Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 27 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte lag.

Bergens TF (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Bergens TF 1D17-
1Ingjerd Sognnæs480130
2Randi Hole87062
3Nina Goga184202
Bergens TF 1H13-16
1Andreas Nysæter226165
2Andreas Dale206541
Bergens TF 2H13-16
1Brage Iversen206538
2Sigve Rygg Eikeland206540
Bergens TF 3H13-16
1Knut Heikki Odland Torgersen209742
2Ingeborg Rygg Eikeland206432
Bergens TF 4H13-16
1Vegard Velle Sivertsen229520
2Christian Dale201918
Bergens TF 1D180
1Bjørg Kocbach180128
2Anette Strand480125
3Kjellaug Hodnekvam199678
Bergens TF 2D180
1Bjørg Midttun228104
2Ingfrid Landa91270
3Astri Ese Hole226153
Bergens TF 1H180
1Ove Osland226071
2Helge Nysæter191385
3Alfon Harald Johansen217046

Fana IL (7)

NavnKlasseLagoppstilling
Fana IL 1D17-
1Hanne Daltveit221834
2Dagrun Daltveit Slettebø213390
3Rannveig Nordhagen213207
Fana IL 1H17-
1Jan Kocbach194000
2Sigurd Eikner179948
3Anders Daltveit409284
Fana IL 1D13-16
1Kristine Bog Vikane213410
2Marie Roll-Tørnqvist192919
Fana IL 1H13-16
1Brage Bell Lysaker211903
2Sondre Batalden213380
Fana IL 1H180
1Øistein Bøe200454
2Atle Alvheim221422
3Ørjan Eirik Valestrand208641
Fana IL 1D/H11-12
1Oskar Heksem213352
2Karoline Strandenes213524
Fana IL 1Åpen mix
1Knut Utne222547
2Eivind Strandenes225012
3Ann-Elin Bendiksen96694

Gneist, IL (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Gneist, IL 1D17-
1Mariell Arntzen192268
2Marit Nipen158529
3Valentina Dimitrova502475
Gneist, IL 2D17-
1Vilde Hopland Skage92125
2Liv Ormberg62532
3Marie Dymbe168405
Gneist, IL 1H17-
1Andreas G. Polden204632
2Magne Knudsen207802
3Øyvind Johannessen204599
Gneist, IL 2H17-
1Bjørn Johannessen Field91151
2Jan Steineger146598
3Gard E. Jørgensen503914
Gneist, IL 1H13-16
1Lars Schjølberg Evensen192267
2Mathias Heradstveit211612
Gneist, IL 2H13-16
1Olav Hammersland Garnes173240
2Mads Jørgen Skage207693
Gneist, IL 1Åpen mix
1Sturle Nordeide211077
2Lars Olav Tolo
3Ingelinn Molvik146346
Gneist, IL 2Åpen mix
1Bjørn-Inge Skage500054
2Siren Hopland195883
3Ina Hopland Skage82590

IL Gular (4)

NavnKlasseLagoppstilling
IL Gular 1D17-
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Helen Martinsen209975
3Vibeke Øye222669
IL Gular 2D17-
1Hedvig Kjellevold Malde503954
2Marian Kjellevold188769
3Hege Fjellbirkeland211280
IL Gular 1H17-
1Rune Nygaard207699
2Eyvind Kjellevold Malde502442
3Scott Juvik504399
IL Gular 1Åpen mix
1Arne Johannesen61154
2Sverre Johan Nærheim94040
3Tore Juvik216874

Os Orienteringsklubb (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Os Orienteringsklubb 1H17-
1Espen Rognsvåg502090
2Andreas Berge213038
3Jone Peter Reistad209779
Os Orienteringsklubb 1H180
1Rolf Nord204772
2Ove Frotvedt502088
3Tommy Sævareid502089
Os Orienteringsklubb 1Åpen mix
1Ole-Håkon Sælen141374
2Ingvar Lindvik Auflem212803
3Turid Rognsvåg206470
Os Orienteringsklubb 2Åpen mix
1Steinar Danielsen502085
2Sigrid Aarbakke209831
3Silje Reistad62068

Stord Orientering (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Stord Orientering 1H17-
1Kenneth Westerheim197944
2Sveinung Rykkje199735
3Henrik Ottesen192132
Stord Orientering 1Åpen mix
1
2
3

TIF Viking (5)

NavnKlasseLagoppstilling
TIF Viking 1D17-
1Mari Strømme Lid185870
2Karianne Strømme235225
3Tora Aasheim Nymark192399
TIF Viking 2D17-
1Lise Christensen197726
2Marianne Nygaard223114
3Mariann Schei204670
TIF Viking 1H17-
1Bjarte Eikanger175911
2Knut Kyrkjebø165661
3Trygve Buanes203415
TIF Viking 1H13-16
1Magnus Strømme Lid195921
2Ulrik Hellen208676
TIF Viking 1D/H11-12
1Andreas Strømme Lid195949
2Nicklas Angelskår Kobbeltvedt223813

Varegg Fleridrett (10)

NavnKlasseLagoppstilling
Varegg Fleridrett 1D17-
1Kristin Löfgren Johansen209821
2Christiane Trösse220066
3Olena Strugalova204546
Varegg Fleridrett 1H17-
1Vyacheslav Mukhidinov224634
2Oskar Røen204561
3Per Harald Löfgren Johansen181016
Varegg Fleridrett 2H17-
1Markus Kjærner-Semb204540
2Stian Rykkje207688
3Kristian Rykkje184641
Varegg Fleridrett 3H17-
1Ronny Rykkje500904
2Mathias Rosenlund502444
3Helge Tiger Haugland202221
Varegg Fleridrett 4H17-
1
2
3
Varegg Fleridrett 1H13-16
1Erik Bohne217102
2Kristian Fredrik Thomassen186221
Varegg Fleridrett 2H13-16
1Tage Rosenlund191645
2Kristoffer Kjenes Haugland186313
Varegg Fleridrett 3H13-16
1Magnus Lehmann184374
2Jon Erik Doppelhofer Ervik186016
Varegg Fleridrett 1Åpen mix
1Helge Rosenlund221112
2Tone Rosenlund191663
3Astrid Oline Ervik204610
Varegg Fleridrett 2Åpen mix
1Gernot Doppelhofer192629
2Torill Kjenes Haugland202223
3Britt Kjersti Jåstad221418

Annonser

IOF Eventor