Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 3 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 462 påmeldte deltakere.

N-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elmer BlomFet OL225487
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Eline Eggen AndreassenRaumar Orientering213141
Emma Margrethe FinstadSentrum OK223929
Maren Julie FinstadSentrum OK231085
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Olav GrevstadFossum IF225121
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering211725
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Kristoffer KatlaFossum IF203225
Andrea KongsbergTyrving IL502359
Maria KongsbergTyrving IL174738
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Casper MayerTyrving IL211879
Therese Moe LandénRaumar Orientering234159
Elias MolundTyrving IL71545
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Tuva NørveRaumar Orientering234365
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Amund SandvikRaumar Orientering225388
Oda SandvikRaumar Orientering225540
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Simen ÅnensenOppsal Orientering207827

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Helene ScheeleNydalens SK211807

D 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Pauline MyklebustIL Koll223486
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie ScheeleNydalens SK213757
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea FlatåsRaumar Orientering212747
Kaja SandvikRaumar Orientering212016
Sara SandvikRaumar Orientering213080

D 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering191354
Mari BrendeFossum IF504582
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie SaugestadNydalens SK501013
Karen SkaugeHeming Orientering187301
Frida SolsrudNydalens SK187089
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL225581
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Sara MolundTyrving IL204768

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea H. RogndokkenFet OL202998

D 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Carmen DirroMåren OK203743
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Marie LilandNydalens SK500589
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Ea LunøeNydalens SK502930
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Oda ScheeleNydalens SK501067
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb500226

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beatriz AzagraNydalens SK504392
Lena HenrikssonTyrving IL221251

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399

D 17-18 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BakkeFossum IF186910
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Tonje Rognerud BøeFossum IF502954
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Synne SkjærsteinTyrving IL502453
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid FiskumTyrving IL180302
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Maiken SandbergNydalens SK191080
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjeldboTyrving IL168868
Linn HokholtTyrving IL214837
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering170613
Maria JonssonNydalens SK224623
Cristina LuisNydalens SK170785
Marte NarumNydalens SK200006
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Nicole RagvinNydalens SK500556
Ida TiltnesTyrving IL159511
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Siri UlvestadNydalens SK206420

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari LundNittedal OL158240

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK172352
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Kine OddenMåren OK203777
Mari TaraldrudSentrum OK39593
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Hege FeiringTyrving IL186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Marit Tørudbakken JendalFossum IF79990
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Trine OldernesLillomarka OL168298
Siri StørmerNydalens SK204745
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Kjersti HovFossum IF181360
Nina Elise JørgensenNittedal OL503973
Doris LarssonLillomarka OL501922
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Berit BergeTyrving IL200025
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Helena StubberudNydalens SK500584

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK204774
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
Magnus MolundTyrving IL213376
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Sigmund ØlstadFet OL213162

H 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Jonas MayerTyrving IL212539
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Alexander SlettenRaumar Orientering195876
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017
Mons Sætre-LorentzenFet OL207008
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Moe LandénRaumar Orientering211806
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Thomas RyenRaumar Orientering225068

H 13-14 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Magnus EndresenMåren OK213002
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Elia ThorvikNydalens SK181021

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering212087
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher G HøeRaumar Orientering

H 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Simen ElvhaugRaumar Orientering213746
Tobias EspedalNydalens SK501469
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Isak JonssonNydalens SK502695
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
John OtterleiØstmarka OK179410
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK186295
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre GisholtFossum IF198899

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raymond BerntzenFet OL225524
Geir FinstadSentrum OK167071
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf BergNydalens SK502889
Kristian NæssNydalens SK503951
Jarle RogndokkenFet OL207832

H 17-18 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Erling HjermstadFossum IF190677
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507
Elias JonssonNydalens SK203274
Lukas LilandNydalens SK202201
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Andreas RambergØstmarka OK207518
Joakim RyenRaumar Orientering213711
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 19-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911
Tarjei HoloFossum IF203231
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Marius PyttenKristiansand OK197877
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Jostein TandbergNydalens SK502575

H 21- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Erik AnderssonTyrving IL73763
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Gunnar A FiskumTyrving IL502467
Daniel FløtreNydalens SK193116
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Sigur HeggedalNydalens SK202187
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Espen JakobsenTyrving IL504561
Magne JutulstadBækkelagets SK221404
Leiv Inge KjemperudFossekallen IL412972
Trond KortnerØstmarka OK181802
Are KristiansenTyrving IL502380
Mikal Brastad LarsenNydalens SK214916
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK502771
Jørgen MadslienNTNUI201964
Thor MellaOppsal Orientering187259
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Anders NordbergNydalens SK181232
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechTyrving IL500257
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Erik PerssonOppsal Orientering184336
Martin Grotle SoukupBækkelagets SK206394
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Ralph StreetNydalens SK502673
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein HoleNydalens SK197809
Pål Christian IngierdBækkelagets SK185198
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Gavin WeiseQuantico Orienteering Club

H 45- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Harald BakkeFossum IF89475
Tom BerganFet OL181103
Tor BrennaNittedal OL160438
Ulf BrennaHeming Orientering154913
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Brynjar FredheimLillomarka OL91177
Christian GløgårdNittedal OL500396
Kyrre GranFet OL180192
Anders GrevstadFossum IF179949
Olav HasaasFossum IF192554
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Christian JomaasFossum IF501016
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Karl-Johan MalmbergTyrving IL199327
Kjetil MolundTyrving IL211366
Inge RambergØstmarka OK214468
Rune ScheeleNydalens SK207658
Frode StrislandFossum IF229636
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Snorre VegganOppsal Orientering89471
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

H 50- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Erik BorgIL Koll402917
Tormod BøeFossum IF501470
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Einar GisholtFossum IF226659
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Christian GrotnesTyrving IL211267
Vegard HaldenNydalens SK502958
Bjørn HallanLommedalens IL501512
Øyvind HelmersenFet OL201988
Trond HolterMåren OK412942
Håkon JendalFossum IF214746
Nils Henrik JendalFossum IF80012
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Einar LunøeNydalens SK177011
Stein MellaOppsal Orientering204225
Are NjåsteinTyrving IL206550
Sigbjørn OddenMåren OK145095
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Kristian RyenRaumar Orientering213717
Vidar StrandLierbygda OL169008
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Carl Erik WasbergOppsal Orientering503902
Ottar WiklundNydalens SK190668
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Hallvard BergTyrving IL203634
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Lars-Erik FiskumTyrving IL234972
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Claus FritznerNittedal OL212416
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
John HofossHadeland OL503035
Morten KarlsenMåren OK400006
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Morten KongsbergTyrving IL502383
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Iver RognstadHadeland OL67785
Hans Haug RuudRaumar Orientering157040

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cathrine SandvikRaumar Orientering

Direkte B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL500245
Elise GisholtFossum IF134847
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Alexander RødstenHeming Orientering500043
Merete SaugestadNydalens SK208017
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Monica SyrdalHeming Orientering80770

Direkte A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK224261
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Andreas Juell LarsenTyrving IL181975
Tellef Juell LarsenTyrving IL213585
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566

Annonser

IOF Eventor