Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 16 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Nydalens SK (58)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-14210600
Jonas AarsethNydalens SKH 13-14228404
Helena AxelssonNydalens SKA-ÅPEN-KORT224261
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 13-14200477
Rolf BergNydalens SKB-ÅPEN502889
Rolf Andreas BergNydalens SKH 13-14192670
Audun BerganNydalens SKH 17-20501605
Gaute BerganNydalens SKH 13-14502486
Nils BerganNydalens SKH 50-191246
Solveig BerganNydalens SKD 45-180326
Åse BerganNydalens SKD 17-20204666
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-214920
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 15-16219188
Anne DahlNydalens SKD 50-192454
Anne DanielsenNydalens SKA-ÅPEN-MELLOM207677
Malin EijsinkNydalens SKD 21-197922
Tobias EspedalNydalens SKH 15-16501469
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 15-16502959
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKD 45-502960
Vegard HaldenNydalens SKH 50-502958
Bjørn HaugeNydalens SKH 45-502450
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKC-ÅPEN-LANG212866
Elise Wærp HaugeNydalens SKD 13-14194109
Hanne Wærp HaugeNydalens SKD 11-12213631
Maja Mo HjelsethNydalens SKD 11-12224289
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 13-14502697
Torstein HoleNydalens SKH 40-197809
Einar JensenNydalens SKH 60-200777
Isak JonssonNydalens SKH 15-16502695
Sören JonssonNydalens SKH 60-224523
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 15-16501270
Anders Håvard LarsenNydalens SKH 13-14186126
Marie LilandNydalens SKD 15-16500589
Cristina LuisNydalens SKA-ÅPEN-MELLOM170785
Einar LunøeNydalens SKH 50-177011
Kathrine LunøeNydalens SKD 50-500164
Mons Kr. LøvfaldNydalens SKH 55-186088
Kristian Norum MeløysundNydalens SKH 13-14192914
Maiken Skirstad MoNydalens SKD 40-91082
Lene Moe BlomNydalens SKD 21-103746
Marte NarumNydalens SKD 21-200006
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKD 45-192594
Fredrik SaugestadNydalens SKA-ÅPEN-MELLOM502706
Marie SaugestadNydalens SKD 13-14501013
Helene ScheeleNydalens SKD -10211807
Marie ScheeleNydalens SKD 11-12213757
Oda ScheeleNydalens SKD 15-16501067
Rune ScheeleNydalens SKH 45-207658
Ingrid SkaarerNydalens SKB-ÅPEN205516
Frida SolsrudNydalens SKD 13-14187089
Elias StubberudNydalens SKH 13-14500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-14204746
Elia ThorvikNydalens SKH 13-14181021
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKD 45-229470
Lars Young VikNydalens SKH 15-16186295
Pia Young VikNydalens SKD 13-14502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 13-14190669
Ada WulfsbergNydalens SKD 15-16501377

Annonser

IOF Eventor