steinar Eastwood191287
2Hallvard Fjær214918
3Arne Dybdahl149754
Lillomarka OL 2
1Brynjar Fredheim91177
2Stein Blomseth195953
3Vidar Benjaminsen223228
Lillomarka OL 3
1Terje Blindheim187118
2Martin Granly181270
3Magne Brænden83067
Lillomarka OL 4
1Harald Sørensen501271
2Assaf Bar-Nathan219117
3Lars Audun Vold187120
Nydalens SK 1
1Jon Iver Bakken201445
2Terje Wiig Mathisen190637
3Rune Scheele207658
Nydalens SK 2
1Einar Lunøe177011
2Bjørn Hauge502450
3Sören Jonsson224523
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød61943
2Torgeir Snilsberg67577
3Hallvard Koren84741
OK Moss 2
1Øystein Olsen89387
2Henning Bratland Carlsen190570
3Bjørn Arnfinn Paulsen155729
Oslostudentenes IK 1
1Bjørn Grinde187140
2Are Eriksen195715
3Guttorm Egge210110
Raumar Orientering 1
1Stein-Arne Alnæs79248
2Dag Økern202568
3Øystein Rapp187318
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Rune Teigland97860
3Knut Edvard Helland183665
Østmarka OK 2
1Erik Næss227720
2Terje Linløkken210922
3Inge Ramberg214468
Østmarka OK 3
1Bjørn Christensen221269
2Per Stedje221260
3Hans Olav Hygen186840
Ås-NMBU Orientering 1
1Eirik Nordhagen91600
2Ivar Maalen89431
3Jo Inge Fjellstad179401

D150 (10)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Hilda Øfsthus485347
2Grethe K. Løvald198723
3Sigrun Hernes Ytterbø207530
Fossum IF 1
1Katrine Bakke89476
2Eldri Holo193878
3Magnhild T. Mølnvik201695
Fossum IF 2
1Camilla Oftebro500620
2Ingrid Jebsen145720
3Torunn Drage Roti500160
Heming Orientering 1
1Dagrun Melkild197758
2Signe Astrup Arnesen196768
3Runa Skyttersæter500599
Heming Orientering 2
1Elle M. Melbye216699
2Marianne Reusch194448
3Paula Berstad480250
IL Tyrving 1
1Hege Feiring186189
2Marianne Njåstein221144
3Solveig Sikkeland501595
IL Tyrving 2
1Berit Danielsen220726
2Kjersti Skantze186157
3Anne Kristine Norderud220780
Indre Østfold OK 1
1Linda M. Torper Bystrøm229638
2Bente Line190571
3Anne Marie Solheim Haugerud207641
Indre Østfold OK 2
1Anne Sørum500607
2Marit Nandrup Pettersen88624
3
Lillomarka OL 1
1Toril Hallan180923
2Jorunn Blindheim145119
3Elin Brekke411680

H180 (1)

NavnLagoppstilling
Sarpsborg OL 1
1Bjørn Åstorp94056
2Hans Huseby229443
3Arild Kirkerød185092

H11-12 (13)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
Fossum IF 1
1Erlend Bakke186909
2Håvard Rekve Lian211914
Fredrikstad SK 1
1Emil Husebye Aamodt212601
2Marte Hox Brynildsen202093
Halden SK 1
1Liam Wingstedt176982
2Sebastian Bøhn-Bryntesen212202
Heming Orientering 1
1Lukas Jones Arnesen180054
2Einar Østvold197959
IL Koll 1
1Martin Christoffer Borg212637
2
IL Tyrving 1
1Andreas Daniel Holmboe91490
2Marius Juell Larsen193705
Lillomarka OL 1
1Eskil Brænden180940
2Jonathan Woodhouse186263
Lillomarka OL 2
1Vebjørn Emil Blindheim212863
2Rasmus D. Eastwood186273
Lillomarka OL 3
1Håkon Bogason201440
2Alfred Eckmann Aronsen186203
Oppsal Orientering 1
1Jakob A. Gjedebo217720
2Christoffer Ånensen207718
Oppsal Orientering 2
1Sondre Olaussen225060
2Sigurd Hobøl212542
Østmarka OK 1
1Mathias Linløkken203469
2

D11-12 (12)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Silje Ruud Fossheim204273
2Ragnhild Øfsthus Gravir207497
Asker Skiklubb 2
1Astrid Ytterbø202157
2Sara Martini168800
Fet OL 1
1Pernille Snø Heggedal Aamodt213213
2Amalie Skjønhaug213705
Fossum IF 1
1Elise Thorseng213111
2Signe Holo193896
Halden SK / Trøsken IL 2
1Marte Lillegraven Langsæter178483
2Maren Henriksen190259
Halden SK 1
1Sigrid Schmitt Gran213211
2Inger Anne Svendsby Braarud198906
Kolbotn og Skimt OL 1
1Guro Frøseth204596
2Emilie Rehn211703
Nydalens SK 1
1Maja Mo Hjelseth224289
2Stine Fosse224447
Nydalens SK 2
1Marie Scheele213757
2Hanne Wærp Hauge213631
Oppsal Orientering 1
1Sofie Solheim Undeberget209719
2Ingrid Johansen-Barli224404
Oppsal Orientering 2
1Mari Kalleson206250
2
Østmarka OK 1
1Ellen Margrete Stubban Hygen224191
2Pernille Nor-Woll212213

D135 (4)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Britta Fismen79825
2Karianne Katla202987
3Marianne Hjermstad186886
Halden SK 1
1Runa Lien Backstrøm182030
2Frauke Schmitt Gran181875
3Anne Julsrud Haugen226411
Lillomarka OL / Nittedal OL 1
1Line Bar-Nathan186275
2Aase Mestad71916
3Kristin Fleisje502470
Lillomarka OL 2
1Merete Rørvik204205
2Lene Finkenhavn205926
3Vibeke Høst71921

Annonser

IOF Eventor